Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[s1][BN mastux] Gosia
#1
Otrzymałam bana na 5 dni a na forum nie widze tematu ?
Odpowiedz
#2
Jezeli zlapal Cie na bocie w grze to temat na forum nie jest potrzebny Uśmiech
Odpowiedz
#3
Tak, bocik na super destruktorach full afk.
Anioł 
Odpowiedz
#4
Ja nic nie wiem o tym aby złapał mnie na bocie, stąd temat o dowód mojej winy.
Odpowiedz
#5
Jak to napisał Vultur na starym forum:

"Jeśli ban słuszny to delete bo Mastux będzie musiał stracić swój czas na wrzucenie filmiku"

Trzymamy się tego mam rozumieć?

https://www.youtube.com/watch?v=8EuUdxJl...e=youtu.be
Anioł 
Odpowiedz
#6
Zwolnil se respa Szczęśliwy
Odpowiedz
#7
Powiem Ci tak, biegalem z nia bo mialem d taka byl raport od gracza xx to rozpatrzylem, a po drugie co ma do tego czy np tak jak ująłeś "zwolniłem se respa" czy dostałem
raport że leci na full afku? Full afk - ban, prosta zasada Język
Anioł 
Odpowiedz
#8
Ban jak najbardziej nadany slusznie, na przyszlosc BNem nie musisz pisac koniec nagrania Język
Odpowiedz
#9
(19-02-2016, 21:12)Invisiblity napisał(a): Ban jak najbardziej nadany slusznie, na przyszlosc BNem nie musisz pisac koniec nagrania Język

Wszystko sie zgadza, tylko problem wasz polega na tym, ze jako BNowie sami uzywacie botów, sami nie sprawdzacie siebie nawzajem, wiec te banowanie jest takie z dupy - jak mi sie zachce to sprawdze i pobanuje, ale zalozenia tutaj sa zle a nie to co robicie, zeby nie bylo to rozumiem regulamin i ban sie nalezy, ale podam przyklad learzy, ktory zostal nagrany - wie o tym, z prostych przyczyn nie ma tego na forum - napisze jedynie tyle, ze wszyscy sa na botach, wiec i tak gra 10 graczy aktywnie moze 12, reszta to mc.

Jesli Vultur :Duży uśmiech postanowisz zrbobic serwer 1 to zrob jedna podstawowa rzecz - BOT = deleted i normalny exp, wtedy bedziesz mial mnostwo graczy.
PS. Goska na sell
Odpowiedz
#10
Botchecki częstsze(jakiekolwiek)+bezstronny gm i może zostac długość bana taka jak teraz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu