Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event arena
#1
Za nami 1 event na nowej eventowej arenie event uważam za całkiem udany. Oczywiście nie obyło się bez paru usterek których jestem świadom(zanzo w labiryncie) i oczywiście zostanie to naprawione ja bawiłem się świetnie mam nadzieje, że wy też lecz jestem świadom, że na pewno macie jakieś zastrzeżenia których chętnie wysłucham. Eventy były są i będą dla was-graczy wiec wasza opinia jest bardzo ważna jeśli macie jakieś sugestie albo po prostu chcecie napisać co wam się podobało i czy się podobało to jest to odpowiednie miejsce. Rzeczy których jestem świadom i które zostaną zmienione

-nie będzie dało się zanzokenować w dice labiryncie
-na arenie dla 500+ lvli zostanie dodane więcej "przeszkód" aby utrudnić stanie w 1 miejscu w rogu
-potwór eventador który okazał się zbyt silnym przeciwnikiem nie będzie już odwiedzać eventu
-na przyszłych eventach będą respione championy(dziś totalnie wyleciało mi z głowy, że coś takiego istnieje a niestety nikt się o nie nie upomniał)
-na arenie DO 500 lvla nie będzie się pojawiać spopovich



Zapraszam do komentowania.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Vultur
Odpowiedz
#2
Wiem ze to i tak nie przejdzie, ale napisac sobie moge.
Wnosze o non pvp na monster evencie Duży uśmiech
Odpowiedz
#3
(25-01-2019, 22:50)lothu napisał(a): Wiem ze to i tak nie przejdzie, ale napisac sobie moge.
Wnosze o non pvp na monster evencie Duży uśmiech

Spoko, dla mnie to pasuje, ale dla przedziału levelowego 1-500.
500+ zostawiłbym pvp.

Co do eventu, zmienić H/L z lawy na inne podłoże ze względu, że po tym nie da się biegać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu