Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosze o wyjasnienia.
#1
Witam tu znowu Ocb. Dostalem bana na 4um za spam... hm ciekawe jak spamowalem napisalem jeden temat i go edytowalem. Pozdro. Ale do rzeczy nadal nie odzyskalem swojej postaci oraz swoich itemkow.... Ktore kupilem za smsy... Titanium legi mag ulti ball i brolly legi i byly jeszcze tam magic belt i pare duperelek ktorych nie pamietam.... Juz nie mowie o itemkach tego scierwa lumpiego mozecie sobie je zabrac a w sumie mi je ukrasc bo jak widac to nie wolno podniesc od kogos bp jak ktos padnie bez aola bo odrazu grozi to zapierd*leniem konta Niezdecydowany <beka>. Prosze o jakies wyjasnienia i informacje kiedy odzyskam postac i swoje itemy. Pozdrawiam

@ jak to prawda bo sam Admin Briko mi napisal ze Vultur wzial moje konto. wczoraj mi tak napisal i ze mam pisac do niego.\

@@ Quixer stalo sie to ze stoje sobie na vegecie przy tmie i nagle padl lumpi od policji no i tak odruchowo otworzylem jego deda patrze db bp no to podnioslem sobie cos mi tam lumpi zaraz plakal ale olalem to i dalem loga i psozedlem spac. na 2gi dzien po pracy wbijam na konto a tam juz nie ma mojego chara wbijam na 2giego chara pisze do Admina Briko i admin mi odpisal ze mam pisac do Vultura bo to on wzial mojego chara z all itemami Płacz
#2
1 Nie odzyskasz na 99% bo to ty odpowiadasz za swoje konto
2 podejrzewam, ze ban za to ze obarczasz administracje o kradziez twojego konta.
#3
Dobra gościu mówię ci to ostatni raz, bo widzę, że zrozumienie pewnych zasad cię przerasta. Nie zgłosiłeś o tej sytuacji, więc spadło na ciebie, proste. Masz jakieś dowody, że itemy pochodzą od lumpiego? Nie mówię, że jest to nieprawda, ale nie można wierzyć ci na słowo. Gdybyś to zgłosił od razu to nie byłoby problemu.
I love my gang
Wherever I go, my homies come too
I love my squad
We up in this thing, like what that shit do
#4
(14-05-2016, 01:33)Remix napisał(a): Dobra gościu mówię ci to ostatni raz, bo widzę, że zrozumienie pewnych zasad cię przerasta. Nie zgłosiłeś o tej sytuacji, więc spadło na ciebie, proste. Masz jakieś dowody, że itemy pochodzą od lumpiego? Nie mówię, że jest to nieprawda, ale nie można wierzyć ci na słowo. Gdybyś to zgłosił od razu to nie byłoby problemu.

Remix człowieku ale co ja miałem zgłaszać?!Zdziwko ze znalazłem bp w dedzie?  No ja Cię proszę co Ty wymyślasz....
#5
Lumpi miał niby jakieś tam itemy z X minutami na kolcach, więc to z góry powinno być zgłoszone. To tak jakby policja złapała cię ze skradzionymi rzeczami albo zobaczyli cię przy zgwałconej kobiecie z chujem na wierzchu Szczęśliwy
I love my gang
Wherever I go, my homies come too
I love my squad
We up in this thing, like what that shit do
#6
(14-05-2016, 12:47)Remix napisał(a): Lumpi miał niby jakieś tam itemy z X minutami na kolcach, więc to z góry powinno być zgłoszone. To tak jakby policja złapała cię ze skradzionymi rzeczami albo zobaczyli cię przy zgwałconej kobiecie z chujem na wierzchu Szczęśliwy

to nie sa skradzione itemy, jak ktos nie nosi aola to tylko i wylacznie jego wina, a idac dalszym tropem jezeli ma kolce z X (przekraczajacymi normalna wartosc) minutami to nalezy sie delete bo o ile sie orientuje to nie jest czlonkiem wladzy zeby latac z takimi itemami, a siegajac pamiecia nie tak daleko wstecz Aelo dostal za "podobna sytuacje" deletea.
#7
Ale o to chodzi, że teraz nikt Lumpiemu nic nie udowodni, a kolce zostały znalezione u kogoś innego
I love my gang
Wherever I go, my homies come too
I love my squad
We up in this thing, like what that shit do
#8
Teraz jak gadałem z Invim to źle zrozumiałem całą sytuację i wycofuję swoje słowa Szczęśliwy
I love my gang
Wherever I go, my homies come too
I love my squad
We up in this thing, like what that shit do
#9
(14-05-2016, 12:47)Remix napisał(a): Lumpi miał niby jakieś tam itemy z X minutami na kolcach, więc to z góry powinno być zgłoszone. To tak jakby policja złapała cię ze skradzionymi rzeczami albo zobaczyli cię przy zgwałconej kobiecie z chujem na wierzchu Szczęśliwy
Po pierwsze kolego nie sprawdzałem ile to X miało minut jakiś.... A po 2gie skąd miałem wiedzieć że to jest nielegalny item?! Skoro był w grze to dla mnie automatycznie to oznaczało ze jest legalny..... Pozdrawiam
#10
Sytuacja wyglądała następująco, dostałem anonimowy donos, iż na postaci OCB znajduję się itemek nadany przez Dymka, byłego administratora - sprawy nie będę przybliżać, każdy zorientowany wie że wszystkie postaci, które miały itemy nadane przez ów administratora dostały delete z wiadomych przyczyn. Sprawdzając jego postać i rozmawiając z innymi graczami na game-chacie okazało się iż nie jest to jedyna taka postać i że możliwe że itemy te należą do gracza "lumpi", z którego rzekomo wypadły. Jako iż nie było na to dowodów, to resztę postaci zdelejtowałem a postać OCB zostawiłem na moim koncie do czasu wyjaśnienia sytuacji z ów graczem. Oczywiście liczyłem na PW do mnie na forum a nie do jakiś innych osób z supportu, ponieważ wiadome jest że takie rzeczy mogę tylko ja wyjaśnić i zrobić... Jako iż nie doczekałem się takiego PW na drugi dzień to postać do dzisiejszego dnia jest na moim koncie. Proste jak... każdy Sobie może dopowiedzieć. Dlaczego nie dostał delete? Ponieważ kilka faktów się zgadzało a nie miałem konkretnych dowodów jak w przypadku reszty śmietanki, która skończyła z deletem. Po 1, itemy były w bp, Po 2, faktycznie lumpi padł w nie długim czasie wcześniej a Po 3, stał pod jego domkiem. Obok jest również kilka innych domków.
Co do postów nie na temat oczywiście wszyscy są nagrodzeni warnami Oczko

Postać przywrócę na konto po podaniu mi na priv loginu konta, ponieważ teraz już go nie pamiętam bo minęło kilka dni.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu