Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bazowe absy postaci + formula absa?
#1
Witam

Jako że na sb nie mogę się doprosić o wyjaśnienia to założyłem temat.

1. Jakie absy bazowe ma w końcu każda postać? Jest tylko 16 postaci to chyba nie taki problem napisać gdzieś w jednym miejscu, żeby każdy mógł sobie sprawdzić? Ewentualnie jak rozumieć changelog Cive? Czy jak na stronie NW ma 5 melee i 5 ki a Cive napisał NW +5 melee i +5ki to ma teraz 10 melee i 10 ki? Tak z każdą postacią wtedy rozumiem?
2. Jak wygląda formuła na abs? Z tego co wiem bazowy abs postaci jest najważniejszy i co każde kolejne źródło jest przemnażane? Chociaż to by było bez sensu ze względu na postacie, które mają po 0 ki abs np na start.
Ten upierdliwy.
Odpowiedz
#2
https://priogames.com/#!/tutorials/professions

Wystarczy kliknac w profesje...
Anioł 
Odpowiedz
#3
O kurwa ja głupi nie widziałem tego jak postać robiłem, dobrze że Pan Banner pomaga.

Dobra ale tak na serio, to Pan Banner chyba nie czyta ze zrozumieniem, a po drugie grafiki na stronie nie są aktualne.
Ten upierdliwy.
Odpowiedz
#4
Na ta chwile dodaj sobie z changeloga do tego na stronie, o ile sie nie myle na stronie nic nie bylo aktualizowane. Wtedy powinienes otrzymac wlasciwy wynik.
[-] Polubienia: 3 Użytkowniów Lubi post Invisiblity:
  • Hejtero, Keiro, yalesz
Odpowiedz
#5
A formułki na absa nie da rady pokazać? Duży uśmiech Jestem ciekawy jak bardzo bazowy abs robi różnicę, bo wiem że sporą robi.
Ten upierdliwy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu