Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balans Naruto Priority
#1
W tym temacie proszę piszcie propozycję na temat balansu. Beta Testy jest otwarta jak coś możecie testować.

Wykonaliśmy do tej pory:
-Poprawiliśmy bug Shikamaru
-Usunęliśmy bug Orochimaru [ nieskończoność Yondaime Hokage ]
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Briko:
  • nomysz
#2
Znerfic dmg summonow bija w chuj za duzo,dmg kiby = zbugowany jakis, hidana heal pisze ze ma exu a i tak dalej leczy. chodzi mi o 'jashin Regeneration' jak sie trzyma hota to jest sie praktycznie niesmiertelnym. + daje ta animacje non stop.

No i dmg w pvp jest o niebo za duzy naprzyklad taki sasek,hinata maja nawet dobry dmg,ale taki itachi z buffem bije po 80k w typa > pvp 1v1 jest jak narazie mozliwe a z tego co mi wiadomo to my idziemy w strone teamowego czyli conajmniej 3-4 osoby zeby ubic 1.
#3
0 balansu shikamaru odpala spella dzieki ktoremu go gonisz a on cie wypierdala na 2 targety.. elo pozdro orshabal

Zobacz postacie ktore sa pod magie np gaara a ty im dales eq pod dystans Duży uśmiech a i tak zabijaja na 2 spelle + jakby eq pod magie bylo to na hita sciagaja Chory kiba pojebany nerfic w chuj buff 80 as haha Szczęśliwy i ten dmg lel.... shikamaru perma slow nie mozna uciec za chuja.. usunac takie czary zrob cos normalnego pozdrawiam.

Kiba = Buff zaduzo daje..
Shikamaru = jego czar gdzie przeciwnik idzie za nim ma zamaly cooldown..
Gaara = Niesmiertelka na 5 sec co chwile gz.. + stun i dobry dmg troche zaduzo + te sciany co robi sie buguja i nie znikaja mozna ich tworzyc xxxxx
Naruto = Useless - jak wszedzie Smutny
Duzo postaci ma bugi.. co mnie nie dziwi ale naprawimy je razem ~Szczęśliwy

Proponuj zmniejszyc levele np ze reba na 500 sie wbija i po rebie do 500 dlugo sie expi i potem exp 1x bo to jest orshabunda w chuj tak sie grac nieda Niezdecydowany
#4
(01-07-2016, 03:21)Pixus napisał(a): 0 balansu shikamaru odpala spella dzieki ktoremu go gonisz a on cie wypierdala na 2 targety.. elo pozdro orshabal

Zobacz postacie ktore sa pod magie np gaara a ty im dales eq pod dystans Duży uśmiech a i tak zabijaja na 2 spelle + jakby eq pod magie bylo to na hita sciagaja Chory kiba pojebany nerfic w chuj buff 80 as haha Szczęśliwy i ten dmg lel.... shikamaru perma slow nie mozna uciec za chuja.. usunac takie czary zrob cos normalnego pozdrawiam.

Kiba = Buff zaduzo daje..
Shikamaru = jego czar gdzie przeciwnik idzie za nim ma zamaly cooldown..
Gaara = Niesmiertelka na 5 sec co chwile gz.. + stun i dobry dmg troche zaduzo + te sciany co robi sie buguja i nie znikaja mozna ich tworzyc xxxxx
Naruto = Useless - jak wszedzie Smutny
Duzo postaci ma bugi.. co mnie nie dziwi ale naprawimy je razem ~Szczęśliwy

Proponuj zmniejszyc levele np ze reba na 500 sie wbija i po rebie do 500 dlugo sie expi i potem exp 1x bo to jest orshabunda w chuj tak sie grac nieda Niezdecydowany

Ogolem ten dmg to jest orshabal 80% postaci potrzebuje nerfa dmg o 80% jesli to ma wypalic teamowo, bo narazie to wyglada tak,stun, 2 spelle i cie niema. Shikamaru tak samo niezbalansowany jak summony i kiba to samo. A dmg ze spelli to do nerfa o jakies 50-60% z lapy sie max walnie 10k a spell idzie az do 80k.
#5
Jashin regeneration - Naprawiony
Kagemane no Jutsu Seko - Shikamaru - Ustawiłem exh na 20 sec
#6
(01-07-2016, 04:42)Vultur napisał(a): Jashin regeneration - Naprawiony
Kagemane no Jutsu Seko - Shikamaru - Ustawiłem exh na 20 sec

Powiem tyle :_), chcecie zeby ten ots wypalil to mniejszy exp zrobcie.. reborn na 500-600 level. EQ zeby nie dawalo po 10 dista/tai/sworda itp... to masakra jest. No i oczywiscie usunac te op spelle jak niesmiertelka na 5 sec co 10 sekund.. plis
#7
(01-07-2016, 04:56)Pixus napisał(a):
(01-07-2016, 04:42)Vultur napisał(a): Jashin regeneration - Naprawiony
Kagemane no Jutsu Seko - Shikamaru - Ustawiłem exh na 20 sec

Powiem tyle :_), chcecie zeby ten ots wypalil to mniejszy exp zrobcie.. reborn na 500-600 level. EQ zeby nie dawalo po 10 dista/tai/sworda itp... to masakra jest. No i oczywiscie usunac te op spelle jak niesmiertelka na 5 sec co 10 sekund.. plis
Mniejszy exp niemusi byc wystarczy zmniejszyc dmg w pvp o 50%, bo tak to musi zmieniac all moby pod dmg i hp na mniejsze lvle, wedlug mnie eq niepowinno dawac skilli tylko % dmg i abso + zawsze bylem za tym zeby wogole wyjebac parale itd ze zwyklych spelli i zrobic specjale tak jak jest na wono bo taki sasek spell na 1k bije po 24k i daje 2 sec stuna taki spell itachiego na 1k bije po 80k a shikamaru to nawet chyba do 100k idzie, Stamina system sie kloni < vultur napewno potrafi to zrobic>.
#8
(01-07-2016, 05:31)Eletric napisał(a):
(01-07-2016, 04:56)Pixus napisał(a):
(01-07-2016, 04:42)Vultur napisał(a): Jashin regeneration - Naprawiony
Kagemane no Jutsu Seko - Shikamaru - Ustawiłem exh na 20 sec

Powiem tyle :_), chcecie zeby ten ots wypalil to mniejszy exp zrobcie.. reborn na 500-600 level. EQ zeby nie dawalo po 10 dista/tai/sworda itp... to masakra jest. No i oczywiscie usunac te op spelle jak niesmiertelka na 5 sec co 10 sekund.. plis
Mniejszy exp niemusi byc wystarczy zmniejszyc dmg w pvp o 50%, bo tak to musi zmieniac all moby pod dmg i hp na mniejsze lvle, wedlug mnie eq niepowinno dawac skilli tylko % dmg i abso + zawsze bylem za tym zeby wogole wyjebac parale itd ze zwyklych spelli i zrobic specjale tak jak jest na wono bo taki sasek spell na 1k bije po 24k i daje 2 sec stuna taki spell itachiego na 1k bije po 80k a shikamaru to nawet chyba do 100k idzie, Stamina system sie kloni < vultur napewno potrafi to zrobic>.

Zgadzam sie ale im nie przetlumaczysz ~Szczęśliwy postawia otsa bedzie orshabal i elo ludzie nie bd grali pvp powino byc 2 v 1 a nie 1 v 1 Cwaniak przy takim expie oczywiscie.
#9
(01-07-2016, 05:57)Pixus napisał(a):
(01-07-2016, 05:31)Eletric napisał(a):
(01-07-2016, 04:56)Pixus napisał(a):
(01-07-2016, 04:42)Vultur napisał(a): Jashin regeneration - Naprawiony
Kagemane no Jutsu Seko - Shikamaru - Ustawiłem exh na 20 sec

Powiem tyle :_), chcecie zeby ten ots wypalil to mniejszy exp zrobcie.. reborn na 500-600 level. EQ zeby nie dawalo po 10 dista/tai/sworda itp... to masakra jest. No i oczywiscie usunac te op spelle jak niesmiertelka na 5 sec co 10 sekund.. plis
Mniejszy exp niemusi byc wystarczy zmniejszyc dmg w pvp o 50%, bo tak to musi zmieniac all moby pod dmg i hp na mniejsze lvle, wedlug mnie eq niepowinno dawac skilli tylko % dmg i abso + zawsze bylem za tym zeby wogole wyjebac parale itd ze zwyklych spelli i zrobic specjale tak jak jest na wono bo taki sasek spell na 1k bije po 24k i daje 2 sec stuna taki spell itachiego na 1k bije po 80k a shikamaru to nawet chyba do 100k idzie, Stamina system sie kloni < vultur napewno potrafi to zrobic>.

Zgadzam sie ale im nie przetlumaczysz ~Szczęśliwy postawia otsa bedzie orshabal i elo ludzie nie bd grali pvp powino byc  2 v 1 a nie 1 v 1 Cwaniak przy takim expie oczywiscie.

Ogolem mialo byc teamowe pvp a teraz pvp wyglada 0.5 v 1. ale wszystko sie zmieni w swoim czasie. bo narazie to mi przypomina soje jak sie niemialo 120 absorb+.
#10
Szczerze ci powiem ze jak gralem na soji to tam byl lepszy balans niz tu Szczęśliwy Tu to jest patologia Szczęśliwy... pewnie zmieni sie z czasem ale duzo bugow jest z spellami ktore musza byc usuniete np te spelle co zamykaja ludzi w srodku do okola te sciany itp to wszystko sie buguje i nie ma sensu tego zostawiac..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu