Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysly
#1
Jak zawsze znajda sie jakies pomysly aby ulepszac server, a wiec tutaj sa moje.


1.Zmienic nazwe Drop of metallic na Drop of metalic Uśmiech Takze zmienic Jigoku robe na Jigoku goz robe

2.Dodac system sense ktory pozwala nam na sensowanie Npc jak i rowniez sag. Uwazam ze by to ulatwilo gre nowym graczom i to bardzo, jesli system sie podobana serwerze rowniez mozna bylo by dodac uzywanie Instant transmission na Npc, ktore takze ulatwilo by gre nowym graczom przez latwa lokalizacje npc.

3.Rozbudowac Dtaski na 750+ level poniewaz od tego levela robi sie tylko extrema i dtaska i nic nie ma co juz robic a z czasem coraz wiecej graczy maja wyzsze levele. A wiec dodanie Bossow do taskow lub dodanie do dtaskow Brolly,Janemb,Coolerow lub dodac wiecej Taskow na przyklad weekly task albo monthly task aby zawsze bylo cos do roboty na serverze i trzymalo to graczy.

4.Dodac Daliy box ktory byl by za zrobione paru dtaskow tak samo jak extreme boxy.

5.Dodac wiecej sposobow zarabiania kasy, niestety na serverze jest bardzo ciezko cokolowiek zarobic , dodawanie wiecej sposobow pomoglo by, Nawet podwiekszanie bazowych ilosci ktore leca z potworow (np. zeni w loocie).

6.Dodac nowe bossy ktore dropia rare itemki, napewno sa gracze ktorzy lubia pogrindowac bossy i z tego cos zadkiego wydropic.

7.Dodanie aby Shadow paikuhan dal sie przywolac za 5 summon Pointsow

8.System Auto loota ktory by mial Tak zwane Presety ktore mozna dokupic, Mozna bylo by sobie zmieniac z jednego preseta na drugiego zamiast przepisywac zawsze loota (np miec preset na metale ktory sobie wlaczasz jak na nie idziesz a potem drugi na Blaze i zmieniasz na drugi preset)

9.Balans postaci pomiedzy pve i pvp. Na przyklad postac Bubu jest postacia tylko do Pve a w pvp nawet jednej postaci nie moze ustac solo. 

10.Daily collect powinien byc podzielony na postacie przed i po rebie poniewaz duzo nowych graczy nie moze go robic.

11.Dodac wiecej tutorialow jasnych dla nowych graczy. (sam sie moze tym zajme i ponagrywam filmikow pare)

12.Stworzyc Priogames Discord server, wiekszosc graczy juz uzywa discorda a nie ts3 wiec jak byscie zaczeli uzywac discorda naprawde to moze wam duzo pomoc, mozecie tego praktycznie uzywac jako bardziej aktywne forum.

13.Nowy resp Hell beastow by sie takze przydal bo jest tylko jeden Uśmiech

14.Co do upgrade systemu juz pisalem raz zeby go zmienic z RNG na Grind bo naprawde to jest zjebane chociaz teraz jest mniej niz na poczatku serva byl.

15.Dodac bonusy na potwory np jesli zabijesz 10000 c13 bedziesz mial na zawsze o 1% wiecej loota i 5% wiecej expa i to by sie stackowalo co 10000 zabitych potworow. 

A co do pytan to takze mam jedno , czemu roznica dmg pomiedzy 98 rage a 100 rage jest tak duza? 

Wszyscy inni gracze z pomyslami zapraszam do pisania w kometarzach, im wiecej pomyslow tym lepiej dla administracij. a co do moich pomyslow to powiedzcie co myslicie czy wam sie podobaja czy nie Uśmiech
Dziekuje bardzo za czytanko i powodzenia Uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Elendil:
  • Vultur
Odpowiedz
#2
1. Możliwość powiększenia mapy w lewo i prawo

2. Możliwość przesunięcia itemkow w staku bez problemu

3. Usuniecie notyfikacji po użycia senzu z środka ekranu

4. Kompletny rework autoloota...

5. Zakładka z daily, extreme i paragas taskami jak na dbl (Po dodaniu zakładki usuniecie notyfikacji taskow z default chat)

6. Usuniecie notyfikacji jak nic nie spadnie z moba (Chodzi mi tutaj o Loot from Wolf: Nothing)

7. Jakaś indykacja na special cooldown (Może to być ikonka na buffa typu kaioken lub bukujutsu, lub nawet numerki nad nickiem postaci tak jak z senzu przy ostatnich 3 lub 5 sekundach)

8. Usuniecie nazwy spella który pokazuje się nad nickiem postaci (Jest to zrobione na dblu i działa to bardzo fajnie)

9. Przy użyciu spacji klient zaznacza pierwszego mobka w battle (Widziałem już to na wiele innych OTC)

10. Przy wysyłaniu wiadomości automatycznie włącza się z powrotem możliwość chodzenia WASD

11. Chodzenie po skosie jest bardzo wolne nie wiem dla czego

12. Zmienić grafikę na exhaust (Chodzi mi tutaj o ten dymek. Jak się przyspami spella to nawet chara nie widać)

13. Rework panelu na Achievementy (Chodzi mi tutaj o pokazanie jakie achievementy są już w grze i jakie ma się już zrobione. Po co osoba ma wchodzić na wiki jak takie rzeczy mogą być w kliencie)

14. Komendy na Best Hit i Absorb

15. Dodanie systemu Certain Drop (Chodzi tutaj o questa który daje nam możliwość ze dostaniemy itemka po zabiciu x mobkow. Na przykład 15,000 biotsufuli na biomaske etc.)

16. Imo dodać system item setow dla class Ki, Melee i Tank
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post demonsofdrago:
  • Vultur
Odpowiedz
#3
z tego co pamietam to na 100 rage masz 100% crita a na 99 rage masz jakies 75% lub mniej %.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Adoxx:
  • Vultur
Odpowiedz
#4
(05-04-2019, 18:06)Adoxx napisał(a): z tego co pamietam to na 100 rage masz 100% crita a na 99 rage masz jakies 75% lub mniej %.

a no to drastyczny spadek Język
Odpowiedz
#5
1 Tak

2 Co do sense to nie jest to najgorszy pomysl co do itania na npc raczej nie. Staramy sie nie kopiowac z innych serverow wszystkiego co sie da.

3 Staramy sie dodawac wlasnie rzeczy "daily" do robienia dlatego powstal daily collect. Co do daily taskow na wiekszy lvl to przydaloby sie je zaktualizowac o nowe moby bo na h lvlu dostajesz caly czas to samo.

4 Raczej nie. Za zrobienie daily masz % szansy na item (nie kazdego daily) i to wystarczy.

5 Ostatnio doszly 2 sposoby-sprzedawanie jigoku itemow oraz daily collecty. Nie mowie, ze jest idealnie teraz, ale napewno jest lepiej. W przyszlosci mozna jeszcze nad tym popracowac.

6 Jezeli masz na mysli o bossy indywidualne ala dungeony to jest to ogromny naklad pracy i nie ukrywam, ze cos takiego jak najbardziej jest swietnym pomyslem, ale niestety tak jak mowie wymaga to duzego nakladu pracy.

7 Imo moznaby dodac sumonowanie bebi za jakies 20 sp czy cos co do shadow paiku to jakos nigdy z tym problemu nie mialem i nie wiem czy mialoby to sens. Jakby juz cos takiego bylo to raczej za wieksza ilosc sp niz 5(wygoda kosztuje)

8 Autolot jest beznadziejny i jest do zmiany ^-^

9 Tu nie problemem jest buu a zbugowany absorb tankow ktory nie dziala jak powinien(dziwie sie, ze za bardzo nikt tego nie zglasza ; o)

10 Co do daily collecta to napewno trzeba dodac sugerowane lvle(napewno bedzie to zrobione w najblizszym patchu) tak aby 20 lvl nie bral hard taska (duzo osob tak robilo z mysla, ze taski sa scalowane z lvlem-nie sa). Co do
itemkow z giants planet jest to celowe. Jezeli nie masz reba i trafisz na taki itemek to musisz go kupic lub najzwyczajniej masz pecha i taska nie robisz.

11 Jak najbardziej na tak

12 W sumie niby czemu nie? Ale czy faktycznie byloby duzo chetnych na uzywanie tego?

13 Byl dlugi czas 1 resp i nikt na nim nie siedzial a nagle jest problem? Coz moznaby dodac jakis mini resp drugi co do tego ktory jest to chyba dobrze jak jest o niego pvp.

Co do pytania to tak jak napisal adox 100 rage=100% crita 99 rage bodajze 75 a 98 rage to cos kolo 50-55% tak juz jest i tyle
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Vultur
Odpowiedz
#6
1. Tak Szczęśliwy

2. Tak

4. daily box? po co? wiecej kasy chociaz i tak jest zarabianie OP? masz szanse na itemki np db imo starczy tych boxów Szczęśliwy
5. jak up. jest duzo sposobow zarabiania. ja nie wychodzac z trainow mialem zbednych 100 creditek Szczęśliwy no ale to moja opinia

6. tak uwielbiam bossy jak bedzie gildia/pare osób które po prostu poupierdalaja inne zeby nic nie dostac, dobry pomysl dla ludzi KTÓRZY LUBIĄ POGRINDZIĆ LOL

8. brzmi fajnie

100 rage = 100% crita
99 rage = z 70%?? nwm kiedys jakis vultur pisal ile
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#7
Wedlug mnie discord naprawde teraz moze byc bardzo przydatny dla promocij servera, nie tylko do gadania. Discrod jest teraz bardzo duzy i mysle ze wam by dal sporo jak urosnie powoli.
Odpowiedz
#8
9. to buu/tank jest kurewsko dominowany przez każdą profe czyli jest tylko postacią PvE(poexp,poblocz,rób new chara.)
Reszta mi się podoba @Cive a co do "kopiowania z innych serverów" to jesteś w wielkim błędzie.
Odpowiedz
#9
Dodalem 2 dodatkowe pomysly
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Elendil:
  • Vultur
Odpowiedz
#10
14. super mega ultra tak

15. spoczi

diskord zawsze spoczi
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu