Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balans Naruto Priority
#11
Proponuje na start osłabić buffy ale wydłużyć ich działanie np. dają 10as/10tai ale trwają 2-5 min.
#12
Co do Kiby to już wiem co się stało. Gdy nerfiłem buffy jakimś cudem ominąłem akurat ten jeden buff, więc ten buff dawał zdecydownie za dużo, więc tutaj będzie mocny nerf.

Buffy zmniejsze exhaust/cd na nie z 60 sekund na 30 sekund i wtedy będzie chyba lepiej trochę co o tym sądzicie?

Serwer zamknięty do następnych zmian. Myślę, że do wieczora zdąże się z tym uporać.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Briko:
  • nomysz
#13
(01-07-2016, 11:05)Briko napisał(a): Co do Kiby to już wiem co się stało. Gdy nerfiłem buffy jakimś cudem ominąłem akurat ten jeden buff, więc ten buff dawał zdecydownie za dużo, więc tutaj będzie mocny nerf.

Buffy zmniejsze exhaust/cd na nie z 60 sekund na 30 sekund i wtedy będzie chyba lepiej trochę co o tym sądzicie?

Serwer zamknięty do następnych zmian. Myślę, że do wieczora zdąże się z tym uporać.

Ogolem buffy wedlug mnie wogole cooldowna niepowinny miec tylko je troche oslabic.

Dmg tez jest do oslabienia o jakies 50% w ludzi.

Niesmiertelnosci jak saska susanoo itd dac ze na 5 sec ale exu 30 sec.
#14
Eletric napisał(a):
Briko napisał(a):Co do Kiby to już wiem co się stało. Gdy nerfiłem buffy jakimś cudem ominąłem akurat ten jeden buff, więc ten buff dawał zdecydownie za dużo, więc tutaj będzie mocny nerf.

Buffy zmniejsze exhaust/cd na nie z 60 sekund na 30 sekund i wtedy będzie chyba lepiej trochę co o tym sądzicie?

Serwer zamknięty do następnych zmian. Myślę, że do wieczora zdąże się z tym uporać.

Ogolem buffy wedlug mnie wogole cooldowna niepowinny miec tylko je troche oslabic.

Dmg tez jest do oslabienia o jakies 50% w ludzi.

Niesmiertelnosci jak saska susanoo itd dac ze na 5 sec ale exu 30 sec.

Ale nie wydaję mi się, że u każdej profki, bo jak grałem Naruto np. czy tam Madara to potrzebowałem 4 spelli by ubić przeciwnika, jak się nie leczył, więc myślę, że pare profesji jest zrobionych dobrze.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Briko:
  • nomysz
#15
(01-07-2016, 11:35)Briko napisał(a):
Eletric napisał(a):
Briko napisał(a):Co do Kiby to już wiem co się stało. Gdy nerfiłem buffy jakimś cudem ominąłem akurat ten jeden buff, więc ten buff dawał zdecydownie za dużo, więc tutaj będzie mocny nerf.

Buffy zmniejsze exhaust/cd na nie z 60 sekund na 30 sekund i wtedy będzie chyba lepiej trochę co o tym sądzicie?

Serwer zamknięty do następnych zmian. Myślę, że do wieczora zdąże się z tym uporać.

Ogolem buffy wedlug mnie wogole cooldowna niepowinny miec tylko je troche oslabic.

Dmg tez jest do oslabienia o jakies 50% w ludzi.

Niesmiertelnosci jak saska susanoo itd dac ze na 5 sec ale exu 30 sec.

Ale nie wydaję mi się, że u każdej profki, bo jak grałem Naruto np. czy tam Madara to potrzebowałem 4 spelli by ubić przeciwnika, jak się nie leczył, więc myślę, że pare profesji jest zrobionych dobrze.

4 spelle zeby zabic rownego lvla to za malo skoro to ma byc team pvp w team pvp nie powinna wgl istniec mozliwosc, zeby zabic rownego lvla albo chociaz zranic go do red hp.
#16
(01-07-2016, 12:36)Cive napisał(a):
(01-07-2016, 11:35)Briko napisał(a):
Eletric napisał(a):
Briko napisał(a):Co do Kiby to już wiem co się stało. Gdy nerfiłem buffy jakimś cudem ominąłem akurat ten jeden buff, więc ten buff dawał zdecydownie za dużo, więc tutaj będzie mocny nerf.

Buffy zmniejsze exhaust/cd na nie z 60 sekund na 30 sekund i wtedy będzie chyba lepiej trochę co o tym sądzicie?

Serwer zamknięty do następnych zmian. Myślę, że do wieczora zdąże się z tym uporać.

Ogolem buffy wedlug mnie wogole cooldowna niepowinny miec tylko je troche oslabic.

Dmg tez jest do oslabienia o jakies 50% w ludzi.

Niesmiertelnosci jak saska susanoo itd dac ze na 5 sec ale exu 30 sec.

Ale nie wydaję mi się, że u każdej profki, bo jak grałem Naruto np. czy tam Madara to potrzebowałem 4 spelli by ubić przeciwnika, jak się nie leczył, więc myślę, że pare profesji jest zrobionych dobrze.

4 spelle zeby zabic rownego lvla to za malo skoro to ma byc team pvp w team pvp nie powinna wgl istniec mozliwosc, zeby zabic rownego lvla albo chociaz zranic go do red hp.

Jakby się leczył to nie było by opcji żeby zabić. Napisałem 4 spelle jak się wgle nie leczył. Last spell nie zbija nawet do yellow na buffie Duży uśmiech. Na razie go zostawię zobaczymy co z tego wyjdzie wieczorem.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Briko:
  • nomysz
#17
Briko postacie ktore tworza te sciany do okola siebie sa zbugowane poniewaz te sciany nie znikaja i mozna ich stawiac xxx.. Np garra/shikamaru.

Zdziwilem sie ze nic nie uslyszalem na temat shikamaru Szczęśliwy ten spell w ogole wyjebac on jest z byt op "ten ktory sprawia ze ludzie zanim biegna" Duży uśmiech zamiast tego dal bym cos w stylu cienia ze stunuje ludzi na 2-3 sekundy exhaust 6-7 sekund + dobry dmg dac
#18
kiedy bety beda on?
#19
Jak skonczę robić update. Powinienem wyrobić się do 20.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Briko:
  • nomysz
#20
(01-07-2016, 19:32)Briko napisał(a): Jak skonczę robić update. Powinienem wyrobić się do 20.

Briko jak chcesz zeby balans bym do perfekcji wypracowany to badz na serwerze przetestujemy kilka postaci itp. I te itemki zaduzo daja Uśmiech powiny dawac %dmg i def/abso a nie +10 dista itp :_) Pozdrawiam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu