Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GH
#1
e kumple GH za 5 dni pjona
Odpowiedz
#2
HAhahahhahaha
Odpowiedz
#3
HAAHAAHAHAHAH SzczęśliwyDDDDDD

14:40 Admin Vultur: ja nic nie ustalam na razie
14:40 Admin Vultur: mowilem
14:40 Admin Vultur: ze nie mma czasu.
14:40 Admin Vultur: zobaczymy
14:40 Luke Skywalker [1864]: czyli dopiero po 20 maju
14:40 Luke Skywalker [1864]: no nie
14:40 Luke Skywalker [1864]: ?
14:40 Luke Skywalker [1864]: jesli tak to super Język
14:40 Admin Vultur: nie wiadomo
Odpowiedz
#4
masz na mysli 20 dni tak jak vultur napisal ze next moze dopiero za 20 dni Niezdecydowany
Odpowiedz
#5
idz pierdolnij barana w sciane wroc I napisz temat jeszcze raz
Odpowiedz
#6
Ogólnie spoko macie...
Będzie atak na GH i już. Vultur nie musi przy tym Być.
Macie GH więc waszym obowiązkiem jest go bronić.
A jak nie to wypierdalać z niego proste Uśmiech
Na forum zostaną wrzucone wyniki. i tak jak pisałem wcześniej nie wyzwiemy was predzej niż 5 dni.
A termin Wara wrzucimy co najmniej 3 dni wcześniej na Forum.
Tak zeby Andrzeja nie obciąrzyć i poprostu w 1 min zmieni właściciela GH.
To na tyle pozdro
Odpowiedz
#7
HDSKDHSKAJHD

Zaczynam twierdzic ze jestes uposledzony psychicznie Szczęśliwy Bez kitu ja zaraz moge guild wara wyjebac all teamem na servie i myslisz ze taki randomowi guild war cos zmienia Szczęśliwy?

Vultur jest adminem on musi to organizowac Szczęśliwy Proste Szczęśliwy I nie bede sie z wami klepal na jakis gw gdzie lvl nie spada po nic. A I na dodatek gracz nie musi odpowiadac na jakies invite i inne gowna co inny gracz do niego spami typu guild wary. Od Takich rzeczy jest VULTUR! lub briko

Przez tego posta widac ze bez jaj jestes tepy Szczęśliwy Jak myslisz ze Ty cos ustalasz Szczęśliwy a nie admin Szczęśliwy takie rzeczy vultur robi nie graczy lub poprosi nas bysmy sie dogadali na kiedy nam pasuje.

I BTW. 8 vs 8 i easy win jak chuj wiec gg wp ja was pozdrawiam na rownych liczbach was jemy jak paczke dropsow
Odpowiedz
#8
Segir tak jak pisalem wczesniej "idz pierdolnij barana w sciane wroc I napisz odpowiedz jeszcze raz " sie nadajesz jedynie senzu na respy przynosic jak caly twoj team...
btw. "Laczymy sie jebiemy adoxow" PLAX =/ spadles na psy no coz takie zycie a no tak twoje zycie to dbp strzala... Szkoda ze juz niegram bym cie troche potepil =/
Odpowiedz
#9
A wy nie umiecie normalnie grać bez wyzywania się nawzajem? Bo teraz to zachowujecie się jak dzieci wszyscy Niezdecydowany
W życiu nie ma GAME OVER, jest tylko NEXT LEVEL Oczko

  Zanim mnie zaatakujesz wciśnij Alt+F4 Język
Odpowiedz
#10
wy macie chyba niedojebanie mózgowe .... gikiliki ty umiesz liczyć ??? jeżeli tak to się mylisz i przyda ci się ponowna nauka Uśmiech wy jakieś spiny walicie o jebane GH ... DZIWNE NA SERVERZE PVP WARA ROBIĆ DZIWNE CO ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu