Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mapa problem
#1
Korzystając z tego poradnika chciałem sobie odkryć całą mapę

https://board.dbp.prioritygame.pl/showth...light=mapa

Niestety nie mam folderu Tibia czy aktualnie te pliki trzeba wkleić w innym miejscu ? A może problem polega że nie mam zainstalowanej standardowej Tibi ? 

Jeżeli ktoś poprawnie to podmienił prosił bym o pomoc, 

Odrazu odpowiadając po co mi to odkryj sobie mapę sam. Gram w pracy z domu i z mieszkania służbowego za każdym razem na innych lapkach i mam różne części odkryte co utrudnia mi rozgrywkę.

Pozdrawiam Paweł
Odpowiedz
#2
Gosciu to poradnik pod starego clienta dawno nie aktualny Szczęśliwy
Odpowiedz
#3
(20-07-2018, 12:26)Więc jak dla mnie powinien być on usunięty a czy jest aktualnie możliwość czegoś takiego stworzenia ? Cive napisał(a): Gosciu to poradnik pod starego clienta dawno nie aktualny Szczęśliwy
Odpowiedz
#4
Nowa edycja, bardzo dużo zmian, przedwczesny start bo i tak ledwo co sie wyrobili, a ten tu jeszcze o jakies nieaktualne poradniki sie dobija X D
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#5
Ja tylko opisuje jaki mam problem jestem nową osobą w tej grze więc nie znam się jaka to edycja lub jakie problemy mieli twórcy do tej pory

Ale najwidoczniej brakuje im jakiegoś moderatora na forum jak Ty się wyśmiewasz z tematu w pomocy nie pomagasz i spamujesz

PS. Jeżeli rozwiązanie chwilowo nie istnieje lub jest nie możliwe do zrealizowania temacik do zamknięcia

Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
(21-07-2018, 00:57)LordPawlo napisał(a): Ja tylko opisuje jaki mam problem jestem nową osobą w tej grze więc nie znam się jaka to edycja lub jakie problemy mieli twórcy do tej pory

Ale najwidoczniej brakuje im jakiegoś moderatora na forum jak Ty się wyśmiewasz z tematu w pomocy nie pomagasz i spamujesz

PS. Jeżeli rozwiązanie chwilowo nie istnieje lub jest nie możliwe do zrealizowania temacik do zamknięcia

Pozdrawiam

Istnieje taka możliwość, musisz tylko wgrać nowy format mapy jak złapiesz w grze "VIP Katrine" to ona Ci pomoże.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
https://www52.zippyshare.com/v/qGqzF9dp/file.html

Mapa C:\Użytkownicy\Twoja nazwa\PRIOclient
Odpowiedz
#8
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu