Ankieta: Czy chcesz aby powstała Closed Beta PvP NP?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
90.91%
20 90.91%
Nie
9.09%
2 9.09%
Po co to wszystko?
0%
0 0%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Closed PvP Beta Test Naruto Priority
#21
(15-06-2016, 04:24)Vultur napisał(a):
(14-06-2016, 22:07)maniek544 napisał(a):
(14-06-2016, 18:04)Briko napisał(a):
(14-06-2016, 18:02)maniek544 napisał(a): no, jak bedziesz tak jak vultur dawal sobie "kolce" czy cokolwiek o podobnym dziłaniu + full eq + skille i wszystko inne, to tak, bedziesz mial przewage nad nowym graczem Szczęśliwy

Nawet bez tego i tak bede mial :Duży uśmiechako jedyny znam mape calutka a mapa jest calkiem nowa, wiec nikt nie bedzie jej znal. A szkoda mojej pracy by zniszczyc ja sobie dawajac eq stary ;Duży uśmiech Za duzo nad tym projektem pracowalem by go tak popsuc .

no niby tak, ale widze, ze rozumiesz. to dobrze Oczko

Rozwaliłeś mnie gościu, ja Sobie full eq dawałem? Jesteś jakiś chyba przybity, może obejrzyj filmik jak grałem na S1 i w jakim eq biegałem.

@Up,
Są ukryte respy, które możemy znać tylko my z Brikiem... Na starcie ich raczej nie odkryjesz mając mini mapę.

Mu raczej chodzilo o s2 jak miales tego vegete jesli dobrze pamietam chociaz FUN oznacza FUN wiec wyjebka czy se dawales czy nie Język.
#22
Oczywistą rzeczą jest to że twórca bądź twórcy projektu będą mieli tutaj jak i na każdym innym serwerze przewagę co do mapy czy możliwości danych klas postaci.
Natomiast jeżeli chodzi o @Briko, nie należy do grona osób które " dają sobie itemki na normalną postać "...( żeby wku***ać ludzi).
Mimo wszystko część graczy i tak ubzdura sobie że admin rzucił " givta " na swojego noob chara. 

///@Pixus.
Cytat:No jasne.. mapa calkiem nowa i nikt nie bedzie znal? to co na forum to jakis fake? Język patrzysz na forum i lecisz na expa jaki jest pokazany proste.. Szczęśliwy

Masz racje, zawsze to jest jakieś obeznanie z mapą. Aczkolwiek wiele osób nie korzysta z Forum i nie jest w tak komfortowej sytuacji jak ,np. Ty.
Ponadto owym faktem masz przewagę nad " przeciętnymi " graczami.


Pozdrawiam.
[Obrazek: 53638340e084b.png]
#23
JAAAAAAAAAZDA
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
#24
(15-06-2016, 04:24)Vultur napisał(a):
(14-06-2016, 22:07)maniek544 napisał(a):
(14-06-2016, 18:04)Briko napisał(a):
(14-06-2016, 18:02)maniek544 napisał(a): no, jak bedziesz tak jak vultur dawal sobie "kolce" czy cokolwiek o podobnym dziłaniu + full eq + skille i wszystko inne, to tak, bedziesz mial przewage nad nowym graczem Szczęśliwy

Nawet bez tego i tak bede mial :Duży uśmiechako jedyny znam mape calutka a mapa jest calkiem nowa, wiec nikt nie bedzie jej znal. A szkoda mojej pracy by zniszczyc ja sobie dawajac eq stary ;Duży uśmiech Za duzo nad tym projektem pracowalem by go tak popsuc .

no niby tak, ale widze, ze rozumiesz. to dobrze Oczko

Rozwaliłeś mnie gościu, ja Sobie full eq dawałem? Jesteś jakiś chyba przybity, może obejrzyj filmik jak grałem na S1 i w jakim eq biegałem.

@Up,
Są ukryte respy, które możemy znać tylko my z Brikiem... Na starcie ich raczej nie odkryjesz mając mini mapę.

no, przybity tez
#25
No prosze prosze i Keendy zawita Cwaniak Xerxess Here . Moje zdanie znasz Oczko Oczywiscie ze tak
#26
Zamykam Temat
#27
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu