Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łowienie ryb
#1
Vulcie Vulcie vulcie widzisz i nie grzmisz, po 8 charów na łowienie stawiają nooby bo nie umieją iść zarobić .

Wnoszę o zrobienie wędki od 50 lvl. + po 100 fishingu nie da rady łowić ryb.
Odpowiedz
#2
Jestem jak najbardziej za! Bo to co się odpierdala to śmiechu warte jest!
Odpowiedz
#3
Kod:
17:00 GM Invisiblity: Graczy na ekranie: 16 i Ja
Kod:
17:01 GM Invisiblity: Graczy na ekranie: 4 i Ja
Odpowiedz
#4
1 har robi 10 creditek w noc wiec jak komus sie chcialo to ma Język
Odpowiedz
#5
Chuja da ze fishing będzie od 50lvl. Nie trudno zrobić taska na bandity i iść na time rooma. Jak już to zmienić od 100lvl
Odpowiedz
#6
albo po prostu ryb sie nie da sprzedac i tyle
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Quixer:
  • demonsofdrago
Odpowiedz
#7
(16-10-2016, 19:20)Quixer napisał(a): albo po prostu ryb sie nie da sprzedac i tyle

Problem nie jest z fish i big fish tylko z shrimps. Od 120 fishing leci ich od cholery i nie musisz iść pod dende zęby sprzedać tylko idziesz do góry, kupujesz wędki, sprzedajesz shrimpy i jazda znowu. Jak naprawdę chcecie coś zmienić zęby nie był można tak kasy zbierać to postawić w 2 innych miejscach kupowanie wędek i sprzedawanie shrimp no i zmienić fishing od 100lvl.
Odpowiedz
#8
(16-10-2016, 19:24)demonsofdrago napisał(a):
(16-10-2016, 19:20)Quixer napisał(a): albo po prostu ryb sie nie da sprzedac i tyle

Problem nie jest z fish i big fish tylko z shrimps. Od 120 fishing leci ich od cholery i nie musisz iść pod dende zęby sprzedać tylko idziesz do góry, kupujesz wędki, sprzedajesz shrimpy i jazda znowu. Jak naprawdę chcecie coś zmienić zęby nie był można tak kasy zbierać to postawić w 2 innych miejscach kupowanie wędek i sprzedawanie shrimp no i zmienić fishing od 100lvl.

zrobienie wp, zeby postac szla do npc i sprzedawala mu shrimpsy nie jest zbyt trudne wiec postawienie npc gdzie indziej nic nie da. Jedynie spowolni troche zarabianie.
Odpowiedz
#9
wystarczy zrobić questa na sprzedawanie od lvl + do tego limit na dzienne sprzedawanie np 2 000sztuk
Odpowiedz
#10
haha Szczęśliwy no vulti na bank zrobi Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu