Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PVP BALANCE V2
#21
a może znajdziesz sobie Cive 2 kolegów wbijacie i testujecie przez 10 godzin przez 2 dni i w tedy sprawdzicie wszystko ?
Odpowiedz
#22
(31-07-2016, 22:00)Segir napisał(a): a może znajdziesz sobie Cive 2 kolegów wbijacie i testujecie przez 10 godzin przez 2 dni i w tedy sprawdzicie wszystko ?

nie mam kolegow
Odpowiedz
#23
Czyli tak jak wszyscy, wymowka aby na gotowe wbic. A robic nie ma komu Duży uśmiech a zwalac wine na to ze 2h dziennie jest test server open, to troche slabe
Odpowiedz
#24
(01-08-2016, 00:17)biechu napisał(a): Czyli tak jak wszyscy, wymowka aby na gotowe wbic. A robic nie ma komu Duży uśmiech a zwalac wine na to ze 2h dziennie jest test server open, to troche slabe

i bede zwalal na to wine bo wbijalem na testy 2 razy raz nie bylo ani 1 osoby raz byla 1 osoba (alvariss) ktory i tak nie chcial ze mna testowac bo sprawdzal hity na tmie.
Odpowiedz
#25
ja tam z kilkoma znajomymi wbilem ale ciezko powiedziec co i jak w 4 osoby :c
Odpowiedz
#26
heh Invi + znajomi smieszne to jak sds'y i opor
Odpowiedz
#27
Na pewno nie będzie restartu S2. Sam miałem taki pomysł, ale wtedy s1 to nie była by dla was ogromna niespodzianka. Jak ktoś nie wbił na testy to tylko i wyłącznie jego strata bo nie wie jak dana postać radzi Sobie z inną. Testy postaci dobiegły praktycznie końca. Obecnie jest test na 400 lvlach gdyż robiliśmy małe poprawki tylko po tym jak skończyliśmy testy na reb transie.
Odpowiedz
#28
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
[Obrazek: gzRH.png]
[Obrazek: sbnE.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu