Ankieta: Czy chcesz aby te zmiany zostały przeprowadzone na Naruto Priority?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
100.00%
13 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja Ogromnych Zmian NP
#1
Witam!


Od razu napiszę, że ten temat jest to tylko propozycja zmian na NP. Możecie się na nią zgodzić lub nie dlatego do tematu dołączam ankietę, w której proszę o głosowanie. Otóż, zauważyłem, że serwer nie cieszy się dużym zainteresowaniem przez zarówno przez osoby z Dragon Ball Priority jak i moich znajomych i innych graczy z zewnątrz. Widać to np. po ilości testerów na aktualnym Naruto Priority [ 2-3 testerów ]. Moi znajomi, którzy także tworzą coś swojego jak i grają w tibię na OTS'ach naprawdę od wielu lat mówią, że ta koncepcja aktualna na Naruto priority nie ma szans rywalizować z serwerami takimi jak NNW, NTSW, SOJA, a o wono już nie wspomnę. Na serwer poświęcę więcej pracy, ale obiecuję Wam, że postaram się z tym w miarę szybko wyrobić by nie zmieniać okolic daty startu, czyli początek sierpnia. Moje propozycję zmian


1) Bardzo dużo ludzi narzekało na postacie, które są wybrane. Bardzo dużo osób pisało, po co robisz postacie skoro i tak na żadnym Naruto nikt tym nie gra? To jest rzeczywiście trochę bez sensu dlatego chciałbym by postacie zostały na nowo wybrane. Moje umiejętności myślę, że dość wzrosły od czasu gdy robiłem aktualne postacie, więc myślę, że zrobię to dużo szybciej.

2) Dlaczego robisz tak dużo postaci premium... Ludziom się będzie wydawać, że OTS jest pod hajs i nie wbija. To jest również problem. Postacie nie będą wtedy aż tak uniwersalne i nie będzie to taki prestiż dlatego myślę, że zrobię 5 postaci premium, z tych wybranych przez Was

3) Naruto z rebornem po co takie coś? Tam czegoś takiego nie było! To też racja początkowo wymyśliłem, że system reborna co jest na DBP fajnie by się sprawdził na NP, ponieważ jednak były tam te Edo Tensei. Po zmianach myślę, że reborn zostanie usunięty.

4) Po co dajesz takie wysokie lvle na transy skoro i tak nie chcesz robić easy/medium? Gracze nie chca takiego otsa. To jest również prawda z wywiadu jaki przeprowadziłem z rożnymi graczami z różnych środowisk ludziom bardziej pasowałby hard/medium niż medium/easy. Po zmianach lvle na transach zostały by zmniejszone do 500 lvla tak myślę. 

5) Po co tyle transów? Dlaczego dają one tak wiele. To tez jest problem. Przyznam się, że tu zawaliłem sprawę trochę Ja, bo nie zauważyłem, że przyrost HP nie ma sensu z takimi transami. Myślę, że transy będą bardziej skupiać sie na przyroście AS/DMG niż na HP. Myślę, że będzie ich 2 x mniej czyli jakieś 5 transów.

6) Dlaczego nie widać kiedy ktoś ma włączony buff? Też jest to duży problem, który dzięki zmniejszeniu ilości transów mogę łatwo rozwiązać. Otóż gdy liczba transów się zmniejszy będę mógł dać zmiane wyglądu postaci na buffie, więc będzie dokładnie widać kiedy ten buff spadnie itd.

7) Za dużo hp i czakry! Ten problem po zmienieniu transów również by zniknął.

8) Postacie mają za dużo spelli! Dlaczego tak jest? Myślałem, że duża ilość spelli na postaci urozmaici grę jednak również się tutaj pomyliłem . Spelli byłoby by o połowę mniej, ale byłaby między nimi sproa róznica.

9) Po co dałeś tyle summonów? też racja system summonów wgle się nie sprawdzić, więc myślę, że zostałby on usunięty z serwera. Łatwiej dzięki temu byłoby nam zbalansować wszystkie profesje.

10) Po co każda postać ma tak duża ilość buffów? Po zmianach każda postać miałaby jeden buff na sporym lvlu, który by aż tyle nie dawał jak teraz.

11) Za duże bonusy w itemkach! Ten problem również rozwiąże, ponieważ itemki wraz ze zrobieniem tego serwera na hard/medium będą mocno osłabione.

Myślę, że Ci gracze co to pisali mieli słuszność dlatego daję Wam wybór. Tak jak mówiłem na początku Ja chcę stworzyć fajny serwer dla graczy, a nie fajny serwer dla siebie. Wiem, że sporo musiałbym przerobić, ale jak dzięki temu pogracie na serwerze czy też zachęci Was do gry na Naruto Priority to oczywiście to zrobię. Wiem, że pojawiło się więcej użytkowników na forum z innych serwerów, dlatego  chciałbym aby oni podjęli również razem z Wami podjęli decyzję. Ja jestem w stanie poświęcić więcej czasu na ten serwer jeżeli ma być lepszy i bardziej przyjazny dla graczy. 
#2
jak dla mnie server byl ok. po tych zmianach co napisales bedzie jeszcze lepszy Duży uśmiech
2-3 dobrych testerów lepszych niż masa randomów jak ja, co się nie znają.
z tych servów co wymieniles gralem tylko na wono i powiem szczerze ze podobaly mi sie tam specjale.. najgorzej, że pacc jest wymagany do tych spelli...... nie zarabiam na siebie więc nie kupuję pacca, czyli mozliwosci sa ograniczone >.> to jest najgorsze. na ntsw jak dobrze mysle to last spelle tez wymagaja pacca.
niby zrzędze, bo przeciez serwer musi na siebie zarabiać...ale taki serwer dragon balla bardzo podobny do dbp, którego nazwy nie wspomnę bo mnie posądzą o reklame, jakos daje rade, da sie tam pograc bez pacca, a pacca w miare latwo da sie kupic, na wyzszym lvlu, od ludzi.. wszystko sie da, tylko trzeba sciagnac ludzi Niezdecydowany
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
#3
(07-07-2016, 22:59)yalesz napisał(a): jak dla mnie server byl ok. po tych zmianach co napisales bedzie jeszcze lepszy Duży uśmiech
2-3 dobrych testerów lepszych niż masa randomów jak ja, co się nie znają.
z tych servów co wymieniles gralem tylko na wono i powiem szczerze ze podobaly mi sie tam specjale.. najgorzej, że pacc jest wymagany do tych spelli...... nie zarabiam na siebie więc nie kupuję pacca, czyli mozliwosci sa ograniczone >.> to jest najgorsze. na ntsw jak dobrze mysle to last spelle tez wymagaja pacca.
niby zrzędze, bo przeciez serwer musi na siebie zarabiać...ale taki serwer dragon balla bardzo podobny do dbp, którego nazwy nie wspomnę bo mnie posądzą o reklame, jakos daje rade, da sie tam pograc bez pacca, a pacca w miare latwo da sie kupic, na wyzszym lvlu, od ludzi.. wszystko sie da, tylko trzeba sciagnac ludzi Niezdecydowany

Tutaj mimo wszystko nie zrobię spelli PACC. Też jestem graczem, który gra już kilka lat na tych otsach , więc wiem że takie takie graczy jedynie drażni.
#4
Powiem tak serwer zostawił bym medium easy .Jak ktoś chce harda to niech idzie na Wono ,pozatym reborn to dobra sprawa bo po wbiciu np 1k lv ludzie skonczą grać a tak po rebie bedą mogli dalej expic zdobywać lepsze rzeczy i na swój sposób zarobić .Co do itemków myśle ze bonusy sa ok zmienialismy wszystkie itemy o to rzeby znów je zmienić troche luzu .przyros hp/chakry zamiast przyrostu za kazdy lv daj skrzynki 10 skrzynek 1 na np 100 lv last na 1k albo 500 jak kto woli .
#5
1. Nim więcej postaci tym lepiej. Każdy ma tego ulubionego hero z anime i chciał by nim zagrać. Jeżeli są dobrze zbalansowane postacie to tym gracz ma większy wybór na stylu gry.
2. Ja z nie mam problemu z Premium postaciami i nie wiem czemu ktoś by miał z nimi problem jeżeli będą zbalansowane i nie op.
3. Reborn to zajebisty pomysł moim zdaniem. Jest więcej rzeczy do zrobienia jako end game.
4. Ludzie narzekają za na Wono jest za mały rate a teraz tu plączą ze 900 lvl to za dożo nie wiem gdzie w tym problem ale ok.
A co do reszty zgadzam się w 100% na twoje pomysły.
#6
Widze Briko, ze jestes zupelnym przeciwienstwem Vultura on w zyciu by czegos takiego nie napisal Szczęśliwy (to komplement)

1 Mysle, zeby postaci jednak na start bylo troche mniej

2 3-5 postaci premium to dobry plan dodatkowo moznaby dac mozliwosc zrobienia postaci premium (1) za darmo po wykonaniu jakiegos questa w grze zacheciloby to ludzi i zmniejszylo uczucie "o ta postac jest tylko za kase to napewno jest op a ja nie mam kasy nie moge ja grac i bede slaby"

3 reborn totalnie nie pasuje do klimatu naruto a edo tensei to troche inna bajka mi to czy bedzie reborn czy nie nie przeszkadza aczkolwiek nie pasuje do naruto wiec wyjebanie go to chyba dobry pomysl

4 to juz pisalem ze 3 razy w roznych tematach bez sensu takie wysokie lvle na 600 lvlu last max i wbicie tego transa byloby osiagnieciem

5 mysle, ze 7 transow to optymalna liczba 5 to troche malo.

6 z jednj strony prawda z drugiej na dbp tez ni chuja nie widac czy ktos ma kaiokena czy omega blowa i nikt nie narzeka

7 nie wiem nie gralem na testach

8 mniej czarow moze i ok ale nie przesadz ze zmniejszeniem ich ilosci.

9 zbalansowanie systemu sumonow pod 1 k lvle jest nierealne i nie mialo prawa sie udac mysle, ze najlepiej je wyjebac i po problemie.

10 no moim zdaniem to buffy powinny miec tylko postacie ktore naprawde w anime mialy takie buffy np sharingan byakugan sanin mode kawazu kumite czy otwarcie bram u lee a nie wymyslanie jakiegos "determination" czy "kage controll" bo to wyglada jakbys na sile probowal wszystkim wcisnac bufy co moim zdaniem jest bez sensu i psuje klimat jeszcze bardziej niz te reborny. Nie kazda postac musi miec bufa ale jezeli bufy bedzie mialo tylko kilka postaci wtedy one nie moga dawac za duzo. Przemysl to c;

11 nie gralem na becie wiec nie wiem

zmiany jak najbardziej na tak bardzo duzy + za starania bo przelamanie sie, zeby zrobic tyle rzeczy od poczatku i przyznanie sie do bledu to cos czego brakowalo mi zawsze u vultura jako admina.
#7
Jestem jak najbardziej za tymi zmianami, szczególnie za przejściem na  medium/hard i zmianie wyglądu przy buffie Język

A jakby tak zmienić buffy na coś w podobie kaiokena ? Każda postać miałaby swojego buffa którego może odpalić i trzymać ile chce kosztem many albo hp w przypadku lee. Każdy buff dawałby coś innego np. Kyuubi chakra dmg ze spelli/hp regen, Sharingan dodge/as, Byakugan crit/drain many, Bramy lee as/dmg z lapki ?
#8
-Jak juz pisalem im mniej postaci na starcie tym latwiejszy balans na poczatku i potem przy dodawaniu kolejnych.

-Co do transow to zmniejszyl bym lvl ostatniego transa owszem ale nie kasowal drugiej polowy tylko po prostu zmniejszyc wymagany na nie lvl.

-Napewno zmniejszyc przyrosty za transy. Po powiedzmy dosc licznych przemysleniach i rozmowach z Toba wydaje mi sie ze po przebalansowaniu DMG ustawic zeby na tym last transie sie mialo tych 20-30k hp tez duzo ulatwi.

-uniwersum Naruto bez klonow/robali/edo/itp to jak DB bez saiyan/smoczych kul etc

tyle ode mnie

jak dla mnie to by bylo przejscie z easy na medium a co do harda to moim zdaniem kolejny hard srednio sie przyjmie
#9
(07-07-2016, 23:16)demonsofdrago napisał(a): 1. Nim więcej postaci tym lepiej. Każdy ma tego ulubionego hero z anime i chciał by nim zagrać. Jeżeli są dobrze zbalansowane postacie to tym gracz ma większy wybór na stylu gry.
2. Ja z nie mam problemu z Premium postaciami i nie wiem czemu ktoś by miał z nimi problem jeżeli będą zbalansowane i nie op.
3. Reborn to zajebisty pomysł moim zdaniem. Jest więcej rzeczy do zrobienia jako end game.
4. Ludzie narzekają za na Wono jest za mały rate a teraz tu plączą ze 900 lvl to za dożo nie wiem gdzie w tym problem ale ok.
A co do reszty zgadzam się w 100% na twoje pomysły.

Im więcej postaci tym trudniej balans jest zrobić aż wkońcu staje się on niemożliwy, dlatego ja uważam, że mój pomysł z podziałem na wioski, jutsu byłby dużo lepszy niżeli na bohaterów, ponieważ wtedy można się pobawić różnymi outfitami itd. i do tego nikt nie będzie narzekał na balans.

Jeżeli wprowadzony zostałby system o którym mówiłem premium klas by nie było wcale Duży uśmiech.

Rebon może być, mi tam nie przeszkadza, byleby nie robił dużej różnicy.

A ja bym chciał aby tutaj wbicie tego 900 lvl'a to było jednak wyzwanie, a nie postawienie bota i wbicie tego lvl'a prędzej czy później, dlatego jestem za otc i absolutnym karaniem botów.
#10
Ja bym dal takie postacie na start : Ten Ten, Kiba, Neji, Hinata, Naruto, Sasuke, Shino, Sakura, Choji, Shikamaru, Sai, Rock Lee, Ino. Poniewaz te postacie sa widziane od poczatku w naruto Język Wiem ze sa tez innne ale mniejsza. Potem dodawac postacie takie jak orochimaru Uśmiech


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu