Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrażenia PvP
#1
Witam,

w dzisiejszym odcinku chciałbym porozmawiać na temat obrażeń zadawanych w pvp.

Po kilku dzisiejszych ( i nie tylko) starciach pragnę zauważyć, iż ustawienie 67% mniejszych obrażeń to jest mówiąć kolokwialnie ŻART
Bijac w 5 osób (w tym 2 na fuz transie) 600 tuffla mógł on sobie iść zrobić sobie kanapkę w kuchni a dalej by nie padł, następnie na bossie YETi nie mogliśmy we 4 zabić 350 coolera, który
odbiegł na 2 sekundy i użył kinto po czym wypisywał agresywne docinki w naszym kierunku. War trwał 25minut i 2 osoby padły.
Grałem na kilku wydaniach tego OTS'a i zawsze pvp było dynamiczne, a w tej chwili pvp jest wyjątkowo bezsensowne, bo żeby zabic gracza który na dużo agility + 67% mniejszy dps w pvp to potrzeba ok. 9 osób i to tylko w momencie gdy nie ma nigdzie kilku stacków.
Jak już uda sie kogoś zabić po 30minutach ( to nie jest przesada) to gracz nic nie traci a zbugowaną karme odbija sie w 30
Zwiększenie obrażeń PVP to priorytet w moim odczuciu.
Chciałbym aby szanowny Pan Vultur oraz pozostali gracze wypowidzieli sie w tym temacie, oraz prosiłbym o przeprowadzenie ANKIETY na otsiku.

pozdrawiam
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Skonczylem Prawo:
  •
Odpowiedz
#2
No tragedia jest z tym dmg w pvp nie wiem ile tu osob trzebaby miec aby zabic 600 buba full agi po rebie 10? Strach pomyslec co bedzie jak ludzie beda mieli 136/136 titanium legi infernal turbany i m belty Szczęśliwy. Imo dmg w pvp powinien wrocic do 50% + obnizyc spadanie expa po 500 o polowe bo bedzie sie wiecej padac=wiecej expa bedzie sie tracic. Obecnie to szkoda isc na wara bo senzu sie wastuje.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  •
Odpowiedz
#3
Polecam wziąć wolne od otsika tak jak ja i np wyjechać do Pragi na kilka dni. Ładnie mi sie skilluje teraz attack speed i gdy bede mial go az 170 to na pewno kogos porobie solo. Tyle ode mnie mysle ze to wina waszych skilli
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post ALL HAIL MEGATRON:
  •
Odpowiedz
#4
Spokojnie to server na lata.
W 2022 będzie już można zabić kogoś w 2 osoby, a w 2027 to już nawet solo, oczywiście z dobrymi skillami i eq.
Po co ten płacz? Cierpliwości.
Odpowiedz
#5
350 cooler odbiegl I uzyl kinto. Ty to uzywasz jako argumentacje do dmg w pvp? Jestes jakis durny? Gdyby nie kinto to by padl na placka. To tanki sa zbyt op a nie dmg w pvp. Za duzo hp maja z transow i abso. Najlepiej zrobic z tego dbla gdzie typ pada instant od 3 osob Jak go zaznacza targetem. Raj pvp dla nohandow
Odpowiedz
#6
widzialem pojedynek brollasa i vegety, oboje mogli sie zabic w jakies 3sec jakby sie nie leczyli, vege bil prawie po pol hp z explo tego brollaska (niby vege mial 100 lvli przewagi, ale brollasek tez sobie fajnie radzil)

mowie tylko jak to wygladalo, ja tam sie nie znam na pvp Szczęśliwy
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#7
@up ale tu nie chodzi o pvp na 100 czy 300 lvl tylko o charach co juz maja reba i maja duze skile i 100 statusow i najlepsze eq na ten moment.
Odpowiedz
#8
To oni chyba oszukuja. Jak mozna miec 100 statusow po rebie ? Ja mam tylko 39. Ban za hacking.
Odpowiedz
#9
https://www.youtube.com/watch?v=eitVo6PcJTU


black bacardi 668 cell po rebie. Mokebe 539 shenron po rebie. Gruby na bramme 445 jaba po rebie oraz nemtek 373 cell po rebie nie moga zabic bongo 365 tuffla po rebie. Ba bongo nawet nie byl bliski smierci. I tu wcale nie chodzi o to, ze tuffle to tank bo wczoraj autentycznie ganialismy coolera 370 lvl w 5 osob i nie moglismy go zabic po 2 minutach ganiania go odbiegl sobie i uzyl kinto
Odpowiedz
#10
@up

Gra stwierdziła że jesteś za silny i zajebała Ci połowę statusów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu