Ankieta: Czy chcesz aby powstała Closed Beta PvP NP?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
90.91%
20 90.91%
Nie
9.09%
2 9.09%
Po co to wszystko?
0%
0 0%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Closed PvP Beta Test Naruto Priority
#11
(14-06-2016, 01:25)rmx napisał(a):
(14-06-2016, 01:18)Eletric napisał(a): Niema znaczenia czy da testy pvp czy testy calego serwa jak i tak wiadome ze w topce beda top gracze dbp jesli wogole beda grali Szczęśliwy.

nie bedzie tak Duży uśmiech

Jak bedzie balans + jestem pewien ze wbije w chuj nowych teamow i graczy, (sorki za kulture) To kazdy bedzie mial szanse byc w top ale to przeciez nie chodzi o to zeby byc w topce no nie? Jak dlamnie to najbardziej zalezy zeby czerpac przyjemnosc i oby nie bylo resetow bo zameirzam poswiecic duzo czasu na gre na NP poniewaz czekam na ten serwer tak dlugo Uśmiech Szczęśliwy pozdrawiam.
#12
(14-06-2016, 01:30)Pixus napisał(a):
(14-06-2016, 01:25)rmx napisał(a):
(14-06-2016, 01:18)Eletric napisał(a): Niema znaczenia czy da testy pvp czy testy calego serwa jak i tak wiadome ze w topce beda top gracze dbp jesli wogole beda grali Szczęśliwy.

nie bedzie tak Duży uśmiech

Jak bedzie balans + jestem pewien ze wbije w chuj nowych teamow i graczy, (sorki za kulture) To kazdy bedzie mial szanse byc w top ale to przeciez nie chodzi o to zeby byc w topce no nie? Jak dlamnie to najbardziej zalezy zeby czerpac przyjemnosc i oby nie bylo resetow bo zameirzam poswiecic duzo czasu na gre na NP poniewaz czekam na ten serwer tak dlugo Uśmiech Szczęśliwy pozdrawiam.

Tez sie nie zgadzam, ze topka dbp bedzie w topce naruto. Chyba moge uznac, ze jestem jednym z top graczy dbp. Na ostatniej edycji bylem top 2. Ale na servach typu naruto gralem tylko chwile i moja wiedza o nich jest marna, wieksza przewage bedzie mial ktos kto gral dlugo na np wono niz na dbp.
#13
Chyba Ja mogę mieć lekka przewagę , bo znam trochę postacie i mapkę
#14
no, jak bedziesz tak jak vultur dawal sobie "kolce" czy cokolwiek o podobnym dziłaniu + full eq + skille i wszystko inne, to tak, bedziesz mial przewage nad nowym graczem Szczęśliwy
#15
(14-06-2016, 18:02)maniek544 napisał(a): no, jak bedziesz tak jak vultur dawal sobie "kolce" czy cokolwiek o podobnym dziłaniu + full eq + skille i wszystko inne, to tak, bedziesz mial przewage nad nowym graczem Szczęśliwy

Nawet bez tego i tak bede mial :Duży uśmiechako jedyny znam mape calutka a mapa jest calkiem nowa, wiec nikt nie bedzie jej znal. A szkoda mojej pracy by zniszczyc ja sobie dawajac eq stary ;Duży uśmiech Za duzo nad tym projektem pracowalem by go tak popsuc .
#16
Jestem jak najbardziej za Uśmiech, Briko, powiedz mi, czy masz już mniej więcej przewidzianą datę startu beta testów? Uśmiech
#17
Jak wszystko pojdzie po mojej mysli i wraz z Vulturem się zepniemy to ten weekend jest możliwy. Jezeli nie wyrobimy sie to przyszly.
#18
(14-06-2016, 18:04)Briko napisał(a):
(14-06-2016, 18:02)maniek544 napisał(a): no, jak bedziesz tak jak vultur dawal sobie "kolce" czy cokolwiek o podobnym dziłaniu + full eq + skille i wszystko inne, to tak, bedziesz mial przewage nad nowym graczem Szczęśliwy

Nawet bez tego i tak bede mial :Duży uśmiechako jedyny znam mape calutka a mapa jest calkiem nowa, wiec nikt nie bedzie jej znal. A szkoda mojej pracy by zniszczyc ja sobie dawajac eq stary ;Duży uśmiech Za duzo nad tym projektem pracowalem by go tak popsuc .

no niby tak, ale widze, ze rozumiesz. to dobrze Oczko
#19
(14-06-2016, 13:03)Briko napisał(a): + 1 exp shaolin
+ 1 exp monk
+ 1 exp Sound Shinobi
+ 1 exp black samurai
+ 1 exp samurai
+ 1 exp uchiha member
+ 1 exp akatsuki member
+ 1 exp White Assasins

- Zostały ukończone i poprawione wszystkie questy:
16 easy
15 medium
8 hard
- Zostały poprawione wszystkie zbugowane drzwi w domkach
- Zostały poprawione expy, które crashowały mape
- Zostały poprawione/usuniete wszystkie zle dzialajace teleporty
- Zostały dodane NPC do mapy
- Mapa została ukończona i przygotowana jest do Beta Test

(14-06-2016, 18:04)Briko napisał(a):
(14-06-2016, 18:02)maniek544 napisał(a): no, jak bedziesz tak jak vultur dawal sobie "kolce" czy cokolwiek o podobnym dziłaniu + full eq + skille i wszystko inne, to tak, bedziesz mial przewage nad nowym graczem Szczęśliwy

Nawet bez tego i tak bede mial :Duży uśmiechako jedyny znam mape calutka a mapa jest calkiem nowa, wiec nikt nie bedzie jej znal. A szkoda mojej pracy by zniszczyc ja sobie dawajac eq stary ;Duży uśmiech Za duzo nad tym projektem pracowalem by go tak popsuc .

No jasne.. mapa calkiem nowa i nikt nie bedzie znal? to co na forum to jakis fake? Język patrzysz na forum i lecisz na expa jaki jest pokazany proste.. Szczęśliwy
#20
(14-06-2016, 22:07)maniek544 napisał(a):
(14-06-2016, 18:04)Briko napisał(a):
(14-06-2016, 18:02)maniek544 napisał(a): no, jak bedziesz tak jak vultur dawal sobie "kolce" czy cokolwiek o podobnym dziłaniu + full eq + skille i wszystko inne, to tak, bedziesz mial przewage nad nowym graczem Szczęśliwy

Nawet bez tego i tak bede mial :Duży uśmiechako jedyny znam mape calutka a mapa jest calkiem nowa, wiec nikt nie bedzie jej znal. A szkoda mojej pracy by zniszczyc ja sobie dawajac eq stary ;Duży uśmiech Za duzo nad tym projektem pracowalem by go tak popsuc .

no niby tak, ale widze, ze rozumiesz. to dobrze Oczko

Rozwaliłeś mnie gościu, ja Sobie full eq dawałem? Jesteś jakiś chyba przybity, może obejrzyj filmik jak grałem na S1 i w jakim eq biegałem.

@Up,
Są ukryte respy, które możemy znać tylko my z Brikiem... Na starcie ich raczej nie odkryjesz mając mini mapę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu