Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Freezer
#1
Czesc pany powiedzcie jak to jest z tym freezerem na tej edycji bo z tego co widze to duzo ludzi porusza temat balansu i narazie widzialem ze wiekszosc narzeka na spc i saiyanow.
Zawsze gralem freeza lub coolerem i chcialem sie was zapytac jak tu sprawia sie brat coolera Uśmiech
Odpowiedz
#2
Powiem Ci mordko mojaa że nie wiem ale slow na przeciwnika jest spoko z super novy no i heal chyba tak jak odczułem jak się z nimi biłem a freeza zawsze easyUśmiech to tylko moje spostrzeżenie
Odpowiedz
#3
Freezerem latwo sie expi ale tak naprawde dobry sie robi na 700+

W pvp napewno saiyany beda bez szans bez ki abso to totalny gwalt. vs ballowcow masz stuna wiec easy najgorzej bedzie z tankami.

Vs saiyany poprostu trzymasz dystans i omijasz podejscia na lape.

Freezer ma najwieksze przyrosty dmg z wszystkich postaci tak okolo 1k juz miedzy spc a freezerem jest jakies 10k dmg roznica = z 1k dmg w pvp.

do tego przyrost hp i dobre abso.

do tego freezer ma najsilniejsza super kamke z wszystkich prof. na tych 800+ jego super kamka bije gdzies tyle co buubka geno.

Tyle od najbardziej doswiadczonego freezera na debepe.
Odpowiedz
#4
Dzięki wam ?
Odpowiedz
#5
Zalezy jaki styl walki preferujemy od tego powinna zalezec nasza decyzja, jaka postac wybierzemy. Niby oczywiste ale jednak to wazny wybor na poczatku gry.
Odpowiedz
#6
Nie wiem czy na takim rate wbijesz wystarczajacy lvl by freezera przyrost hp mial jakiekolwiek znaczenie. Generalnie na pewno lepszy niz saiyani ale gorszy niz tanki. Taki cell bije tyle samo z s kame co freezer(ok 1k mniej w moby czyli praktycznie tyle samo), ze spella mniej ale ma 5 kratek target. Leczy sie 2x wiecej na 500 + transy ma jakies 40% wiecej hp i ma lepsze abso. Lapa taka sama. Cell/tuffle/shenron/cooler najlepiej grac po tych dziwnym "balansie".
Odpowiedz
#7
(27-07-2018, 12:57)Bananowiec napisał(a): Nie wiem czy na takim rate wbijesz wystarczajacy lvl by freezera przyrost hp mial jakiekolwiek znaczenie. Generalnie na pewno lepszy niz saiyani ale gorszy niz tanki. Taki cell bije tyle samo z s kame co freezer(ok 1k mniej w moby czyli praktycznie tyle samo), ze spella mniej ale ma 5 kratek target. Leczy sie 2x wiecej na 500 + transy ma jakies 40% wiecej hp i ma lepsze abso. Lapa taka sama. Cell/tuffle/shenron/cooler najlepiej grac po tych dziwnym "balansie".

cell leczy sie troche wiecej(ja np tufflem lecze sie mniej niz cooler) a dd ma 3 kratki zasiegu a nie 5+ma gorsza lape ale co ja tam wiem
Odpowiedz
#8
(27-07-2018, 12:59)Cive napisał(a):
(27-07-2018, 12:57)Bananowiec napisał(a): Nie wiem czy na takim rate wbijesz wystarczajacy lvl by freezera przyrost hp mial jakiekolwiek znaczenie. Generalnie na pewno lepszy niz saiyani ale gorszy niz tanki. Taki cell bije tyle samo z s kame co freezer(ok 1k mniej w moby czyli praktycznie tyle samo), ze spella mniej ale ma 5 kratek target. Leczy sie 2x wiecej na 500 + transy ma jakies 40% wiecej hp i ma lepsze abso. Lapa taka sama. Cell/tuffle/shenron/cooler najlepiej grac po tych dziwnym "balansie".

cell leczy sie troche wiecej(ja np tufflem lecze sie mniej niz cooler) a dd ma 3 kratki zasiegu a nie 5+ma gorsza lape ale co ja tam wiem

To ja nie wiem jak wy te changelogi piszecie. DD mial 3 kratki 5 edycje temu, wyszla pierwsza edycja low rate i wtedy cell dostal +1 na DD. Teraz dostal kolejne +1 czyli 5. Jezeli tak nie jest to tylko pokazuje jakim problemem jest brak changeloga... Jestem ciekaw jak wy na tescie sprawdzaliscie lape Szczęśliwy. Generalnie to freezer faktycznie moze ma lape mocniejsze ale nie wiem o 0.5% czyli o nic.
Odpowiedz
#9
(26-07-2018, 21:58)Adoxx napisał(a): Freezerem latwo sie expi ale tak naprawde dobry sie robi na 700+

W pvp napewno saiyany beda bez szans bez ki abso to totalny gwalt. vs ballowcow masz stuna wiec easy najgorzej bedzie z tankami.

Vs saiyany poprostu trzymasz dystans i omijasz podejscia na lape.

Freezer ma najwieksze przyrosty dmg z wszystkich postaci tak okolo 1k juz miedzy spc a freezerem jest jakies 10k dmg roznica = z 1k dmg w pvp.

do tego przyrost hp i dobre abso.

do tego freezer ma najsilniejsza super kamke z wszystkich prof. na tych 800+ jego super kamka bije gdzies tyle co buubka geno.

Tyle od najbardziej doswiadczonego freezera na debepe.

Mowisz o rzeczach z przed kilku lat...
Z tym doswiadczeniem tez bym nie szarzowal SzczęśliwyDD
Odpowiedz
#10
(27-07-2018, 15:49)Invisiblity napisał(a):
(26-07-2018, 21:58)Adoxx napisał(a): Freezerem latwo sie expi ale tak naprawde dobry sie robi na 700+

W pvp napewno saiyany beda bez szans bez ki abso to totalny gwalt. vs ballowcow masz stuna wiec easy najgorzej bedzie z tankami.

Vs saiyany poprostu trzymasz dystans i omijasz podejscia na lape.

Freezer ma najwieksze przyrosty dmg z wszystkich postaci tak okolo 1k juz miedzy spc a freezerem jest jakies 10k dmg roznica = z 1k dmg w pvp.

do tego przyrost hp i dobre abso.

do tego freezer ma najsilniejsza super kamke z wszystkich prof. na tych 800+ jego super kamka bije gdzies tyle co buubka geno.

Tyle od najbardziej doswiadczonego freezera na debepe.

Mowisz o rzeczach z przed kilku lat...
Z tym doswiadczeniem tez bym nie szarzowal SzczęśliwyDD

Jesli ty 2 edycje temu nazywasz latami to spoko.

i z tym doswiadczeniem? pokaz mi freezera ktory osiagnal chociaz 10% tego co ja nim.

Jak na funie 2k freezerem 1750 jabe wysadzilem w 0.1 sec to typ gadal ze mam eq od vultura.

+ szczerze poddaj mi nicki osob ktore chociaz raz pokonaly moj i aela duet oprocz iconsa buubka na s1.

i mi tu chodzi w normalnych liczbach a nie 2v7/2v11/2v14.

A edycji s1 sie nawet nieliczy bo kazda edycja s2 byla lepsza niz s1, chociaz sie cos dzialo a nie jak ostatnio co gralem buubkiem i rashel brollasem kazdy 0 podjazdu.

na s2 randomy cos znaczyly na s1 totalne 0.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu