Ankieta: Czy nowy PvP DMG jest dobry?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy PvP Damage
#11
typa nie ubil bo nie chcial fraga Język
Odpowiedz
#12
No fajny typ bez skilli i achivow, ale to ze spadl z 1 combo do reda to juz nie wziales pod uwage Uśmiech, tak samo Orecchio.
Odpowiedz
#13
(06-08-2018, 02:33)bongo napisał(a): No fajny typ bez skilli i achivow, ale to ze spadl z 1 combo do reda to juz nie wziales pod uwage Uśmiech, tak samo Orecchio.

aha 396 gohana z 11 achieve i jeszcze mniejszymy skillami? Takich noobkow to mozna wyjebac na 33% nie bralem go pod uwage bo nie chce cie jeszcze bardziej osmieszac...
Odpowiedz
#14
(06-08-2018, 02:35)demonsofdrago napisał(a):
(06-08-2018, 02:33)bongo napisał(a): No fajny typ bez skilli i achivow, ale to ze spadl z 1 combo do reda to juz nie wziales pod uwage Uśmiech, tak samo Orecchio.

aha 396 gohana z 11 achieve i jeszcze mniejszymy skillami? Takich noobkow to mozna wyjebac na 33% nie bralem go pod uwage bo nie chce cie jeszcze bardziej osmieszac...

Jezeli 119 def, 116 ene nazywasz slabszymi skillami od 109 def i 110 ene to ja nie wiem co jest z toba nie tak
Odpowiedz
#15
122 ene
113 defa
pozyczony magic set i magic belt
ikoukan
50 agi

Bongo cisnie mnie do yellow no to ten [okolo 17k dmg w turze]
Odpowiedz
#16
popisalismy sobie z bongo na priv i decyzja taka ze 40% w pvp i te abso znerfic bo jest za kurwa op
Odpowiedz
#17
no agility jest moim zdaniem op, ale to co sie teraz dzieje to jest jakas parodia, ktos kto nie ma agility spada w ulamki sekundy a jak ktos ma tego agility kilkadziesiat (60+ gdzies) to jest nie do ubicia...
Odpowiedz
#18
Tez prawda jest taka ze nie bylo jeszcze dobrego pvp bo jest 2 w nocy... Zostawmy to na 1 dzien sie zobaczy jak bedzie. Jak bedzie za op to zmiejszyc. Ale imo max agility albo 50 lub zrobic zeby dawalo 30% abso na 100
Odpowiedz
#19
Ludzie .....

Było dobrze, balans gracz sobie ustawiał i to było bardzo dobrym rozwiązaniem dla płaczków.

ALE znowu jest jak kiedyś "SOLO NIKOGO NIE UBIJE DODAJCIE DMG"
(Brak wiedzy na temat Team Play) .
Dopiero DWIE OSOBY wbiły 600+ lvl, nikt nie ma wszystkich QUESTÓW jak i "OP FULL EQ" żeby oceniać pvp w grze.

Płacz pozostanie płaczem .
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#20
Ale czy balans polega na tym ze ma byc dopiero na full eq, full skille i max lvl? No nie wydaje mi sie, powinien byc na kazdym kroku gry...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu