Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PVP BALANCE V2
#1
UWAGA! Aby testy przebiegały jeszcze szybciej i lepiej ograniczyliśmy je do wybranych godzin!

CHARY PO REBIE, 600 LVL, MEDY, TASKI, SKILLE JAK W GRZE

TESTY dostępne są od 18:00 do 20:00 na KLIENCIE S1

KLIENT LINK: LINK

PASSY:

tank/tank
support/support
dps/dps

W tym temacie piszemy opinie o danych profesjach versus inne.
W tym temacie będą się pojawiać kolejne zmiany.
Odpowiedz
#2
Vultur wez napisz zmiany jakie juz zrobiles bo troche ciezko obczajic co jest do zmiany a co nie.

Narazie zobaczylem ze Cell ma marne 20 hp/lvl zamiast 25 hp/lvl
+ Wporownaniu do innych tankow cell wogole niema swojego miejsca.
Kazdy tank ma cos dobrego oprocz cella
Jaba 25hp/lvl 20% melee abso + iku
Majin 30 hp/lvl 20% melee abso+op heal
Shenron 10% ki abso + najwiekszy dmg z all tankow
Namek warrior 25 hp/lvl praktycznie tyle samo hp z transow co cell+op balla

Dlatego przydalo by mu sie to 25 hp/lvl + nawet 10% ki abso dac mu na 230 transie,lascie+fuzce,zeby chociaz jakis tank mial abso 10/10 co go bedzie roznlio od innych tankow bo 10% melee abso jest chujowe dlatego nikt cellem niegra .
jesli dobrze pamietam to nw ma 5/5 bo na starym s1 mu dodawales 5% ki abso na lascie czy tam na fuzce a nie zostalo to dodane na stronce.
A taki cell to ma sredni dmg z lapy,sredni dmg ze spella do tego chujowy zasieg + najmniej hp z all tankow.

Na s1 tylko biechu chyba gral cellem a na tym s2 to nawet nwm czy jakis 1.5k jest. Bo jak sie wybiera profe to sie mysli dlaczego mam grac ta profa a nie ta a tak patrzac na all tanki to namek warrior,buubek i jaba najbardziej przekonujaca wygladaja.
Odpowiedz
#3
(21-07-2016, 20:05)Eletric napisał(a): Vultur wez napisz zmiany jakie juz zrobiles bo troche ciezko obczajic co jest do zmiany a co nie.

Narazie zobaczylem ze Cell ma marne 20 hp/lvl zamiast 25 hp/lvl
+ Wporownaniu do innych tankow cell wogole niema swojego miejsca.
Kazdy tank ma cos dobrego oprocz cella
Jaba 25hp/lvl 20% melee abso + iku
Majin 30 hp/lvl 20% melee abso+op heal
Shenron 10% ki abso + najwiekszy dmg z all tankow
Namek warrior 25 hp/lvl praktycznie tyle samo hp z transow co cell+op balla

Dlatego przydalo by mu sie to 25 hp/lvl + nawet 10% ki abso dac mu na 230 transie,lascie+fuzce,zeby chociaz jakis tank mial abso 10/10 co go bedzie roznlio od innych tankow bo 10% melee abso jest chujowe dlatego nikt cellem niegra .
jesli dobrze pamietam to nw ma 5/5 bo na starym s1 mu dodawales 5% ki abso na lascie czy tam na fuzce a nie zostalo to dodane na stronce.
A taki cell to ma sredni dmg z lapy,sredni dmg ze spella do tego chujowy zasieg + najmniej hp z all tankow.

Na s1 tylko biechu chyba gral cellem a na tym s2 to nawet nwm czy jakis 1.5k jest. Bo jak sie wybiera profe to sie mysli dlaczego mam grac ta profa a nie ta a tak patrzac na all tanki to namek warrior,buubek i jaba najbardziej przekonujaca wygladaja.

zgadzam sie, ze cell powinien miec 25 hp/lvl mozna mu wtedy zabrac z 1 k z transow. Bo faktycznie od jakiej strony nie spojrzysz to kazdy tank jest od niego lepszy Szczęśliwy
Odpowiedz
#4
Akurat 1k hp nietrzeba mu zabierac wystarczy po przekladac hp i mane mu i tak
na 50 lvl 0 hp/mp wystarczy zabrac z 230 1khp/mp i dac na 50
2500 hp,1400 mp do transa na 160
i zabrac 1k hp z transa na 230+3k z transa na 340 i dac je na fuzke.
To go zbalansuje na low lvlach z hp i przywroci jego sile na fuzce.
Zeby niebyl 2 namkiem warriorem.
Odpowiedz
#5
zapytajcie Mutanta to on wam powie ze "zielone gowno" to nie SPC/NW, a tak naprawde Cell bo ma urokliwe explo Niezdecydowany
Odpowiedz
#6
(21-07-2016, 21:03)Invisiblity napisał(a): zapytajcie Mutanta to on wam powie ze "zielone gowno" to nie SPC/NW, a tak naprawde Cell bo ma urokliwe explo Niezdecydowany

I jeszcze ten heal podobny do janemby.
Odpowiedz
#7
dokladnie. moim zdaniem tylko cell ma racje bytu na tym serwie. nie ma po co zakladac innych postaci i robic balansu pod jakies goki czy janemby.


CELL CELL CELL!
Odpowiedz
#8
Andrzej Serce!! Problem mam taki, że w godzinach testów praktycznie nie mam jak testować wprowadzonych przez Ciebie zmian, bo w tym okresie ludzie po prostu graja w POke Go. 


Proponuję abyś zrobił jakąś lokacje z mobami - być może jest jakas szansa aby zrobic "BOTy" z profesji które są do wyboru i walczyć przeciwko nim, to taki pomysł, nie mam pojęcia czy jest wykonalny itd.

Czekam na mój s1 !!!! całuje gorąco cały team, bo robicie kawał dobrej roboty chłopaki Uśmiech
Odpowiedz
#9
(27-07-2016, 10:07)Gosia napisał(a): Andrzej Serce!! Problem mam taki, że w godzinach testów praktycznie nie mam jak testować wprowadzonych przez Ciebie zmian, bo w tym okresie ludzie po prostu graja w POke Go. 


Proponuję abyś zrobił jakąś lokacje z mobami - być może jest jakas szansa aby zrobic "BOTy" z profesji które są do wyboru i walczyć przeciwko nim, to taki pomysł, nie mam pojęcia czy jest wykonalny itd.

Czekam na mój s1 !!!! całuje gorąco cały team, bo robicie kawał dobrej roboty chłopaki Uśmiech

Bylby wykonalny jakby odpalil 16(chyba tyle jest profek) mc i na kazdej ustawil bota aczkolwiek pvp z tak ustawionym botem to zadne pvp
Odpowiedz
#10
Drago z Rise pomogą, dzisiaj może z nimi coś porobię jak będą chłopaki Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu