Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do zmiany skrypt
#1
Vultur rozumiem że zmieniłeś ten skrypt z jedzeniem fooda żeby nie obciążał aż tak.Teraz jak zmienili sprzęt w dedyku mógłbyś przywrócić do tego jak było bo :

- bot stoi nawet do 4 sekund przy każdym ciele które ma fooda w sobie (elfbot sam w sobie je jedzenie w otwieranym ciele)



Myślę że przeszkadza to innym też.
Odpowiedz
#2
(20-02-2016, 01:40)wisalista napisał(a): Vultur rozumiem że zmieniłeś ten skrypt z jedzeniem fooda żeby nie obciążał aż tak.Teraz jak zmienili sprzęt w dedyku mógłbyś przywrócić do tego jak było bo :

- bot stoi nawet do 4 sekund przy każdym ciele które ma fooda w sobie (elfbot sam w sobie je jedzenie w otwieranym ciele)



Myślę że przeszkadza to innym też.

Graj bez bota jest dobrze, może chcesz jeszcze na dłużej (nie ma problemu, w sumie fajny anty bot wbudowany w elfa). I to nie było aby nie było aby nie obciążać dedyka tylko aby gracze rzadziej musieli jeść fooda na siłowni.
Odpowiedz
#3
ustaw wypierdalanie jedzenia z ciala i masz z glowy.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#4
(20-02-2016, 01:40)wisalista napisał(a): Vultur rozumiem że zmieniłeś ten skrypt z jedzeniem fooda żeby nie obciążał aż tak.Teraz jak zmienili sprzęt w dedyku mógłbyś przywrócić do tego jak było bo :

- bot stoi nawet do 4 sekund przy każdym ciele które ma fooda w sobie (elfbot sam w sobie je jedzenie w otwieranym ciele)



Myślę że przeszkadza to innym też.



aby nie bylo, ze podaje skrypty to

auto 1 zbieraj fooda do bp

auto 1 wypierdalaj fooda z bp


moze nie jest az tak plynnie jak kiedys ale dziala 100 razy lepiej niz jak stoi pare sec przy kazdym ciele.
Odpowiedz
#5
ja wiem jak to mam zrobić tylko nie będzie każdy zapierdalał ze skryptem na otsie gdzie banują za bota (mówie ogólnie) i wywalał fooda bo jest skrypt który chuj wnosi na ots. chodzę noobem po wolfach i leżą tony fooda... bez sens zaśmiecać server tylko bo pan tak nakazuje Cwaniak


chciałem aby mała poprawka coś wniosła, bo skrypt który napisał jest i tak bezużyteczny
Odpowiedz
#6
(20-02-2016, 13:17)wisalista napisał(a): ja wiem jak to mam zrobić tylko nie będzie każdy zapierdalał ze skryptem na otsie gdzie banują za bota (mówie ogólnie) i wywalał fooda bo jest skrypt który chuj wnosi na ots. chodzę noobem po wolfach i leżą tony fooda... bez sens zaśmiecać server tylko bo pan tak nakazuje Cwaniak


chciałem aby mała poprawka coś wniosła, bo skrypt który napisał jest i tak bezużyteczny

ja nie pisałem żadnego skryptu Zdziwko no chyba ze zmiana z 400 na 800 to napisanie skrypta.
Odpowiedz
#7
nie musisz mnie łapać za słowo nie wiem co ty zmieniałeś po prostu piszę że nic to nie wniosło a jedynie przeszkadza. Temat do zamknięcia, dałem tylko sugestie pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu