Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[odwolanie] myje wlosy indiancowi s1
#1
Witam,

Chciałem sie odwołać od bana którego dostałem od GM Imvisibility, zostałem zbanowany za wybijanie potworów, robiłem tam daily kille nawet nie zwróciłem uwagi ze sa nalurowane i ktoś  na nich skilluje. Po zabicie kilku na dole z obszaru (zanim zobaczyłem tego goscia) wyszedlem i przeprosiłem - gram tu pierwszy raz i nawet nie wiedziałem że za coś takiego jest Ban.
PS. A GMa Invisibility proszę o nieingerowanie w tym temacie ponieważ gracz ten z tego co mi wiadomo siedzi na tsie z gościem od screena 
Odpowiedz
#2
Bana dostales za screena na forum, a nie za to ze siedze z kims na tsie, co do tlumaczenia sie ze grasz poraz pierwszy to regulamin ciagle Cie obowiazuje.
Zostawiam Vultowi.

(17-10-2016, 19:43)UmyteWlosyKaiia napisał(a):
(17-10-2016, 19:36)Invisiblity napisał(a): Bana dostales za screena na forum, a nie za to ze siedze z kims na tsie, co do tlumaczenia sie ze grasz poraz pierwszy to regulamin ciagle Cie obowiazuje.
Zostawiam Vultowi

Wiedzę że czytanie ze zrozumieniem u niektórych kuleje. Prosiłem o nie udzielanie sie stronniczych osób w tym temacie

W najmniejszym stopniu mnie to nie interesuje.
Na ta chwile nie ma innego GMa, a admin nie ma obowiazku nawet czytac tych postow, a co za tym idzie musze sie wypowiedziec. No chyba ze mam zostawic sprawe do rozpatrzenia ktoremus z tutorow, ktorzy w tej kwestii maja niewiele do powiedzenia.
Odpowiedz
#3
(17-10-2016, 19:36)Invisiblity napisał(a): Bana dostales za screena na forum, a nie za to ze siedze z kims na tsie, co do tlumaczenia sie ze grasz poraz pierwszy to regulamin ciagle Cie obowiazuje.
Zostawiam Vultowi

Wiedzę że czytanie ze zrozumieniem u niektórych kuleje. Prosiłem o nie udzielanie sie stronniczych osób w tym temacie
Odpowiedz
#4
jak na 150 lvlu nie mozesz dosta taska na ninje pozdro

ps i jak bym chcial to bys dostal 9 dni bana wiec eldo
Odpowiedz
#5
Task na ninje jest od 100 do 199 lvl'a
Odpowiedz
#6
prosta sprawdza sprawdzić logi czy miał dzisiaj taska na Shoguny/ninje jeżeli miał ub jeżeli nie delete za marnowanie czasu władzy Dziękuję dowidzenia
Odpowiedz
#7
Screen jest z wczoraj, wiec niech sprawdzi logi z wczoraj Niezdecydowany/
Odpowiedz
#8
(17-10-2016, 21:51)Kaleka napisał(a): prosta sprawdza sprawdzić logi czy miał dzisiaj taska na Shoguny/ninje jeżeli miał ub jeżeli nie delete za marnowanie czasu władzy Dziękuję dowidzenia


Sprawdzić co? SzczęśliwyDD
Odpowiedz
#9
(17-10-2016, 21:57)UmyteWlosyKaiia napisał(a): Screen jest z wczoraj, wiec niech sprawdzi logi z wczoraj Niezdecydowany/

Nie ma czegoś takiego jak logi z każdej czynności w grze... baza by miała wtedy gb'a danych.
Można ewentualnie sprawdzić aktualne daily taski z dzisiaj, zanim gracz je skończy ofc.

Dowód mówi sam za Siebie i tak potraktowaliśmy Cię łagodnie.
Odpowiedz
#10
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
[Obrazek: banner_ref.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu