Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pomyslow ,ktore musza zostac zmienione
#1
Witam ,nie wiem czy byl juz taki temat - osobiscie nie zauwazylem. Chcialbym poruszyc temat kasy na serverze.
Pierwsza mysla po wbiciu 600 levla nie jest 'jakiego chara zrobic sobie z paragonu' ,tylko 'kur.. gdzie ja hajs na senzu zarobie'. Otoz obecnie cena senzu jest przesadzona w stosunku do tego co sie zarabia. 120cc za bp na 600lev to przesada, sam uzywam ultra senzu tych do 600 bo daja mi prawie tyle samo . Ludzie na serverze nie maja kasy, na wiekszym lev locisz itemki ,ktorych nie da sie spieniezyc bo nikogo na nie nie stac, kazdy zbiera na senzu ,arenki itemy do sagi itp. Proponuje dwie rzeczy . Pierwsza - Obnizenie kosztow wszystkich senzu o polowe ,albo chociaz tych do 600 i po 600 , Druga- cena mistic cristali to jakis zart jest? Nie dosc ,ze rzadko leca to tylko u ludzi oplaca sie mistic itemy sellac, nie mowiac juz ze sam quest na sellanie tych itemow jest drogi wiec mysle ,ze conajmniej 40cc za cristal powinno byc .Jakos 50x lepszy profit jest na mobach dropiacych tone itemy, serio na 600 700 800 levl mam siedziec na metalach ,zeby hajs sie zgadzal? Ludzie wola w PP placic niz w cc ,to akurat chyba lepiej dla wlasciciela, ale nie uwazam by cokolwiek sie zmienilo ,po zmianie .
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post placebo92:
  • bongo
Odpowiedz
#2
Ten problem zauważony był już miesiąc temu, gdy pojawiły się pierwsze 500+ lvle.
99% graczy mająca wtedy wystarczającą według nich wiedzę (posiadając 300~ lvle ) opluła osobę, która to zgłaszała.
Niestety admin tego servera dostrzega problem*, wtedy gdy jest o wiele za późno. (wcześniej upierając się, że tak ma być XD)

* bardziej dobitna wersja ocenzurowana przez Raav.

Beka z cenzury.
Odpowiedz
#3
Zawsze możesz mieć blokadę pisania, za wiesz co. + tak jak Vicodin już wspomniał problem zauważony i jak ma być zmienione to tak będzie.

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu