Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balans Naruto Priority
#21
te itemki co posiadasz na sobie będzie trudno zdobyć. Tworzyłem te itemki z kilkoma osobami i myślę, że tak naprawde czy je zmieniać czy nie okaże się na zwykłej becie. Czy ludzie będą chcieli tych zmian. Na razie się wstrzymuje z itemkami.
#22
Otwieram serwer na noc! Zapraszam do testowania!
#23
Prosze zrobic cos z buffami, wygrywa ten w pvp co ma buffa i walnie combo tyle z pvp.
#24
Dlatego mądrze trzeba ich używać, a nie na pałe.
#25
gdzie klient?
#26
(01-07-2016, 22:28)Watagataitsuberry napisał(a): gdzie klient?

Klient Download

http://priority-servers.pl/upload/

Pobieramy np beta v0.1.exe


na glownej stronie forum w newsie.
#27
(01-07-2016, 22:03)Briko napisał(a): Dlatego mądrze trzeba ich używać, a nie na pałe.

Chyba nie czaisz o co mi chodzi... Po chuj mam ich mądrze używać jak mam buffa co 60 sec. Ujebie kogoś z buffem uciekam 60 sec i znowu to samo buff > combo > dead... Z tego co wiem to na Naruto miało byś team pvp z tego co widzę nie zapowiada się na to po rebie.
#28
(01-07-2016, 22:43)demonsofdrago napisał(a):
(01-07-2016, 22:03)Briko napisał(a): Dlatego mądrze trzeba ich używać, a nie na pałe.

Chyba nie czaisz o co mi chodzi... Po chuj mam ich mądrze używać jak mam buffa co 60 sec. Ujebie kogoś z buffem uciekam 60 sec i znowu to samo buff > combo > dead... Z tego co wiem to na Naruto miało byś team pvp z tego co widzę nie zapowiada się na to po rebie.

Teraz pvp wyglada buff>1 hit niema typa, Summony tez bija jak pojebane,orochimaru summony leca na 1 obszarowke ale bija po 40-50k.> mam tu na mysli 1 hokage ktory z 1 spella wali 55k z tego smoka co z ziemi wyskakuje.
#29
skoro faktycznie tak jest to mozna zmniejszyc dmg wszystkich klas o 50% i zobaczyc jak to wtedy bedzie wygladac moim zdaniem duzo lepiej bo skoro na dbp masz goscia na 3 skile i jest to 1 v 1 a briko pisze, ze jak sprawdzal to potrzebowal 4 skili aby kogos zabic i twierdzi, ze to jest zbalansowanie pod gre teamowa to cos jest nie tak Szczęśliwy
#30
(01-07-2016, 23:05)Cive napisał(a): skoro faktycznie tak jest to mozna zmniejszyc dmg wszystkich klas o 50% i zobaczyc jak to wtedy bedzie wygladac moim zdaniem duzo lepiej bo skoro na dbp masz goscia na 3 skile i jest to 1 v 1 a briko pisze, ze jak sprawdzal to potrzebowal 4 skili aby kogos zabic i twierdzi, ze to jest zbalansowanie pod gre teamowa to cos jest nie tak Szczęśliwy

Wlasnie o tym samym mowilem zeby zmniejszyc 50% dmg w ludzi w pvp w moby nietrzeba bo moby sa zrobione pod te lvle wiec znowu jak sie obnizy ogolem dmg to sie zjebie przy expie przez hp mobkow.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu