Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Agility a Ki Force/Power
#1
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego ki force i power nie są połączone w jednej status, AGILITY daje ki i normal basic attack abso.Troche to dziwne Duży uśmiech
Odpowiedz
#2
Bo to pve serwer
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Kangur Matematyczny:
  •
Odpowiedz
#3
agi ci daje na 10 skila jeśli się nie mylę 5,5% a ki force 8,5 na 10 / power 9,5 więc wydaje mi się wmiare ok Niezdecydowany
Odpowiedz
#4
@up niby tak ale mam wrazenie ,ze lepiej byłoby zmniejszyć #% do poszczególnych statystyk i je połączyć.
Odpowiedz
#5
bylo kiedys polaczone a potem zdecydowali zeby je rozdzielic.
bo kiedys power>agi ale to tylko przez to bylo ze agi dawalo 7.5% a power 8.5% czy jakos tak.
Odpowiedz
#6
(05-08-2018, 23:40)Adoxx napisał(a): bylo kiedys polaczone a potem zdecydowali zeby je rozdzielic.
bo kiedys power>agi ale to tylko przez to bylo ze agi dawalo 7.5% a power 8.5% czy jakos tak.

Agi się nie zmieniło po za tym połączony power jest bezsensu po części z tego powodu, że klasy się nie rozdzielą na te typowo meele dps czy ki dps.
Odpowiedz
#7
Podzial melee I ki dps jest marny z kilku powodow:
Melee nie rosnie z lvlem
Na 800 lvlach samym ki dpsem wysadzasz ludzi I nie musisz sie trudzic by na ta lape dojsc
Ki dps pomaga w expie, melee nie
Dostep black kapsul znacznie zaniza efektywnosc saiyanow I niby ich super dpsa. Chociaz taki trunks czy Gohan I Tak z tego duzo nie Maja bo 100 rage daje za duzo a bez berserk mode to jest nieosiagalne podczas bitki. Moze zbalansowac ile rage daje kryta 90-100. Tak, ze 90-99 daje wiecej I sumarycznie na 100 jest 100%
Odpowiedz
#8
Bananowiec saiyanem bić Non stop cryty to nie problem dajes w critical 10pkt daje 10% a to dużo przy max asie i nie 100 a 90 rage
Odpowiedz
#9
(06-08-2018, 09:48)Rashelovsky napisał(a): Bananowiec saiyanem bić Non stop cryty to nie problem dajes w critical 10pkt daje 10% a to dużo przy max asie i nie 100 a 90 rage

Z tego co wiem to dawanie w crita na saiyanie nie obnizy ci wymagania do 100% crita na 90 furie, robilem o tym post
Odpowiedz
#10
Na 90 nie ale tez nie będzie trzeba miec non stop 100 rage żeby miec 100 cryta
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu