Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[s1][BN mastux] Gosia
#11
Ani ja, ani Mastux ani Vinai szczerze mowiac nie sprawdzamy nikogo zeby nie zmniejszac ilosci online.
O ile sie nie myle o 00:27 byl na Ciebie raport na Rule Violation (ctrl+r jakby ktos nie wiedzial) i w tym wypadku Mastux musial zareagowac. Jezeli bylaby to inna sytuacja np. wpadl prv charem patrzy biegasz na full bocie i nagral Cie prv charem to by bylo cacy rozumiem?

Kod:
sami nie sprawdzacie siebie nawzajem
A to ci ciekawe, o ile sie nie myle na tej edycji poza adminami nie zbanowalem tylko 2 osob z supportu.

Kod:
wiec te banowanie jest takie z dupy - jak mi sie zachce to sprawdze i pobanuje
o hehe postawie bota na full hehe afku na respie gdzie hehe kazdy z 500-750 lvlem praktycznie robie daily hehe ... jak to ban z dupy banowanie, zachcialo im sie nagle banowac to nie fair ide do mamy, a i jeszcze przed tym pewnie napisze odejscie.

Zlamalas regulamin, zostalas zbanowana w najdurniejszy mozliwy sposob bo tylko i wylacznie z wlasnej winy [sorry jest jeszcze durniejszy, pozdrawiam Cyca] i nie tyle nie mozesz co zwyczajnie nie masz prawa miec pretensji do nikogo poza soba.

Remix, Raav do chuja prosze to zamknac bo to sie robi irytujace
Odpowiedz
#12
(19-02-2016, 23:14)Invisiblity napisał(a): Ani ja, ani Mastux ani Vinai szczerze mowiac nie sprawdzamy nikogo zeby nie zmniejszac ilosci online.
O ile sie nie myle o 00:27 byl na Ciebie raport na Rule Violation (ctrl+r jakby ktos nie wiedzial) i w tym wypadku Mastux musial zareagowac. Jezeli bylaby to inna sytuacja np. wpadl prv charem patrzy biegasz na full bocie i nagral Cie prv charem to by bylo cacy rozumiem?

Kod:
sami nie sprawdzacie siebie nawzajem
A to ci ciekawe, o ile sie nie myle na tej edycji poza adminami nie zbanowalem tylko 2 osob z supportu.

Kod:
wiec te banowanie jest takie z dupy - jak mi sie zachce to sprawdze i pobanuje
o hehe postawie bota na full hehe afku na respie gdzie hehe kazdy z 500-750 lvlem praktycznie robie daily hehe ... jak to ban z dupy banowanie, zachcialo im sie nagle banowac to nie fair ide do mamy, a i jeszcze przed tym pewnie napisze odejscie.

Zlamalas regulamin, zostalas zbanowana w najdurniejszy mozliwy sposob bo tylko i wylacznie z wlasnej winy [sorry jest jeszcze durniejszy, pozdrawiam Cyca] i nie tyle nie mozesz co zwyczajnie nie masz prawa miec pretensji do nikogo poza soba.

Remix, Raav do chuja prosze to zamknac bo to sie robi irytujace

INvi chyba masz okres, a myslalam ze to domena kobiet, napisala ze ban zasluzony do nikogo nie ma pretensji, zmierzam do tego ze zalozenia serwera sa bezsensowne, bo i wy i ja wiemy, ze wszyscy boca - przeciez robilam to na wlasne ryzyko, tego w ogole nie neguje, finalnie chodzi mi o rozwiazanie nie posrednie - takie jak teraz, troche bot ale nie bot, zeby zrobic serwer bez bota i z botem, dla mnie to jakies wyjscie, a tak wy nie checkujecie bo malo ludzi bedzie, a wiec kazdy liczy ze nikt nie nagra wiec all lamia regulamin wy to wiecie ale nie reagujecie ?! widzisz w tym absurdDuży uśmiech 
Odpowiedz
#13
nie wiem po co te odwracanie kota ogonem , tworzysz bezsensowny temat za co dostałaś bana a teraz zmierzasz w temacie z odwołaniem na temat serverów z botem.. i jeszcze do tego piszesz na temat obydwóch serverów gdzie na jednym można bocić a na drugim robisz to na własne ryzyko, gdyby miałbyćbot zabroniony to by vultur pierdolnął ot klienta albo coś innego i by nie było botów. piszesz w jednym temacie o 3 sprawach różnych. kill me please?

"a tak wy nie checkujecie bo malo ludzi bedzie, a wiec kazdy liczy ze nikt nie nagra wiec all lamia regulamin wy to wiecie ale nie reagujecie ?! widzisz w tym absurdDuży uśmiech "

sugerujesz że własnie teraz powinni się za to wziąć czy stękasz bo ty masz bana a inni bocą?
Odpowiedz
#14
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz
#15
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu