Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd Z Easy
#1
Ostrzeżenie 
Mam jakiś Błąd z Easy Quests, użyłem normalnie paragonu, sam skończyłem Medium Quests czyli jt,mgq,bp no i nw.. Są Easy a czemu medium nie chcą działać hmm... proszę o poprawę. Niezdecydowany jeśli nic się nie da zrobić, proszę uczciwie o Medium Quests Box.


NICK : Progresowy


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#2
"Paragon daje tylko nagrody za wykonanie questów, tzn. hp/ki i abso. Questy można wykonać w grze."
-Vultur
Odpowiedz
#3
(24-05-2016, 22:47)demonsofdrago napisał(a): "Paragon daje tylko nagrody za wykonanie questów, tzn. hp/ki i abso. Questy można wykonać w grze."
-Vultur

Nie uważasz , że to trochę bez sensu ??
Odpowiedz
#4
No troche ... Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
wszystkie questy gdzie jest bramka lvlowa wykonaj i zobacz czy zadziała (z easy tez) .
Odpowiedz
#6
(24-05-2016, 20:25)Crash napisał(a): Mam jakiś Błąd z Easy Quests, użyłem normalnie paragonu, sam skończyłem Medium Quests czyli jt,mgq,bp no i nw.. Są Easy a czemu medium nie chcą działać hmm...  proszę o poprawę.  Niezdecydowany jeśli nic się nie da zrobić, proszę uczciwie o Medium Quests Box.


NICK : Progresowy

yyy z tego co widze na screenie to polowy medow nie masz zrobionych?

medium questy to wszystkie questy z wymaganiem lvlowym do lvl chyba 300 czyli robisz te ze screena od soldier armor do saiyan butow(wlacznie) i dopiero wtedy masz medy
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Vultur
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu