Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestie
#1
Żarówka 
Witam, mam pare malych pomyslow ktore mysle ze beda bardzo przydatne.

1.  Drop Dragon balla
Spam senzu bardzo przeszkadza jak wyswietla sie "using one of xx Senzu beans" poniewaz zaslania informacje dotyczace spadku dragon balla, od startu servera nie widzialem ani jednego komunikatu jak trzymam hotkey na senzu.
Proponuje wylaczyc ta komunikacje uzywania senzu albo zmienic komunikacje kiedy dragon ball spada.

2. Furie- Critical Status
Proponowal bym aby kazdy punkt dodany w critical zmneijszal wymaganie na 100% crita z Rage co by pozwolilo saiyanow latwiej utrzymac tego rage bo naprawde spada szybko, szczegolnie u half saiyanow bo nie maja berserker rage.
Np: 5 critical Status robi ze jak masz 95 rage to masz juz 100% crita zamiast na 100 rage

3.Missowanie hitow z lapy
Bardzo duzo hitow z lapy wogole sie nie przebija jak ludzie biegaja szczegolnie, bardz oto ogranicza dmg z lapy ktory mozna zadac.

4.Zmniejszyc ilosc wymaganego dmg do Zaliczenia bossa
Nie dosyc ze bardzo ciezko do bossa dojsc zanim padnie bo tyle ludzi go bije to jeszcze jak dojdzie sie to nie zalicza bo zamalo dmg zrobiles.

5.Nowy Event Tygodniowy
Proponuje zrobic random event 1 w tygodniu polegajacy nad powyzszeniu skili/expa/loota w 1 dniu w tygodniu
Na poczatku tygodnia lub w ostatnium dniu poprzedniego tygodnia byly by 2 losowania (RNG) od (1-7)  (dni tygodnia)  i od (1-3) (skill/exp/loot)
Po czym zaleznie od jakiej liczby wylosowalo sie byl by bonus w tym dniu. 

Na przyklad wylosowane bylo (4) i (2)
Czyli w czwartek byl by bonus expa o 1.5x na 24h po restarcie w srode az do restartu w czwartek.



To wszystkie sugestie odemnie, dziekuje za uwage.
Zamiast przeszkadzac adminow i wytykac bledow pomozmy im zrobic lepszy server jezeli macie jakies sugestie to smialo piszcie.. nikomu to nie zaszkodzi a wrecz przeciwnie!
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Elendil:
  • yalesz
Odpowiedz
#2
1. Na tak i na nie. mi to nie przeszkadza, ale jak nie bedzie info o senzu to nic sie chyba nie stanie.
2. idk. osobiscie jestem na nie, ale nie gram saiyanami bo wave za cienszkie dla nohanda ;V
4. bodajze zmianiane bylo na 1%, ale jak cos to na tak jak najbardziej
5. fajna opcja, ale moze lepiej cos zrobic ze bedzie bonus jak cos sie zrobi, bo tak za free wszystko Zdezorientowany ?
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#3
(28-07-2018, 18:27)yalesz napisał(a): 1. Na tak i na nie. mi to nie przeszkadza, ale jak nie bedzie info o senzu to nic sie chyba nie stanie.
2. idk. osobiscie jestem na nie, ale nie gram saiyanami bo wave za cienszkie dla nohanda ;V
4. bodajze zmianiane bylo na 1%, ale jak cos to na tak jak najbardziej
5. fajna opcja, ale moze lepiej cos zrobic ze bedzie bonus jak cos sie zrobi, bo tak za free wszystko Zdezorientowany ?

mozna by zrobic ze npc prosi o jakies tam itemy ktore dropaja z mobow na twoj lvl i raz wyg na 1 dzien mozna bonus wykupic Język
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Elendil:
  • yalesz
Odpowiedz
#4
1 na tak- mnie tez to denerwuje. Spadek db powinien byc lepiej widoczny

2- na nie saiyanie byliby za bardzo op

3- tak juz jest lapa za to bije duzo wiecej niz ball

4- zabicie bossa ma byc wyzwaniem jak kazdy go zaliczy to co z niego za boss ; X

5- eventy automatyczne spoko ale ten co podales mi sie osobiscie nie podoba.
Odpowiedz
#5
(28-07-2018, 19:24)Cive napisał(a): 1 na tak- mnie tez to denerwuje. Spadek db powinien byc lepiej widoczny

Nie będę usuwać tak istotnej informacji, natomiast dodam informacje również na default o tym, że spada DB (czerwonym charakterystycznym tekstem)

2- na nie saiyanie byliby za bardzo op

jak wyżej

3- tak juz jest lapa za to bije duzo wiecej niz ball

jak wyżej

4- zabicie bossa ma byc wyzwaniem jak kazdy go zaliczy to co z niego za boss ; X

tutaj dzisiaj rozmawiałem z jednym z graczy na ten temat i po prostu zaliczenie + 1/3 expa/kasy dać w zakresie od 1-4% zaliczenia a od 5% wzywz normalnie jak jest. 

5- eventy automatyczne spoko ale ten co podales mi sie osobiscie nie podoba.

tutaj mam mieszane uczucia, pomysle nad tym.
Odpowiedz
#6
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
[Obrazek: gzRH.png]
[Obrazek: sbnE.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu