Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Update v0.2
#11
(02-07-2016, 01:39)Pixus napisał(a): Pvp 1 v 3 najlepiej..

A wiec przetestowalem 90% postaci przegapielm chyba tylko minato i hinate.

Wiec tak, postacie do nerfa :
Orochimaru spelle + summonki zaduzo bija.
lee (zmniejszyc attack speed z buffa)
gaara zaduzy dmg z combo ma bo wali te 20 pociskow poczym stun i znowu 20 pociskow + niesmiertelka (zbyt op)
temari zaduzy dmg z spelli
deidara z combo sklada kazdego Duży uśmiech lel Szczęśliwy
itachi wali po 80k w ludzi z 2 czarow + niesmiertelka.. (zbyt op)
ino strasznie duzy dmg z obszarowki/targetow
kankuro summony duzo bija + spelle = masakra

Bugi -
Spelle leczace u ino nie dzialaja
sciana gaary sie buguje i mozna nia spamowac
pilsy jak spamujemy przycisk nie uzywaja sie to jest w chuj lipne..
Musimy zaznaczyc kolesia zeby go uderzyc z obszaru

Postacie ktore sa slabe?
Sasuke
Madara
TenTen (nic praktycznie nie bije Szczęśliwy)
Hidan
kakashi

Polecam lvl 500-600 bo to bedzie orshabunda Szczęśliwy

Sasuke,madara,hidan to wlasnie te profesje co sa dobrze zrobione pod teamowki ale i tak bija po 25-30k jesli chodzi o 1v4 pvp to akurat sa dobre profy do tego.

Ogolem takie male pytania czy na tym tescie sa Easy,medy,hardy i ich bonusy+ dodac wiecej status pkt bo narazie sa 4. Jesli niema easy,medow,hardow no to narazie polowa zmian niema sensu.
#12
nie ma na jeszcze na Naruto ani questów dodanych, a ten achievement system czy tam status myślę, że nie działa Duży uśmiech
#13
(02-07-2016, 02:03)Briko napisał(a): Łatwo powiedzieć zmniejszyć o 50%, ale pomyślcie, że trzeba zmienić 406 spelli [ bo tyle aktualnie jest w tym Naruto ] + potem zrobić mobki na nowo, bo jednak będzie się je bić tygodniami chyba [ bossy ] potem jeszcze vocations zmienić, bo maja postacie wbudowany taki damage, a na końcu zmienić transformy, po czym jak to zrobie, to musze znowu zrobić 406 spelli itd. Sasuke nie bijcie z lasta tylko ze spella na 800 lvl... Last wiem, że bije mało, bo to jest stun . Madara podobnie walcie spellem na 900 lvl...

Coz nie znam sie na tym za bardzo ale czy nie mozna po prostu dac wszystkim postacia wbudowanego absorba ki 50%? Wtedy analogicznie otrzymywane dmg ze speli zmniejszylo by sie o 50%- nie trzeba zmieniac ani hp mobow ani az 406 spelli tylko wbudowac absorba niecalym 20 postacia. Oczywiscie jak juz mowilem nie znam sie na tym i nie wiem czy tak to dziala ale tak na chlopski rozum to wlasnie tak to widze Szczęśliwy
#14
(02-07-2016, 02:24)Cive napisał(a):
(02-07-2016, 02:03)Briko napisał(a): Łatwo powiedzieć zmniejszyć o 50%, ale pomyślcie, że trzeba zmienić 406 spelli [ bo tyle aktualnie jest w tym Naruto ] + potem zrobić mobki na nowo, bo jednak będzie się je bić tygodniami chyba [ bossy ] potem jeszcze vocations zmienić, bo maja postacie wbudowany taki damage, a na końcu zmienić transformy, po czym jak to zrobie, to musze znowu zrobić 406 spelli itd. Sasuke nie bijcie z lasta tylko ze spella na 800 lvl... Last wiem, że bije mało, bo to jest stun . Madara podobnie walcie spellem na 900 lvl...

Coz nie znam sie na tym za bardzo ale czy nie mozna po prostu dac wszystkim postacia wbudowanego absorba ki 50%? Wtedy analogicznie otrzymywane dmg ze speli zmniejszylo by sie o 50%- nie trzeba zmieniac ani hp mobow ani az 406 spelli tylko wbudowac absorba niecalym 20 postacia. Oczywiscie jak juz mowilem nie znam sie na tym i nie wiem czy tak to dziala ale tak na chlopski rozum to wlasnie tak to widze Szczęśliwy

Była by taka opcja, ale wtedy zabicie kogoś nawet 4vs1 może być niemożliwe. Tak jak mówię jest wiele postaci dobrze zrobionych, które wymagają by zabić 4 skilli, których nie można łatwo skombić. Nie wiem prześpię się z tym i zobaczę jutro, bo nie wiem czy całkiem nie zmienię wyglądu serwera i wystartuje on po wakacjach może, bo jakby nie patrzeć ten OTS ma potencjał na medium/easy, ale robić z niego harda nie ma sensu.
#15
(02-07-2016, 02:36)Briko napisał(a):
(02-07-2016, 02:24)Cive napisał(a):
(02-07-2016, 02:03)Briko napisał(a): Łatwo powiedzieć zmniejszyć o 50%, ale pomyślcie, że trzeba zmienić 406 spelli [ bo tyle aktualnie jest w tym Naruto ] + potem zrobić mobki na nowo, bo jednak będzie się je bić tygodniami chyba [ bossy ] potem jeszcze vocations zmienić, bo maja postacie wbudowany taki damage, a na końcu zmienić transformy, po czym jak to zrobie, to musze znowu zrobić 406 spelli itd. Sasuke nie bijcie z lasta tylko ze spella na 800 lvl... Last wiem, że bije mało, bo to jest stun . Madara podobnie walcie spellem na 900 lvl...

Coz nie znam sie na tym za bardzo ale czy nie mozna po prostu dac wszystkim postacia wbudowanego absorba ki 50%? Wtedy analogicznie otrzymywane dmg ze speli zmniejszylo by sie o 50%- nie trzeba zmieniac ani hp mobow ani az 406 spelli tylko wbudowac absorba niecalym 20 postacia. Oczywiscie jak juz mowilem nie znam sie na tym i nie wiem czy tak to dziala ale tak na chlopski rozum to wlasnie tak to widze Szczęśliwy

Była by taka opcja, ale wtedy zabicie kogoś nawet 4vs1 może być niemożliwe. Tak jak mówię jest wiele postaci dobrze zrobionych, które wymagają by zabić 4 skilli, których nie można łatwo skombić. Nie wiem prześpię się z tym i zobaczę jutro, bo nie wiem czy całkiem nie zmienię wyglądu serwera i wystartuje on po wakacjach może, bo jakby nie patrzeć ten OTS ma potencjał na medium/easy, ale robić z niego harda nie ma sensu.

skoro jest taka opcja to mozesz pobawic sie tymi procentami nie musi byc 50% moze byc 30% albo nawet 25% jezeli to wystarczy.
#16
(02-07-2016, 02:03)Briko napisał(a): Łatwo powiedzieć zmniejszyć o 50%, ale pomyślcie, że trzeba zmienić 406 spelli [ bo tyle aktualnie jest w tym Naruto ] + potem zrobić mobki na nowo, bo jednak będzie się je bić tygodniami chyba [ bossy ] potem jeszcze vocations zmienić, bo maja postacie wbudowany taki damage, a na końcu zmienić transformy, po czym jak to zrobie, to musze znowu zrobić 406 spelli itd. Sasuke nie bijcie z lasta tylko ze spella na 800 lvl... Last wiem, że bije mało, bo to jest stun . Madara podobnie walcie spellem na 900 lvl...

Gaara tez ma stuna na lascie a bije 2x jak nie 3x wiecej od madary/sasuke Uśmiech pozdrawiam + ta niesmiertelka .. Niesmiertelnosc 5 sekund i za 5 sekund znowu to samo Duży uśmiech
#17
(02-07-2016, 06:34)Pixus napisał(a):
(02-07-2016, 02:03)Briko napisał(a): Łatwo powiedzieć zmniejszyć o 50%, ale pomyślcie, że trzeba zmienić 406 spelli [ bo tyle aktualnie jest w tym Naruto ] + potem zrobić mobki na nowo, bo jednak będzie się je bić tygodniami chyba [ bossy ] potem jeszcze vocations zmienić, bo maja postacie wbudowany taki damage, a na końcu zmienić transformy, po czym jak to zrobie, to musze znowu zrobić 406 spelli itd. Sasuke nie bijcie z lasta tylko ze spella na 800 lvl... Last wiem, że bije mało, bo to jest stun . Madara podobnie walcie spellem na 900 lvl...

Gaara tez ma stuna na lascie a bije 2x jak nie 3x wiecej od madary/sasuke Uśmiech pozdrawiam + ta niesmiertelka .. Niesmiertelnosc 5 sekund i za 5 sekund znowu to samo Duży uśmiech

bo Sasek/madara tez bija wiecej z lapy ale tak szczerze to ja tego wogole niewidze Szczęśliwy.
#18
(02-07-2016, 07:10)Eletric napisał(a):
(02-07-2016, 06:34)Pixus napisał(a):
(02-07-2016, 02:03)Briko napisał(a): Łatwo powiedzieć zmniejszyć o 50%, ale pomyślcie, że trzeba zmienić 406 spelli [ bo tyle aktualnie jest w tym Naruto ] + potem zrobić mobki na nowo, bo jednak będzie się je bić tygodniami chyba [ bossy ] potem jeszcze vocations zmienić, bo maja postacie wbudowany taki damage, a na końcu zmienić transformy, po czym jak to zrobie, to musze znowu zrobić 406 spelli itd. Sasuke nie bijcie z lasta tylko ze spella na 800 lvl... Last wiem, że bije mało, bo to jest stun . Madara podobnie walcie spellem na 900 lvl...

Gaara tez ma stuna na lascie a bije 2x jak nie 3x wiecej od madary/sasuke Uśmiech pozdrawiam + ta niesmiertelka .. Niesmiertelnosc 5 sekund i za 5 sekund znowu to samo Duży uśmiech

bo Sasek/madara tez bija wiecej z lapy ale tak szczerze to ja tego wogole niewidze Szczęśliwy.

A moze by tak zwiekszyc absorba/defa na beta testach? zobaczyc jak to by dzialalo np 80+ absorba/defa ciekawe jak by wtedy to wszystko dzialalo.
#19
Wczoraj robiłem od 9 rano do 21 [ do meczu ] i dziś jadę na plażę odpocząć. Nie wiem kiedy wrócę, więc za dużych zmian się dziś nie spodziewajcie.
#20
(02-07-2016, 10:17)Briko napisał(a): Wczoraj robiłem od 9 rano do 21 [ do meczu ] i dziś jadę na plażę odpocząć. Nie wiem kiedy wrócę, więc za dużych zmian się dziś nie spodziewajcie.

Pewnie Uśmiech wkoncu wakacje sa kazdy ma prawo odpoczac.

PS: Vultura tam do pracy gonic Szczęśliwy


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu