Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za klikanko
#1
Jak to jest ze ogladajac telewizje ,skilujac ene i klikajac klawisz F (pod nim regeneration mam) dostalem bana?
Pytanie do adminow czy da sie cos z ta postacia zrobic. Rozumiem admin wbil , popatrzyl 30s i doszedl do wniosku ze bot. Widze nawet wzrok nie mozna odwrocic od ekranu bo zaraz ban leci. wiadomo ze skillowanie ene nie jest za ciekawym zyciowym zadaniem dlatego cos czlowiek sobie oglada
Odpowiedz
#2
haha uznano cie za Macro i odesla teraz do Supporta na acc maker lipa ziomek
ja sie boie ze sam dostane bana bo uzywam senzu i spella pod myszka
o tu ziomek V
https://support.priogames.com
Odpowiedz
#3
https://support.priogames.com/
Odpowiedz
#4
ogolnie elo elo elo z postacia
moim zdaniem powinno te "sprawdzanie" trwac dluzej niz 30 s, wystarczy ze np bedziesz odpisywac na wiadomosc jedna reka i bye bye
milo sie gralo Szczęśliwy
Odpowiedz
#5
30 s to bardzo duzo, poza tym nie da sie tego nie zauwazyc jak na calym ekranie lataja fajerwerki i masz spam na default '; )



@down

ehh co ja bede sie klocic.. myslisz ze ja skillujac patrze na postac?? nie raz mnie sprawdzano i nie mialem z tym problemu.. nvm regulamin to regulamin elo
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#6
no siedzac na lozku, majac laptopa po lewej stronie, ekran na najmiejszej jasnosci, skillujac na ene gdzie tam caly czas cos miga, ogladajac film gdzie leci fajna akcja zaufaj ze da rade Szczęśliwy
Nie chodzi mi juz o moja postac, tylko sam fakt ze przy niektorych sytuacjach to 30s to malo czasu.
Odpowiedz
#7
trzeba nowa linie obrony opracowac bo ogladanie tv juz sie przejadlo
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Smak Jąder:
  •
Odpowiedz
#8
jestem szczesliwym posiadaczem tvi z niego korzystam a nie patrze sie glupio caly czas w ekran.
Chodzilo o sam fakt tego sprawdzania botow bo akurat ta postac zostala od poczatku grana moimi wlasnymi rekoma, a z kolei reszta moich postaci ktore maja o wiele wiekszy lvl lataja praktycznie 24/7 na bocie i cisza spokoj ani razu adnim sie nie pojawil.
Dlatego dobrze by bylo dopracowac te sprawdzanie graczy bo mysle ze nie jeden gracz dostanie bana mimo iz nie boci ale nie patrzy na ekran przez 30s
Odpowiedz
#9
(25-07-2018, 16:39)xevos napisał(a): z kolei reszta moich postaci ktore maja o wiele wiekszy lvl lataja praktycznie 24/7 na bocie i cisza spokoj ani razu adnim sie nie pojawil

X D !
to podaj nicki przy okazji swoich postaci na bocie.

#banowałbym
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#10
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu