Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Update v0.2
#31
@UP nie wiem co Ci sie zacina, jak probujesz uzywac w biegu/przy wbijaniu po drabince/przechodzeniu przez drzwi to sie nie dziw
#32
Nie wiem czy to bug ale każda porfka możne walić swoje summony jak dla mnie to trochę bez sensu.
#33
I summony też siebie biją nawzajem Uśmiech
#34
(06-07-2016, 23:57)demonsofdrago napisał(a): Nie wiem czy to bug ale każda porfka możne walić swoje summony jak dla mnie to trochę bez sensu.

a czemu ma nie moc? Przeciez to sie liczy jako mobek na rl tibii tez mozesz bic swoje sumony.

Przeciez jak sumony cie zblokuja gdzies w ciasnym przejsciu to musisz je zabic Szczęśliwy
#35
(07-07-2016, 00:17)Cive napisał(a):
(06-07-2016, 23:57)demonsofdrago napisał(a): Nie wiem czy to bug ale każda porfka możne walić swoje summony jak dla mnie to trochę bez sensu.

a czemu ma nie moc? Przeciez to sie liczy jako mobek na rl tibii tez mozesz bic swoje sumony.

Przeciez jak sumony cie zblokuja gdzies w ciasnym przejsciu to musisz je zabic Szczęśliwy

Problem jest w tym ze Shino ma 2 spelle dobre do pvp, z tego 1 ma 10 sec exh a 2 wali AoE. Jak bijesz kogoś w pvp zazwyczaj używasz spella AoE i w tym samym czasie ubijasz sobie summona. Trochę zjebane nie powiem. A co jeśli summon cie zablokuje to czemu nie można go porostu zaznaczyć i wtedy go walić? Czemu można go bić bez zaznaczania?
#36
nie wiem czy da sie zrobic zeby nie bilo wlasnych summonow skoro wszedzie doslownie wszedzie tak jest
#37
A moze poprostu komenda "Hide" ktora chowa summony? LOL POZDRO 600 TV NA REJONIE
#38
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu