Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brakujace status pointsy
#1
Ok statusy sie nie resetuja po relogu ale nie mam swoich status pointow. Mam 38 a mialem ich kolo 80. Please fix bo nie mam dpsa i dostaje za duzo od mobow i nie moge expic normalnie Smutny
Prosze policzyc poprawnie ile ich powinienem miec patrzac na achivy i questy bo nie chce sklamac na swoja korzysc i tez nie chce byc stratny bo nie do konca pamietam czy to bylo 80 czy 78 czy 82, moze 75.

Prosze tez nie bazowac liczenia punktow na !quests w postaci bo jestem po rebie i mam questy na 450 wykonane.
Najlepiej zrobic jakas komende za daje statusy patrzac na kazdy storage z achi/questem bo pewnie ten problem nie raz jeszcze powstanie i przyczyna chyba jest nie znana.
Odpowiedz
#2
Zauwazylem tez, ze ilosc many mi sie nie zgadza. Tak jakby z questow mi usunelo cala ?

Jak bedziesz logowal Vultur to odstaw mi chociaz chara na trainy a nie cala nocka skillow w dupe.
Dodatkowo licze na jakas rekompensate bo od ponad 24h nie moge nic powaznego na swojej postaci zrobic. Wczoraj koledzy konczyli kaddishe i ja nie moglem bo padalem na hita a mam juz zrobione 1400 i bym mial taska done i nie mam z kim zrobic. To samo z C13 bym mial done bo chcialem wczoraj i dzisiaj robic ale ofc z 30 statusami to nic nie moge zrobic. Kazdy mnie z respa moze wygonic bo ani nie mam w dmg punktow ani w agi.
Z mniejsza iloscia many tez ciagle mam z nia problemy i sie gorzej/wolniej expi pomimo faktu ze musze na jakis gowno mobach siedziec bo nie mam statusow... No swietnie sie zapowiada

Doszedlem do wniosku ze ten bug mial miejsce po tym jak padlem na C13 pod brollym. Zauwazylem go po desce na nich + przed deska bilem sobie 4 i tak nawet dobrze z nimi balansowalem. Teraz 4 mnie wyjasniaja w chwile, wiec przed ta deska bylo wszystko ok.
Odpowiedz
#3
REFRESH.

ZNOWU PO RELOGU TRACE ALL STATUSY(39 z 90 ktore mialem) do 0 i stracilem z 15k many na 12k.........

Wezcie to ogarnijcie, ile czlowiek moze byc w plecy?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu