Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LUMPIEGO TEAM
#61
Powiem wam tak lepiej zostawcie tą grę i weźcie się za robotę wszyscy co nie chodzą do szkoły i najlepiej przy szpadlu gdzie będziecie mogli wyzywać szpadel a on będzie miał wyjebane ale zawsze was wysłucha, proponuję zamknąć temat bo wiadro z sikami ze śmiechu mi przebiera pod krzesłem.
Odpowiedz
#62
Rashel w życiu nie przeczytałem twojego posta mądrzejszego od tego
Gz Szczęśliwy
Odpowiedz
#63
Dokladnie segir ja to bym mu nawet polal za to Duży uśmiech Duży uśmiech albo zamienil sie goka na buba Szczęśliwy
Odpowiedz
#64
(04-05-2016, 14:24)abdula napisał(a): Za duzo pyszczysz giki

Skróce mu te szczekanie przez internet spoko oko Duży uśmiech
Odpowiedz
#65
"Powiem wam tak lepiej zostawcie tą grę i weźcie się za robotę wszyscy co nie chodzą do szkoły"

To sie tyczy Ciebie segir 24/7h gierka zero pracy zero zycia, Biechu tez mlody tak samo
Odpowiedz
#66
Młody chętnie ale nie gram już Szczęśliwy
Odpowiedz
#67
(05-05-2016, 07:41)gikiliki napisał(a): "Powiem wam tak lepiej zostawcie tą grę i weźcie się za robotę wszyscy co nie chodzą do szkoły"

To sie tyczy Ciebie segir 24/7h gierka zero pracy zero zycia, Biechu tez mlody tak samo

Gosciu ty sie wez za robote a nie od mamy chajs ciagniesz na przelewy. Ja jestem dorosłym czlowiekiem i odkad skonczylem 18 lat sam na siebie zarabiam wiec nie szczekać prosze Uśmiech
Odpowiedz
#68
(03-05-2016, 00:46)Invisiblity napisał(a): na TSie dbp ich ip moze zobaczyc Vultur/Briko/Remix, a jezeli wlaziles na inny TS po prostu zadzwon do dostawcy internetu i popros o zmiane adresu

Nie możemy, bo są zakryte.

Dwa dni mnie nie było bo grafa padła i co się odpierdala tu to nie mam słów Szczęśliwy

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
I love my gang
Wherever I go, my homies come too
I love my squad
We up in this thing, like what that shit do
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu