Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Account Lost
#1
dzień dobry kłaniam się spellcaster power .

Czy ty vultur bd skłonny do naprawy tego aby można było odzyskiwać konta z tego forum czy to jakiś problem ? ,
na wszelkie sposoby próbowałem na emailu do teraz mam powiadomienia jak dostane wiadomość czy inne bzdety ale powiadomienia o przypomnieniu hasła do forum nie dostaje nie wiem jak to jest ale powinno to działać chce tylko znać odpowiedz czy bd to naprawione czy jest to naprawione a ja mam nasrane w bani ?
Odpowiedz
#2
podesle mu to
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Invisiblity:
  • Pawelek
Odpowiedz
#3
(26-06-2016, 19:31)Pawelek napisał(a): dzień dobry kłaniam się spellcaster power .

Czy ty vultur bd skłonny do naprawy tego aby można było odzyskiwać konta z tego forum czy to jakiś problem ? ,
na wszelkie sposoby próbowałem na emailu do teraz mam powiadomienia jak dostane wiadomość czy inne bzdety ale powiadomienia o przypomnieniu hasła do forum nie dostaje nie wiem jak to jest ale powinno to działać chce tylko znać odpowiedz czy bd to naprawione czy jest to naprawione a ja mam nasrane w bani ?

Napewno niemasz nasrane w bani bo ja mam to samo juz na 3 kontach Szczęśliwy.
Odpowiedz
#4
Jedno nie wyklucza drugiego Niezdecydowany
Odpowiedz
#5
Teraz powinno działać, emaile to odwieczny problem niestety.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vultur:
  • this is sparta
Odpowiedz
#6
(27-06-2016, 20:10)Vultur napisał(a): Teraz powinno działać, emaile to odwieczny problem niestety.

Dzięki Vultur i sory że nie napisałem na priv ale myśląc logicznie [twardo z administracja] To bd zrobione Serce
Pozdrawiam

Please Close this Topic Invi ;]
Odpowiedz
#7
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu