Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze pomysły
#1
1. Poprawcie forum bo to ważne, odstawcie to całe potwierdzanie przez admina, bo to głupota. Na tą chwilę forum jest mało czytelne. Jest tam dużo niczego. Możliwe, że brakuje tutaj osoby, która będzie trzymała to w ryzach.
2. Występuje tu marnowanie mapy na bardzo dużą skalę. Bardzo dużo mapy poświęcona jest na szybkie wbijanie 80 lvla tylko, że wchodzi się tam tylko na zrobienie taska, a ludzie ciągle piszą o tym, że od 650 nie bardzo jest na co iść.
3. Aktualne taski powinny nosić nazwę się mini taski i idea brania wszystkich na raz jest dobra, ale uważam, że na każdej siłowni powinnien zostac postawiony npc tasker, który daje nam jedno zadanie na dzień. Zadanie jako task według mnie powinno być rozłożone np na 1500 mobków 3x 500 różnych mobków, tak żeby nie było to strasznie monotonne i dało możliwość częstrzego wymieniania się respami.
4. Limit lvlowy powinien zostać zmieniony wraz z ulepszaniem servera, lecz tu jest tyle do zrobienia, że ten server powinien mieć przed nazwą beta. Reset postaci pewnie by wkurzył wiele osób ale na waszym miejscu postawiłbym sprawę jasno reset postaci będzie jak wspólnie zrobimy z tego dobrą gierkę bo na pierwszy rzut oka jest potencjał, a ludzi zniechęca jak jest mało ludzi, ale mają już wszystko. Po resecie 2 tygodnie 2x skilla i tyle. Jeśli 999 lvl ma zostać na zawsze to moim zdaniem od 500 poziomu exp powinien drastycznie się zmniejszyć lub za wszelką cenę musicie znaleźć elementy rpg, które pozwolą na dalszą zabawę.
5. Poszukiwanie tutorów i przywrócenie chatów help i trade, uważam, że jest to podstawa szczególnie na nowym servie. Na początku warto poszukać 5 tutorów, lecz od razu powiedzieć, że trzeba być aktywnym i starać się pomagać, żeby nie zostać zdegradowanym z tej funkcji. Jest sporo nie wyjaśnionych elementów, których szukanie na forum boli przez to jak jest prowadzone.
6. Autoloot.. Uważam, że mało osób sprawdza co leci z potwora szczególnie na niskim lvlu jak chce szybko wbić poziom, a czasem wypadnie coś droższego i zostanie w mobie. Uważam, że o wiele łatwiej jest wyrzucić item, niż za każdym razem dodawać coś do autoloota, tym bardziej, że czasem spadnie coś z respa, przez którego tylko przebiegasz.
7. Sprzedawanie itemów można rozbudować. Uważam, że powinno się dać sprzedać każdy item, uważam, że tutaj jak i na dobrą sprawę z forum warto brać przykład z dbla, który ułatił sprawę zarabiania szczegolnie na low lvlu.
8. ITEMY - każdy item powinien mieć jakąś moc, od najmniejszego poziomu do ostatniego. Sprawa z ulepszaniem jest dobra, lecz nie powinniście iść w coś typu cały set daje regenerację itp. Dajcie każdemu itemkowi spełniać jakąś funkcję tak, żeby można było tworzyć hybrydy można by było rozbudować mocno crafting, żeby przerabiać itemów, np item który daje 300 many połączyć z itemem który daje 300 hp, dodać coś co daje pancerz i połączyć w jeden item. To taki pomysł na szybko jednak wydaje mi się, że może dużo wnieść do gry. Na pewno byłoby to utrudnione przez balansowanie postaci, lecz moim zdaniem balans powinniście robić po tym jak server zacznie na nowo żyć, żeby miał kto te zmiany testować.
9. Reklama servera jest słaba, screeny i to co macie na instagramie nie przyciąga, wręcz odwrotnie. Dopiero na servie dowiedziałem się o modelu skillowania, który na obecną chwilę przyciąga najbardziej. Drugie co przyciąga to czary, ciekawy jest pomysł z ostatnim czarem, może warto byłoby pomyśleć o combo systemie kiedy jeszcze server jest młody, to pozwoliłoby bardzo zróżnicować pvp np stworzyć sekwencję. Dragon ball się rozwija, poszliście w gt, może warto by było pomieszac to z nowym skoro są równoległe wszechświaty to może i tutaj warto by było zainspirować się pomysłem twórcy.
10. Uważam, że powinno się odbiegać od pomysłu możliwości atakowanie tylko jednego przeciwnika. Pamiętam czasy dbla kiedy zostało wprowadzone to samo i uważam, że poszli na łatwiznę. System pvp powinien wrócić do korzeni, jedyna rzecz która w starym systemie musi uledz zmian to zabijanie przypadkowych osób., a na siłowni zrobić strefę bez pvp. Ktoś na forum pisał żeby stworzyć możliwość zaznaczenia kilku osób, coś takiego mogłoby być dobre gdyby target z broni został nie zmieniony. Uważam, że można by dodac prostą komendę, która pozwala atakowac czarem wszystkich (rowniez swoich kolegów z teamu)  oraz komendę, która pozwala dopisywać wrogów.

Proszę, żebyście pisali plusy i minusy servera pod tym postem. Z góry dziękuję.
Odpowiedz
#2
Invi cos tam gadal ze max lvl ma byc powiekszony jak wiecej niz 10 osob wbije 999+.

Ale tak naprawde co do Setow wedlug mnie kazda Klasa Dmg,Ki,Tank powinna dostac wlasnego best seta na 1k+ a do tego powod jest prosty, Abso stanelo w miejscu a dmg rosnie Saiyany wbijajac co raz wieksze skille maja co raz wiekszy dmg a postacie KI z dmg stoja w miejscu bo ki lvl praktycznie chuja daje a lvl to 999 jest max wiec maja lipe. Tanki podobnie niemaja jak wbic lvl zeby miec wiecej hp ani abso bo juz eq praktycznie maja. a na skillach 160+ te abso to malo daje.

A 999 lvl moze non stop na silce stac bo i tak niema co robic wiec skille non stop rosna. i co raz wieksza przepasc miedzy Saiyanami>ki>tank.

Nwm czy max Skill jest 202 jak to bylo na ostatnich edycjach ale wedlug mnie skille 160-165 na 999 lvlach to mala przesada.

Na starych edycjach funa jak mialem 187 str na 2.3k goku praktycznie sama lapa skladalem co prawda wtedy inne statusy byly co wedlug mnie bylo lepszym systemem jedynej zmiany co stary system potrzebowal to zeby Agi dawalo tyle samo co power a nie 7.5% do 12.5% czy jakos tak to bylo. a teraz jak ktos jebnie full power to nawet nwm czy typ full agi wystoi kogos takiego.

Dlatego mowilem ze troche lipa ze vultur nieodpalil jakies bety na miesiac z tymi zmianami.
Odpowiedz
#3
@upup
Zara któryś ci napisze ,że to zajebane z DBL'a a u nas średniowiecze.
Odpowiedz
#4
(15-04-2019, 13:45)GruchabezUcha napisał(a): może warto byłoby pomyśleć o combo systemie kiedy jeszcze server jest młody, to pozwoliłoby bardzo zróżnicować pvp np stworzyć sekwencję.

Nie wiem czy serwerów nie pomyliłeś przypadkiem. Jeśli mówisz o PG jako młody serwer, a jest jednym z najstarszych, najlepiej się utrzymującym i dalej zachęcającym do gry.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Raav:
  • yalesz
Odpowiedz
#5
4. "Po resecie 2 tygodnie 2x skilla i tyle." ok spierdalaj dzięki ; )
6. cive pisal ze aloot do zmiany
7. nie wiem co uwazasz przez "low lvl", ale na 300 lvlu (co moim zdaniem dalej jest low lvlem) zarabia sie super, na dodatek senzu na nizsze lvle nic praktycznie nie kosztuje więc na co ci ta kasa Szczęśliwy
10. X D

ogólnie to fajnie że ktoś daje pomysły, +1 na ROZWUJ
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#6
(15-04-2019, 15:11)Raav napisał(a):
(15-04-2019, 13:45)GruchabezUcha napisał(a): może warto byłoby pomyśleć o combo systemie kiedy jeszcze server jest młody, to pozwoliłoby bardzo zróżnicować pvp np stworzyć sekwencję.

Nie wiem czy serwerów nie pomyliłeś przypadkiem. Jeśli mówisz o PG jako młody serwer, a jest jednym z najstarszych, najlepiej się utrzymującym i dalej zachęcającym do gry.

Okej, ja nigdy o nim nie słyszałem, dalej zachęca do gry? Tak średnio bym powiedział wszedłem tutaj z kumplem i jak server nie będzie się rozwijał to spadamy. Tak jak pisałem promowanie servera leży.
Odpowiedz
#7
(15-04-2019, 16:05)GruchabezUcha napisał(a):
(15-04-2019, 15:11)Raav napisał(a):
(15-04-2019, 13:45)GruchabezUcha napisał(a): może warto byłoby pomyśleć o combo systemie kiedy jeszcze server jest młody, to pozwoliłoby bardzo zróżnicować pvp np stworzyć sekwencję.

Nie wiem czy serwerów nie pomyliłeś przypadkiem. Jeśli mówisz o PG jako młody serwer, a jest jednym z najstarszych, najlepiej się utrzymującym i dalej zachęcającym do gry.

Okej, ja nigdy o nim nie słyszałem, dalej zachęca do gry? Tak średnio bym powiedział wszedłem tutaj z kumplem i jak server nie będzie się rozwijał to spadamy. Tak jak pisałem promowanie servera leży.

Bedzie sie rozwijac bo vultur pracuje przeciez nad upkiem tylko blad vultura jest taki ze robi jeden duzy zamiast multum malych.

+ jak to vultur mowil problem jest z grafikami.
Odpowiedz
#8
(15-04-2019, 15:04)Ra. napisał(a): @upup
Zara któryś ci napisze ,że to zajebane z DBL'a a u nas średniowiecze.

Coś tu trzeba zmienić skoro jest średniawka, jak nie chcecie się wzorować na czymś co działa to stwórzcie nowe ale niech, to działa.. Forum to podstawa.
Odpowiedz
#9
najłatwiej to napisać że to to to to to to t ot ot ot ototo i to do zmiany i nie mieć w głowie tego, że może brakuje rąk do pracy? x D albo jedno, albo drugie.. imo forum to nie podstawa bo jest wiki, od forum w sumie sa newsy i po co ci wiecej.. podyskutowac na jakis temat? to czego wiecej chcesz niz opcji zalozenia tematu? brzydko wyglada? zrób lepszy to wejdzie x D
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#10
1. Nie, przez wzgląd na tworzenie multikont i spamowanie forum co działo się nie raz i nie dwa do tej pory.
2. Nie wiem kto tak pisze bo jest to zwyczajna bujda, respów jest od cholery na każdy etap gry
3. Masz taski, masz extreme taski, masz daily taski, masz daily collecty
4. Limit zdjęty nie zostanie, powiększony owszem wraz z rozwojem serwera
5. Pomyślę o naborze o ile jest taki potrzebny
6. Nie rozumiem za bardzo o co Ci chodzi w tym punkcie
7. Na low lvlu zarabia się bardzo łatwo, wydaje mi się że na wysokich tez już nie ma tragedii po umożliwieniu sprzedawania Jigoku itemków
8. Na ta chwilę większość itemków ma jakąś opcje przynajmniej w etapie powiedzmy od 200 w górę
9. Tu się nie wypowiem bo nie mam pojęcia jak na ta chwile z tym stoimy
10. Osobiście uważam ze to jest jeden z lepszych aspektów PG, bo eliminuje śmieszną wręcz opcje wybijania ludzi na same obszary, a tak musisz podjąć decyzje kogo chcesz wyeliminować najpierw.


@Adox
Przekręcasz moje słowa. Pisałeś o zdjęciu max lvla, a ja napisałem ze nawet 5 osób go jeszcze nie wbiło.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Invisiblity:
  •
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu