Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gohan na low lvlu to żart
#1
Witam zanim napisze o co chodzi i pomysł na rozwiązanie problemu, odrazu odpisze wszysktim debilom spamującym mi ( GOHAN JEST ZAJEBISTYY LUUUL NA MAX LVLUUU ) to wyjebane mam na max lvl. Pisze o low lvlach bo są bardzo złe przeliczniki i nie da sie nim grać. Dobra to o co chodzi, Gohan ze swoich pierwszych speli bije tyle co nic..... na 100 lvlu z kaiokenem z renzoku pamietam bilem 700 dmg  a z kolei z przed ostatniego spella, CALE 1700dmg...... Każda inna postać nawet tanki walą te 4k ze speli na 70/80  Taki brolly to totalne przegięcie ten to 6k wali. Oczywiście ktoś zaraz napisze EEEE WBIJ 120 tp... tak też zrobiłem wbiłem 120 tp i cyk nareszcie coś to bije a dokładnie 5700 dmg. Teraz na 152 lvlu bije z renzoku 1300 z przedostatniego bije 2300 a z lasta 6600. Oczywiście każdy w pvp ma mnie na liscia a ja im zabieram nw może 10 % życia, no ale wyjebane na pvp na tym lvlu, gorzej jeżeli chodzi o expienie. Takie anihilatory są nie możliwe do expienia bo nie dosyć ze na 152 lvl mam 6320 hp to jeszcze muszę wiele razy walnąć ze spela aby chociaż jednego ubić.  Proponuje zwiększyć przyrost obrażeń z ki tak jak zrobiliście to bardockowi albo chociaż tego spella na 80 lvl (bakurikimacha) żeby był użyteczny bo jednak ten last spell dużo many zabiera. Logika tej postaci jest taka ze ciężko ma się nią grac na początku i ja to rozumiem przez to ze ma mało hp i nie posiada area oraz pada na liścia ale nie może być tak ze ze speli bije mniej niż każdy tank.... taki tuffle ze spela area na 25 lvl wbije 3k a ja ze spella na 80 lvl 2k. Jak tak pytałem się ludzi to każdy z last spela wali te 10k-12 k ja 6600  to jakieś nieporozumienie.Postać niech będzie trudna ale np za to ze ma mało hp i pada na liścia niech nadrabia obrażeniami bo tak to jak ma i mało hp i mały dmg to najgłupszy pomysł jaki można było wpaść. Mimo wszystko  jakoś wbić ten max trans trzeba. Jak coś wszystkie te wartości wale z kaiokenem i 70 ki lvlem bez kaiokena to nawet lepiej nie pisać Szczęśliwy
Ogólnie polecałbym przetestować wszystkie postacie na low lvlu.

Edit: Z masenko bije 3200 SzczęśliwyD (wave jedno kratkowy na 30 lvl)
Odpowiedz
#2
(03-02-2020, 01:39)corp napisał(a): na 100 lvlu z kaiokenem z renzoku pamietam bilem 700 dmg  a z kolei z przed ostatniego spella, CALE 1700dmg...... Każda inna postać nawet tanki walą te 4k ze speli na 70/80 
Nie nie każda, namki mają ki blasta (NW renzoku) do 80 lvla, na ktorym bakurikimacha, wiec na 80 napierdalasz namkiem po 1k, wiec te twoje wyjęte z pizdy każda inna postać bije 4k to chyba wyjęte z innego servera.
Jak sie nie podoba to zmień postać. Jakikolwiek balans jest na tych last transach. Nawet na s1 aż tak na to nie narzekali, ale przyszły jakieś dzieci co muszą oneshotować wszystkie mobki

(03-02-2020, 01:39)corp napisał(a): Takie anihilatory są nie możliwe do expienia bo nie dosyć ze na 152 lvl  

[Obrazek: McpPE4f.png]
Oczywiście ten poradnik jest nieco przesadzony, ale masz wiele innych propozycji expa na ten level SzczęśliwyD sam nigdy na tym 150 nie chodzilem na anni bo to sie gówno dosyć ciężko zabija
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#3
Ja bardockiem (po bufach) na 140 lvlu bije 5500 na kaio i również mam bardzo mało hp pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
pozdro taki trunk wali 5k ze spela na 80 lvl wiec co wy pieprzycie za glupoty.......Nawet jezeli dende wali ze spela tez 1700 to kruwa znaczy ze tez bufa powienien dostać wy jesteście nienormlani co ztego ze wali z ki blasta... jak na tym lvlu z ki blasta walniesz 250 w moba max 1400 walnalem z furia na maxa. Ten ki blasting na low lvlu nic nie daje dopeiro potem cos da, dlatego mowie trzeba bufnac je zeby moglyu normalnie expic... to jest smieszny dmg 2k ze spela na 80 lvl.....

Przypominam ze trunk ma tyle samo gwiazdek pod ki co gohan na forum
Odpowiedz
#5
Powiem ci tak, nieplacz na balans na low lvlach bo tu balans jest zrobiony pod lasty jest tak od 5-7 lat i tak zostanie pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
Wedle tego co mowisz bijesz 6600 gohanem. Potwory na ktorych prawdopodobnie bedziesz mial najlepszy exp obecnie to death machine ktore maja 9750 hp wiec masz je doslownie na 2 spelle nie wiem na co tu narzekac.
Odpowiedz
#7
Gohan powinien mieć lasta stałego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu