Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pomysłów by ulepszyć grę
#31
gra za trudna nikt w nią nie gra co widać ilu ludzi odeszło, co do Twojego toku myślenia to jest moim zdaniem błędny bo większy lvl = się większe wydatki np senzu jest droższe lub zadanie na arenie wymaga gigantycznych nakładów kasy więc 90% czasu zamiast wbijać lvla musiał byś się kisić na słabych mobach i dropić tone itemy co nie jest zachęcające chyba dla nikogo. Do tego w jakiej grze idziesz na słabsze moby by kase zarobić jest to nielogiczne.


Invisiblity

Serio to mają być ceny Szczęśliwy ? Tone itemy które dropia owiele lepiej są droższe niż desto armor tutaj cena powinna być przynajmniej z 7cc kobito itemy jak i wszystkie z większej półki lecą bardzo rzadko więc cena za item 10cc to niestety masakra bo wydam worek senzu na wydropienie a dostanę 1/6 ceny plecaka no i mowa o wielu innych przedmiotach których nie ma komu sprzedać i zalegają w plecaku lub depo a u npc nie można ich sprzedać

1.Co do zmiany treningów tego bym nie ruszał ma to swój klimat że nie możesz odrazu wbić max AS lub ENE/DEF nie może być za łatwo  nie tędy droga bo popadniemy z skrajności w skrajność

2.Co do bosów dobrze jest jednak ustawił bym to tak że jak dany boss już się pojawił to drugi raz nie pojawi się aż do momentu pojawienia się wszystkich innych dzięki temu nie będzie np 2x wolf pod rząd

3.Co do Tone itemów to już kiedyś słyszałem pomysł by dodać je do każdego silniejszego moba w pewnym stopniu rozwiązuje to problem z kasą więc wilk syty i owca cała Oczko

4.Kolejnym problemem jest pvp nie jest normalne by gość o 200lvl mniej stał sobie i się śmiał, trzeba ustawić jakiś balans może jakieś testy zrobimy i w ankiecie gracze sami wybiorą co im się bardziej podoba ? Coś by się ruszyło więcej osób by grało

5.Nie padać powyżej 500lvla no pięknie i ładnie ale różnie bywa lag i już tracimy 90min expienia znam osoby które właśnie z tego powodu odeszło bo jest to naprawdę extremalne można utrudnić od 500 to i wprowadzić coś w stylu 50% good karmy nic nie tracimy poniżej tracimy

6.Pomysły by były nowe mega silne moby i łazić na nie w grupach spoko super ale z kim będziemy chodzić ? Tak mało gra ludzi że w tym momencie będa z 2-3 grupy po wprowadzeniu a jak się znudzi to nikt chodzić na nie nie będzie. Choć przy większej ilości grających aktywnie bardzo fajny pomysł

7. Chętnie bym widział nowe moby na lvle 400/600/800+ By się do nich dostać trzeba by zrobić jakiegoś qwesta lub może być bramka lvlowa. Miałe by one bardzo dużo życia i dropiły przedmioty WYŁĄCZNIE dla lvli 600+. W tym momencie mamy 2 lub 3 przedmioty które nie działają od 1lvla to jest bardzo niewygodne bo nie ma balansu pomiędzy lvlami. Gdyby niektóre przedmioty były od wysokiego lvla gracze musieli by się natrudzić by je założyć a w tym momencie 1lvl może mieć lepsze uzbrojenie od 600lvla po rebie ....

8. Powinno się dać zresetować statusy nie koniecznie za darmo ale nie powinno to być 10pkt tylko kasować powinno się całość dobra możliwość to dwa drzewka tylko niewiem czy nie było by problemu z wykonaniem tego

9. Zmienił bym miejsca w których pojawiają się DB w tym momencie są gracze którzy już na pamięć znają ich położenie Niezdecydowany

Ost prośbą było by więcej wypowiedzi administracji co jest możliwe a co nie to są nasze propozycje i miło by było usłyszeć co o tym myśli druga strona
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post LordPawlo:
  • Tren
Odpowiedz
#32
(01-10-2018, 21:00)hexadecimal napisał(a): @savage misiaczku odejdź czasem od komputerka i ochłoń, nie obrażaj pan dobre?
Czego nie zrozumiałeś w moim poście? W gimbazie czytania ze zrozumieniem nie było? czy chorowałeś w tym czasie? (ptasia grypa? czy jakiś inny syfilis?)
Serwer na lata = zero ułatwień, chujowy exp i drop, ciężkie do zdobycia achi itp. itd. Co złego jest w farmie hajsu na Metalach?? Jednego dnia farmisz hajs, 2 dnia wbijasz na exp już przygotowany w milion senzu (proste jak jeba.e) i bijesz sobie lvlek, kto wam każe wbijać przynajmniej 1 lvl dziennie? Kamp bosy (cute exp).
Tak samo jak w "prawdziwym życiu" (nie wiem czy takowe posiadasz) Duży uśmiech Idziesz do roboty zarabiasz hajsy żeby w piąteczek się troszkę zabawić, tak samo masz tu z hajsem i expem, najpierw musisz robić coś czego nie lubisz (zapierdzielać w chu.owej robocie = tu bić np Metale) żeby następnego dnia się zabawić (czytaj: iść na imprę = napierdzielać lvl z senzu)

... tankowałem ez 8 Ao Duży uśmiech, a że statsy źle rozdałem nie ja pierwszy nie ostatni, 1postać przypominam.
Ps. gra ułatwiona = gra nudna

Wbij reba to pogadamy cwaniaku. Co ty mozesz wiedziec, jak ty padasz od 2 ao i nie widziales kaddisha nigdy na oczy. Lepiej skończ pieprzyc i sie nie udzielaj.
Odpowiedz
#33
Jeszcze raz: Ubzduraliście sobie że wbijecie 999 w ile? miesiąc? Na serwerze !!Na Lata!! Chcecie wszystko na już, na teraz, bez żadnego wysiłku, i tym się różnicie od tych z topki... Oni potrafili wbijać lvl, i trzepać kase, przypomnę tylko że teraz senzu i tak macie TANIUTKIE, więc z jakiej paki chcecie jakieś kolejne ułatwienia??
@Tren Nie wbiję reba bo nie gram (jak już pisałem rozdałem źle statusy i nie chciało mi się zaczynać od 0), jak ja padałem od 2Ao to ty na rooku od 1 wolfa...
Tym płaczem i gównianymi pomysłami rozwalacie tego serwa, jeszcze tego nie widzicie? Co wam da że w miesiąc wbijecie ten 999? Co dalej? Zabawa polega na gonieniu króliczka, nie na jego złapaniu...
Wbijesz 999 i nadal będzie płacz Vultur we zwiększ lvl cap, we dodaj nowe moby bo te już gówno expa dają... i tak do usranej śmierci...
Ps: dodając nowy syf który kupi NPC za good hajs, rozjebiecie system.... cena PP skoczy ostro w górę (bo przecież tak łatwo teraz o hajs) mało kogo z low będzie stać kupić cokolwiek, ot taki Fun Serwer na lata bez online, bo jak mówie wbijecie te 999 i po co dalej grać mam już wszystko, Vultur nowa edycja we bo nic się nie dzieje???
Odpowiedz
#34
@hexadecimal

Innych wysyłasz na Metalici po kasę, a Tobie się nie chciało żeby zarobić na ppki i rozdać inaczej statusy? Bije od Ciebie hipokryzja. Dla mnie za małe są tutaj różnice w sile, robisz tego reba i nic nie dostajesz, a musisz kolejne 500 lvli wbić po transa, który tak naprawdę dał mi chyba z 2k dmg z obszaru więcej, więc trochę słabo. Za dużo dają statusy i już nie mówię tylko o Agi, bo jak rozdasz Power/Ki to dają ogromnego boosta do DMG, tak nie powinno być, statusy powinny być dodatkiem, czymś co pomaga, a nie czymś na czym głównie opiera się siła postaci.

Kolejna sprawa, gadanie że 700 lvl ma sobie iść na metalici po kasę to jakaś głupota. W jakiej grze chodziło się na słabsze mobki po kasę? Praktycznie zawsze jest tak, że jak masz większy lvl to zarabiasz więcej kasy, ale tutaj jest odwrotnie. Jak już wydropisz jakiegoś magic belta to nie da rady go sprzedać za cenę odpowiednią do trudności jego zdobycia, nie mówiąc już o cenach mistic itemów, których prawie nikt nie kupuje, a lecą raz na rok.
Ten upierdliwy.
Odpowiedz
#35
A jeszcze taka drobnostka odnośnie silnych mobów. Jakby wprowadzić takie moby, że tylko w grupach dałoby się expić to pzdr. Gracze solo ucierpią oraz Ci co nie grają zbyt wiele i poświęcają na expa np. daily task + 30 minut. i kto takiego wezmie w grupe na 30 min? o ile o tej porze co gra się ktoś znajdzie..

a co do nowych pozycji db.. moznaby dodać nowe, ale co z tego, że ktoś zna je wszystkie teraz? jak jest ich ok. 20, to radar pokaze ta sama droge do kilku z nich więc jedyna opcja to mieć fart i wbiec w dobrą kapse na vegecie, albo jak ktoś mówił mieć 20 noob charów na respach (X D!!!!!)
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#36
hexadecimal

Jak dla mnie nie grasz to nie powinieneś się wypowiadać Uśmiech Bo nie znasz mocy mobów na których expią lvle 600+. Nikt nie powiedział by dodawać lvle za nic ale by było co robić na tych lvlach. Ile można bić w koło tego samego potworka gra ma być ciekawa a nie monotonna. Co do zarabiania nie chodzi o to by zarabiać niewiadomo ile chce zarabiać by mi starczyło na senzu + qwesty i nie wychodzić na minus to chyba nie zawiele
Odpowiedz
#37
@Hejtero
Dokładnie tak, za zarobione PP kupowałem kolczyki do szybszego skilowania Ene/Defa, na reset statusów brakło Duży uśmiech, nie porównuj DBP do "jakichś innych gier" każda gra ma swoje "dziwactwa" akurat tutaj expisz na silnych mobach a kasę trzepiesz na słabszych. Zmiany jakie proponujecie są nie fer Vs top players, bo wychodzi na to że oni grali na serwerze Hard Core, a wy chcecie grać na Hellou Kitty? (wyexpić ,wyskilać postać na easy mode i później klepać się z tymi z Hard Core?)

@LordPawlo
Skoro nie gram teraz to śmiesz twierdzić że nigdy postaci z max lvlem nie miałem? Duży uśmiech Właśnie potrzebne wam inne spojrzenie na grę, Gra była by ciekawsza gdyby balans postaci robiony był pod 1v1, a nie pod mass pvp (pod mass pvp nie potrzeba żadnego balansu, wystarczy TS/Discord i niby kto przeżyje zmasowany atak 5vs1? a później lecimy z następnym typkiem)

Ja mam inny pomysł dla serwera, coś czego nie mają inne i bez zmiany serwera z Hard na Hellou Kitty:
Co tydzień w weekend walki Gildii o Earth / Hell / Vegeta planet, GVG albo GVmob invasion wszystkie w tym samym czasie, nagroda jakaś transformacja/ Aura inna dla każdej gildii (walczyli o Hell- transform w Vampira , Earth - trans w Mr. Satan, Vegeta- mini OOzaru; transy przykładowe) +jakaś kasa do gildiowego banku, czy jakiś czasowy item np. Senzu Booster (zwiększający moc !zwykłego senzu!) pomogło by to płaczkom expić na Blaze bez strat Duży uśmiech ewentualnie wygrana gildia ma zniżki u każdego NPC.
Dla reszty serwera jakaś nagroda w postaci minimalnie zwiększonego expa, dropu (czy co tam wymyślicie)
Ale jeśli przegracie Np, moby dotrą do king Vegety / Dende / I jakiegoś tam NPC w Hell, gildie biorące udział w walce dostają jakiegoś debufa "mourning" żałoba po bitwie. Reszta serwera też jakaś tam kara,

Rozbujać GvG pvp - dodać komendę np .war(nazwa gildii)-(nazwa strefy wojny np. .warHellouKitty-earth -przez 2h raz dziennie bijesz gildię bez strat possible ale tylko na ziemi.
Odpowiedz
#38
Wpadło mi pare pomysłów do głowy:

1. Bonusy za reborn, Tank 10% abso ene/def i np 5khp , Dpsy 10% dmg meele/ki i np 2khp. Lub wzmocnić transy po rebie albo wzmocnić bazowo naszą postać. 

2. Eq od lvl, tak jak ktoś tam pisał na 1 lvl można mieć lepsze eq zalozone niz 600 po reb. 

3. Odbudowa pvp, jak to już w tibii bywa pvp gra tu bardzo ważną rolę, bez niego gra traci swój urok. Można było by zrobić coś w stylu daily zeni eventu, tylko że pvp event. Zrobić jakieś rozsądne kategorie oraz nagrody w CC bądź jakiejś innej alternatywnej walucie co lekko by napędziło gospodarkę servera.

4. Może bonusy setowe? 

2 party mistic set - 300hp/ki/s 
3 party +3% ki abso
4 party +3% ki dmg

Zwiększyło by to wartość zalegających itemów i całkiem ciekawie urozmajciło rozgrywkę.
Odpowiedz
#39
@up

1. Co do Reborna, już jakiś czas temu mówiłem, że to strasznie bez sensu, że reborn nic nie daje poza transem na 500, który i tak szału nie robi. Głupie jest to że mając ten 400 po rebie +/- nie możesz zabić 300 lvl przed rebem, na każdym innym OTS przewaga rebowca jest widoczna, tutaj nie ma jej w ogóle.
2. Może to i fajne, ale trochę też utrudni to sprzedaż dobrych itemów, bo przeważnie Ci co mieli sporo PP mogli sobie kupić dobre EQ i się na tym zarabiało jakoś.
3. Tu trzeba jakiś balans od nowa zrobić, raczej ciężko cokolwiek już teraz naprawić.
4. Niektóre sety maja już jakieś bonusy setowe i Mistic akurat go ma, tyle że to jakiś mało użyteczny regen, no może do trenowania się przyda.

@hexadecimal

Pokrzywdzeni? połowa z nich już nie gra, chyba lepiej dla nich jak dałoby się normalnie expić bez obawy na waste za każdym razem. Poza tym to nie jest argument, że oni mieli ciężej, w dużej ilości gier ułatwianych jest wiele rzeczy, które ktoś już dawno zrobił. Wiele osób może płakać, że zrobiło achievementy, a teraz Vultur je ułatwił. Jednak tu nie o to chodzi, trzeba serwer zrobić bardziej przyjaznym dla nowych graczy. To nie są czasy na serwery typu mega hard, nikt tam nie będzie grał poza małą grupą zapaleńców.
Ten upierdliwy.
Odpowiedz
#40
A co to za Goku Outfit w spr ? Czy to Ultra Instinct ?? Duży uśmiech

Coś grubego czeka Priority Servers ? Duży uśmiech

A co do itemek których nie da się sprzedać u npc to może już są jakieś plany Cwaniak

Kto to wie Duży uśmiech
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu