Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONIEC TESTów.
#11
Jeszcze nie graliscie, a juz piszecie jakie to slabe. Videl nie odstaje wgl od innych profesji. Jezeli nie podoba wam sie pomysl Videlki ze swordami to grajcie Humanem  ktory jest taki jaki byl.
Ja powiem tylko od Siebie ze zajebiscie sie pizgalo jako Videl Duży uśmiech
Co to za logika aby dla Humana z ballem zabrac abso, niedosc ze kula nie daje deffa to jeszcze bardziej papierowy ma byc?
A videl z wiekszym abso bylby zbyt mocny, teraz jest to taka "hybryda"

@demonsofdrago 
Co do tych cudow dlaczego human ma byc dobry, jakbys moze uczestniczyl z nami jak Rise to robil przy testach nie mial bys watpliwosci ze jest ok.
Odpowiedz
#12
ty a videl dostała mele abso ? , bo jak wiemy teraz bd musiała podchodzic , i do tego wiekszy heal ? Duży uśmiech
Odpowiedz
#13
(03-08-2016, 10:13)biechu napisał(a): Jeszcze nie graliscie, a juz piszecie jakie to slabe. Videl nie odstaje wgl od innych profesji. Jezeli nie podoba wam sie pomysl Videlki ze swordami to grajcie Humanem  ktory jest taki jaki byl.
Ja powiem tylko od Siebie ze zajebiscie sie pizgalo jako Videl Duży uśmiech
Co to za logika aby dla Humana z ballem zabrac abso, niedosc ze kula nie daje deffa to jeszcze bardziej papierowy ma byc?
A videl z wiekszym abso bylby zbyt mocny, teraz jest to taka "hybryda"

@demonsofdrago 
Co do tych cudow dlaczego human ma byc dobry, jakbys moze uczestniczyl z nami jak Rise to robil przy testach nie mial bys watpliwosci ze jest ok.

masz racje dodajmy jeszcze brolliemu swordy przeciez w anime latal z mieczem tak samo jak videl czy c18
Odpowiedz
#14
Jak daliśmy Vidlowi 5% abso mele był nie do wyjebania przez nikogo.. więc nie pierdolcie po fakciee bo to Suche pierdolenie o czymś czego nawet nie sprawdziliście
Odpowiedz
#15
Powiedzial Segir ktory wbil na 10 minut przed koncem testow ale czego sie spodziewac
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Invisiblity:
  • this is sparta
Odpowiedz
#16
Ja nie wbiłem i nie mam zamiaru wbijać cześć ;]
Odpowiedz
#17
(03-08-2016, 12:57)Invisiblity napisał(a): Powiedzial Segir ktory wbil na 10 minut przed koncem testow ale czego sie spodziewac

Nie wbił na 10 minut, nie masz pojęcia to nie pisz mi takich bzdur. Nie testowaliście balansu z nowymi czarami i nową taktyką ataku, czyli wszyscy którzy biją z bliska zjadają ki .... nie wiecie jak to wygląda w praktyce, powiem więcej Biechu z ballem nie mógł zabić NWkiem Segira, a jak zamienił na glovery to szybko go rozwalił. PVP jest teraz całkowicie inne. Także bez spiny, zobaczycie na officialu. Na 400 lvlu ciężko kogoś solo wywalić jak ogarnia, natomiast na 600 lvlu PvP 1vs1 jest dość proste a nie braliśmy pod uwagę ulepszeń itemków na maxa.
Odpowiedz
#18
Pozwole sobie nie podsumowac tego co napisales
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Invisiblity:
  • Pany, this is sparta
Odpowiedz
#19
Mozesz zrobic start w polowie sierpnia a serwerem sie zajmie niejaki Invisiblity
Po odejsciu bylego administratora priority servers, ktory jak wiemy odszedl z hukiem, tak chodzi o Dymka, proponuje na to miejsce pana, ktory wabi sie Invisiblity.
Odpowiedz
#20
(03-08-2016, 14:39)Vultur napisał(a):
(03-08-2016, 12:57)Invisiblity napisał(a): Powiedzial Segir ktory wbil na 10 minut przed koncem testow ale czego sie spodziewac

Nie wbił na 10 minut, nie masz pojęcia to nie pisz mi takich bzdur. Nie testowaliście balansu z nowymi czarami i nową taktyką ataku, czyli wszyscy którzy biją z bliska zjadają ki .... nie wiecie jak to wygląda w praktyce, powiem więcej Biechu z ballem nie mógł zabić NWkiem Segira, a jak zamienił na glovery to szybko go rozwalił. PVP jest teraz całkowicie inne. Także bez spiny, zobaczycie na officialu. Na 400 lvlu ciężko kogoś solo wywalić jak ogarnia, natomiast na 600 lvlu PvP 1vs1 jest dość proste a nie braliśmy pod uwagę ulepszeń itemków na maxa.

"Nie wbił na 10 minut" Masz racje wbił na 2 dni z tego 1 dzień chciałeś żebym ja z Risem robi testy bo Segirowi nie ufasz i myślisz ze zrobi update pod siebie. Jak ci powiedziałem na PW ze nie chce mi się z nimi testow robić bo maja pomysły z dupy jak zęby cellowi dać kulkę to mówiłeś ze tylko sobie jaja robią i mam wbijać i nie płakać. Moim zdaniem miesimy dwa inne pomysły na balans tego serwera i nie chciało mi się wpierdalać pod segira i biecha jak już zaczęli robić testy. Na następny dzień leci post ze koniec testów. Moim zdaniem zostało dużo do zrobienia na testach. Jak robiłem testy z Risem na 400lvl zajęło nam to cały tydzień roboty. Prawda musieliśmy zbalansowac nowe spelle ale to tylko zajęło dobre 1-2 dni testów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu