Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[s2][skarga][GM Invisiblity]
#1
Ban nadany z nie wiadomo skąd bez tematu na forum jak się pytam gm jak powód bana to taką odpowiedź udziela. Mówi o niskim poziomie graczy na forum a sam nie popisuje się swoim.


https://zapodaj.net/c3ac762b19341.jpg.html
Odpowiedz
#2
żeeeeee cooo? Tak sie zachowuje BN ? Życzę powodzenia w dalszej grze na tym smiesznym otsie.
nie pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Kod:
15:45 Tood Elat was deleted by GM Invisiblity because of Game Weakness Abuse on 30 days and has been banned on IP.
Nie mam obowiazku udzielac informacji o powodzie bana osoba trzecim.
Odpowiedz
#4
Za co dostalem bana? powod jest "Game Weakness Abuse"

Moze mi to wyjasnic jakis Admin?




---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fajny filmik ots dragon ball priotity
http://tinyurl.com/glahjes
Odpowiedz
#5
has been banned on IP. - trudno żeby ta osoba się w grze spytała ,a w sprawie odwołanie jak napisać odwołanie jak nie wiadomo za co .

this is sparta smutne dziecko co nie wie co to jest proxy i miłego szukania w rosji i pakistanie. A co do kary osoby co są pingowane , policja w 99 % nie zajmuje się tym jedynie gdy firma badź strona server itp
Odpowiedz
#6
Admin tu jest niepotrzebny, postanowilismy Ci uwierzyc w slowa o "wylaczaniu internetu"

PROSZE NIE WCHODZIC W LINK W JEGO SYGNATURCE, BO TO SPOSOB NA ZDOBYWANIE IP TROCHE STARSZY PEWNIE OD NIEGO SAMEGO
Odpowiedz
#7
Podaj mi punkt regulaminu ktory zlamalem i za ktory dostalem delete konta oraz ban na ip
Odpowiedz
#8
Czyli co napiszę o wyłacze np adoxowi internet to mam bana bo gm może na słowo uwierzyć ? Myśle że gm jest jak sąd podejmuje decyzje na podstawie faktów dowodów a nie na uwierzenie na słowo. Jeżeli tak to chyba profesorowie mnie okłamują bo powinno być jebać prawo jebać zasady uwierz na słowo
Odpowiedz
#9
Kod:
5. Jakakolwiek działalność na niekorzyść serwera (powodowanie crashy lub reklamowanie innych serwerów i tym podobne) - delete.

Akin, a napiszesz?

Przypominam tylko ze to jest temat w czarnej liscie
Odpowiedz
#10
jaka zrobilem niekorzysc serwera? serwer na tym ucierpial?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu