Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Update v0.2
#21
Zostały znerfione:
Kaze Furie
Bashosen Furie
Kibaku Furie
rendan Suna Shigure
Sabaku Sotaiso Fuin

Poprawione:
Sabakuha [ spam wallem ]


Serwer ON Zapraszam do testowania dziś.
#22
A lee? Jego buff zdecydowanie zaduzo daje :_) znerfic troche tego buffa i bedzie okej, I lee powinien byc tak zrobiony ze na tym buffie zdola zabic jedna osobe solo nie wiecej bo jak narazie na tym bufie na test serwerze wbija sie 1 v 5 i easy win gg Duży uśmiech
#23
Lee zmienię jutro, bo szczerze mówiąc zapomniałem o tym, a jutro o 4:30 muszę wstać do pracy, więc muszę już iść spać Duży uśmiech
#24
Kiedy mozna sie spodziewac startu? lipiec>sierpien?
#25
(04-07-2016, 07:12)Watagataitsuberry napisał(a): Kiedy mozna sie spodziewac startu? lipiec>sierpien?

Ciężko powiedzieć, ale myślę bardziej sierpien niż lipiec. Jest parę powodów dlaczego po pierwsze bardzo mała liczba testerów. Niestety w 2-3 testerów to nie sprawdzimy dobrze wszystkiego i to się wydłuża. Dla tych stałych testerów przewidziałem nagrody w postaci PP na start bety, ponieważ ich pomoc jest bardzo duża. Kolejnym powodem jest to, że trzeba będzie zainwestować w reklamę, by innych graczy przyciągnąć w jakiś sposób do nas. Kolejny powód to jest taki, że pracuję . Muszę wstawać o 4:30 do pracy, a Vultur dopiero o tej porze schodzi z kompa [ dziś go nawet spotkałem o tej godzinie ], a ja za to nie mogę wieczorem robić jak on jest, więc mijamy się trochę. Zostało mało do roboty, ale myślę, że do sierpnia spokojnie.
#26
Briko, inaczej by było, gdyby poza areną, była możliwość expienia itd, z pewnością wtedy i więcej testerów by się znalazło i szybciej wyłapało błędy.
#27
wbilem na chwile popatrzec ulubione postacie na training bagu i szczerze powiem ze Lee ma fajny buff SzczęśliwyDD nawet nie ten ostatni, co hp zabiera. ten wczesniej tez niezle kopa daje Szczęśliwy op lapa
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
#28
Zostały osłabione buffy na Lee. Zapraszam na bete! Im szybciej to się sprawdzi tym szybciej wystartuje normalna beta.
#29
(05-07-2016, 22:23)Briko napisał(a): Zostały osłabione buffy na Lee. Zapraszam na bete! Im szybciej to się sprawdzi tym szybciej wystartuje normalna beta.

Tak jak juz Cive napisal wiele razy, trzeba zmniejszyc hity w ludzi o dobre 50%. Kazdy teraz pada na combo + buff troche bez sensowne... Wygrywa ten ktrory nie ma juz HFow lub buffa. Takze spell heal ledwo co heala nie oplaca sie go uzywac (dla Lee heala 7% hp) senzu heala wiecej.
#30
(06-07-2016, 14:29)demonsofdrago napisał(a):
(05-07-2016, 22:23)Briko napisał(a): Zostały osłabione buffy na Lee. Zapraszam na bete! Im szybciej to się sprawdzi tym szybciej wystartuje normalna beta.

Tak jak juz Cive napisal wiele razy, trzeba zmniejszyc hity w ludzi o dobre 50%. Kazdy teraz pada na combo + buff troche bez sensowne... Wygrywa ten ktrory nie ma juz HFow lub buffa. Takze spell heal ledwo co heala nie oplaca sie go uzywac (dla Lee heala 7% hp) senzu heala wiecej.

Senzu? Ok! Duży uśmiech

Jak dlamnie to nwm po co kopiujecie wszystko z db Podejrzany zrobcie od nowa system heala i te pilsy zeby sie nie zacinaly Chory


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu