Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bany
#1
Witam.
Nie wiem czy jest sens dawać odrazu delete za bota mamy 21 wiek nikt z mózgiem nie będzie stał i klikał hotów np ene (nie nie dostałem bana) ale chodzi mi o że np typ 350 lvl dostaje delete full eq na charze wątpie że mu się będzie chciało grać od nowa jego ekipa stwierdza że chuj też nie gramy i mamy - 20 osób i tak się dzieje ciągle dawno chyba rekordzik nie padł w populacji chuj że były sztucznie nabite ale były ,bany powinny być 3 dni potem 20 i na koniec rok
Odpowiedz
#2
No Vultur i tak Ci powie, że z 800 rekordu to tylko 60mc Szczęśliwy
U mnie 3 osoby dostały bana ( w tym ja ) i wyszło łącznie 9.
Odpowiedz
#3
No niestety Smutny najgorsza wada tego serwera jest jest pelny monopol i moga sobie robic co im sie tylko podoba szukalem kiedys czegos podobnego i ni ma jest tylko db** wiadomo co ale wybic sie tam jak sa juz 2k lvlu ni ma opcji. A jak wbilo im tyle osobe (bog jeden wie jakim cudem) to sodowka uderzyla
Odpowiedz
#4
@up ale że co, nazywasz sodówką to że ludzie za Bota perma bany dostają? To niech grają bez bota tak jak cała reszta serwa gra. Ten pomysł @Ramsey 3dni,20.. i co tam jeszcze, o kant dupy, a co tam odpale bota może mnie nie złapia, jak juz 3dni na alcie polatam... Perm i tyle, masz grać bez bota, bo to nie ta edycja Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
Co do prób wmawianiu ludziom niedorzecznych rzeczy, na nasz serwer loguje codziennie (24h) około tysiąca graczy z czego 650+ z unikalnych adresów IP, MC nie jest 60, przy 400 graczach faktycznie było 40 mc, teraz jest więcej gdyż ludzie wiedzą, że jest to dozwolone ok 150 MC na 800 graczy online, które jest niemalże codziennie.

Druga sprawa, szanujemy swoje zasady jesteśmy chyba jednym z nielicznych OTS podchodzących taki rygorystycznie do BOTów, jednak nakreślaliśmy to od samego poczatku, że na tym opieramy start PrioGames, dlatego jeżeli próbujcie oszukać nas, może uda wam się, raz drugi trzeci a za 4 dostaniecie PERMa. Także zadajcie Sobie pytanie czy opłaca się marnować swój cenny czas niż po prostu pograć codziennie dla przyjemności ręcznie Oczko

A i jeszcze co do XXI wieku, mamy tego świadomość dlatego daliśmy szereg różnych rozwiązań jak skillowanie offline ene/defa czy większości skilli.

Także jeżeli szukacie otsów full bot na dwa tygodnie to nie należymy do takich.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
[Obrazek: gzRH.png]
[Obrazek: sbnE.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu