Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONIEC TESTów.
#1
Testy dobiegły oczekiwanego końca, wspólnie z pomocą osób takich jak Drago, Rise, Segir oraz Biechu pomyślnie skończyliśmy testy wszystkich postaci. 
DZIĘKUJE wszystkim wyżej wymienionym osobom za pomoc, gdy inni po prostu to olali i czekali na gotowe to oni mi pomagali i przy tym nawet fajnie się bawili Oczko  

Postacie są zbalansowane zarówno na 400 lvlu jak i 600 na fusion transie. Balansowaliśmy je w ten sposób, że 2 osoby się biły a ja poprawiałem na bieżąco postacie, jak były za silne lub za słabe. 

Ewentualne odchyły powstałe poprzez lvl w dalekiej przyszłości będą balansowane już w trakcie rozgrywki gdy zajdzie taka potrzeba. PvP jest całkowicie odświeżone, wyróżniamy praktycznie 4 klasy postaci każda inaczej działa na drugą. Jednakże więcej informacji możecie uzyskać od wyżej wymienionych osób pomagających w testach lub promocyjnym przyszłą edycje temacie. 

Jednakże jeszcze sporo roboty. Nie podaje oficjalnej daty startu gdyż nie wiem jak to się potoczy jeszcze. Prawdopodobnie będzie to początek września. Dlaczego tak długo? Potrzebuje minimum 2 tygodnie na dobrą reklamę oraz 2 tygodnie pracy mi zostało. Planuje też wyjazd na ok tydzień nad morze także data startu pod koniec sierpnia nie jest możliwa.

POZDRAWIAM
Odpowiedz
#2
EW. te 2 tygodnie Pracy możesz już połączyć z dwoma tygodniami reklam + tydzień laby nad morzem i masz 3 tygodnie do startu Duży uśmiech BO lepiej jak to się rozpocznie jeszcze ostatniego tygodnia wakacji. Bo kto zacznie grać ten będzie ciągnąć w wrześniu i po tygodniu przyprowadzi kolegów Oczko
Odpowiedz
#3
znowu sie amarena napierdolisz patusie SzczęśliwyDDDDDDDDD
Odpowiedz
#4
Yy Balanas postac i z jakimiś no name :# SzczęśliwyDD
Co autoobracanie na elfie maja Szczęśliwy
Odpowiedz
#5
Nie zgodze sie, testy byly otwarte dla kazdego, a Drago i Rise byli na tsie i zgodzili sie pomoc Vulturowi. Smieszne jest tylko to, ze masa z tych wprowadzonych zmian byla proponowana wczesniej bo o takich rzeczach jak Heal i DMG cella czy hp brollego bylo mowione od roku jak nie lepiej, no ale cztery osoby w tym (bez obrazy) dwie praktycznie wbily sie pod sam koniec i zebraly laury. Tak czy siak uwazam ze podziekowania naleza sie tez wielu innym osoba.

Poza tym moze mi ktos wyjasnic wtf z c18?
Kod:
Videl dostał Swordy. nie zwiększał mu dmg z edb zabrał mu 5% ki abso
Chwile temu C17 = C18, a teraz wg tego co rozumiem nie dosc ze c18 stracila kulke, 5% abso to nie zmienilo sie dmg z edb czy jak to wyglada?
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Invisiblity:
  • Tak Wlasnie
Odpowiedz
#6
Ja tam już się nie mogę doczekać Duży uśmiech

Będę miał co robić w końcu Serce
Anioł 
Odpowiedz
#7
(02-08-2016, 23:41)Invisiblity napisał(a): Nie zgodze sie, testy byly otwarte dla kazdego, a Drago i Rise byli na tsie i zgodzili sie pomoc Vulturowi. Smieszne jest tylko to, ze masa z tych wprowadzonych zmian byla proponowana wczesniej bo o takich rzeczach jak Heal i DMG cella czy hp brollego bylo mowione od roku jak nie lepiej, no ale cztery osoby w tym (bez obrazy) dwie praktycznie wbily sie pod sam koniec i zebraly laury. Tak czy siak uwazam ze podziekowania naleza sie tez wielu innym osoba.

Poza tym moze mi ktos wyjasnic wtf z c18?
Kod:
Videl dostał Swordy. nie zwiększał mu dmg z edb zabrał mu 5% ki abso
Chwile temu C17 = C18, a teraz wg tego co rozumiem nie dosc ze c18 stracila kulke, 5% abso to nie zmienilo sie dmg z edb czy jak to wyglada?

Szczerze sam nie wiem o co teraz biega ja powiedziałem Vulturowi zabrać kulkę dać swordy i dać jakiś spell aoe. Na to mi Vultur powiedział ze nie bo zrobi się 2 freezer. Jakim cudem teraz c18 bedzie dobry to chuj go wie. Swordy + edb dla mnie nie maja sensu. Ja nie robiłem balansu po rebie to nic z tym już nie zrobimy, będziemy musieli zobaczyć jak to będzie wyglądać w grze.
Odpowiedz
#8
(03-08-2016, 00:37)demonsofdrago napisał(a):
(02-08-2016, 23:41)Invisiblity napisał(a): Nie zgodze sie, testy byly otwarte dla kazdego, a Drago i Rise byli na tsie i zgodzili sie pomoc Vulturowi. Smieszne jest tylko to, ze masa z tych wprowadzonych zmian byla proponowana wczesniej bo o takich rzeczach jak Heal i DMG cella czy hp brollego bylo mowione od roku jak nie lepiej, no ale cztery osoby w tym (bez obrazy) dwie praktycznie wbily sie pod sam koniec i zebraly laury. Tak czy siak uwazam ze podziekowania naleza sie tez wielu innym osoba.

Poza tym moze mi ktos wyjasnic wtf z c18?
Kod:
Videl dostał Swordy. nie zwiększał mu dmg z edb zabrał mu 5% ki abso
Chwile temu C17 = C18, a teraz wg tego co rozumiem nie dosc ze c18 stracila kulke, 5% abso to nie zmienilo sie dmg z edb czy jak to wyglada?

Szczerze sam nie wiem o co teraz biega ja powiedziałem Vulturowi zabrać kulkę dać swordy i dać jakiś spell aoe. Na to mi Vultur powiedział ze nie bo zrobi się 2 freezer. Jakim cudem teraz c18 bedzie dobry to chuj go wie. Swordy + edb dla mnie nie maja sensu. Ja nie robiłem balansu po rebie to nic z tym już nie zrobimy, będziemy musieli zobaczyć jak to będzie wyglądać w grze.

zroznicowanie humanow jak najbardziej spoko ale, zeby to mialo sens... Widzial ktos kiedys kurwa videl z mieczem? Bo ja ni chuja.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Gosia
Odpowiedz
#9
Zdjęcie 
[Obrazek: videl_db_multiverse_cap_17_by_atlas0maximus-d3fh02u.jpg]

Stoi jak byk z tym mieczem Duży uśmiechDD
jako jedyna w internecie Duży uśmiech
Odpowiedz
#10
Z tego co pamietam to Human powinien miec miecze a nie c18.

C17 = sword + wieksze absorby

C18= ball+mniejsze absorby.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu