Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Wymiana poglądów] Server
#1
Witajcie Oczko

Jak większość z Was pewnie mnie kojarzy z poprzednich edycji to ja - Mastux Duży uśmiech

Jak oceniacie obecną edycję po tych paru dniach? 
Co zmienilibyście?
Jak oceniacie najnowsze wybory supportu?

Ad.1 Jak dla mnie ciekawy pomysł z ratami na dłuższy czas Duży uśmiech
Ad.2 Nie mam jeszcze zdania na ten temat, wyrobie je sobie dopiero po dłuższym spędzeniu w grze, czyli lada dzień Język
Ad.3 Jak dla mnie fajnie, że jest tylu tutorów, cieszę się że Dymek wrócił do pełnienia ważnej funkcji w świecie DBP Język
Zastanawia mnie tylko fakt, że Focus aka jesteś u mamy (oryginalnie "pozwę Cię do sądu") no i Rico zostali BN Duży uśmiech
Co do Rico to pozytywne zaskoczenie w sumie, bo jest w moim odczuciu odpowiednią osobą, ale Leszcziu już nie koniecznie.

Przy okazji, przy najbliższej aktualizacji rang na forum, proszę o zmianę mojej rangi.
Skoro nie pełnie już funkcji na serverze, to degrade bo na vipa raczej nie ma co liczyć Duży uśmiech

Pozdrawiam i czekam na wasze opinie Duży uśmiech
Anioł 
Odpowiedz
#2
Jak oceniacie obecną edycję po tych paru dniach?
# Całkiem spoko exp jebitnie mały xSzczęśliwy ale nie jest źle po za bugami ze ludzie z ryb maja po 20 creditów to spoko
Co zmienilibyście?
# Jest tego dużo zaczynając o locie itemów z potworów i itemów które można sprzedać kończąc na expie że mógł by być 0.2 i żeby była stamina.
Jak oceniacie najnowsze wybory supportu?
# Powiem tak Policjanta coś kojaże ale tego 2giego nie. najlepszy traf to dymuśś Duży uśmiech
Odpowiedz
#3
Mastux? Kto to?

Edycja miodzio. 4 dni tylko dwa 200 lvl. Jest wszystko w porządku.

Nic bym nie zmieniał, jak dla mnie wszystko jest ok. No może tak jak Rashel trochę loot z mobów.

A co do władzy okaże się wszystko w trakcie. Duży uśmiech
Odpowiedz
#4
1. Jak oceniacie obecną edycję po tych paru dniach?
- Na razie gra się przyjemnie, zobaczymy co będzie dalej.
2. Co zmienilibyście?
- Przy takim expie rozłożyłbym trawkę, time room i grav room trochę inaczej. Teraz 125 lvl wbija się w miarę szybko, później jest problem, szczególnie dla nowych graczy.
a) trawka i time room powinny działać podobnie jak grav room (zabierać hp, może bez zabierania kasy i być ograniczone czasowo);
b) czas powinien resetować się jak daily i expić można jedynie np. na zielonej staminie;
c) zmienić widełki levelowe (tutaj nie mam pomysłu).
* Ogólnie byłby to system, który pozwalałby ludziom trochę podgonić topkę, bez siedzenia kilkunastu godzin na respie. Ewentualnie dodać system, który by zwiększał expa, jeżeli np. najwyższy poziom na serwerze byłby od nas wyższy o x lvli - wtedy powinno obejść się, bez omijania respów.
- Przywrócić staminę;
- Dodać więcej itemków, które by można było sprzedawać, szczególnie na niskich poziomach;
- Zmniejszyć wymagany poziom na używanie Gran Aury.
3. Jak oceniacie najnowsze wybory supportu?
- Nie oceniam, bo nie znam. Na pewno mogę pochwalić Cive, ponieważ ciągle siedzi na helpie i odpowiada na pytania. Reszta tutorów też często pomaga, ale najczęściej widać Cive.
Odpowiedz
#5
Cytat:Ewentualnie dodać system, który by zwiększał expa, jeżeli np. najwyższy poziom na serwerze byłby od nas wyższy o x lvli - wtedy powinno obejść się, bez omijania resp
W sumie z tym to się tak nawet zgadzam, choć i tak expi się na razie bardzo dobrze Duży uśmiech
Odpowiedz
#6
Expi się nawet bardzo dobrze, jednak za jakiś czas, gdy przyjdzie nowy gracz, zobaczy 600 lvle, a u niego 1 lvl będzie wpadać co godzinę, to szybko zrezygnuje, a przynajmniej mam takie wrażenie. Teraz system boostowania expa nie jest potrzebny, ale za kilka tygodni może się to zmienić.
Odpowiedz
#7
Ja jedyne co bym zmienil to dodal mozliwosc sprzedawania praktycznie wszystkich itemkow do NPC i poprawil ceny aktualnych bo te black itemy np po 1k czy wgle wiekszosc itemkow po 1k odstrasza Szczęśliwy
Odpowiedz
#8
Ad.1 Rate jak najbardziej okej, ale dodałbym do tego więcej tasków, żeby gra była ciekawsza, a respy nie były przepełnione.
Ad.2 ceny itemkow itd...
Ad.3 troszke zenada, ale dymek pozytywny
Odpowiedz
#9
1 Moim zdaniem spoko fajnie sie gra.
2 oj duzo ceny itemow balans na low lvl podam przyklad mam 3 transa freezerem i bije w tma srednio 10 k wczoraj widzialem jak jakis gohan na 2 transie bije ponad 13. Wspolczuje expienia gokiem/vegeta ; /
3 co do bnow to indywidualnie nie mam o nich zdania ale ciesze sie, ze bedzie ich wiecej bo od poczatku mowilem, ze 1 osoba banujaca to za malo powrot dymka? Mysle, ze spoko

co do tutorow to na poczatku bylem negatywnie nastawiony 7 tutorow 4 cos pisze na helpie z czego 2 pisze jakies glupoty ale po demote jedengo z tutorow (ktory od poczatku edycji mial az 7 wiad na helpie) widze, ze inni stali sie bardziej aktywni wczoraj widzialem, ze duzo sie udzielal ten coler co ma apostrofy po kazdej literce azrael i alvariss. Grunt to dobrze zmotywowac wiec +dla vultura,

Jedyne czego bym oczekiwal od wladzy wyzszej a czego aktualnie nie ma to sprawdzanie w nocy. Rozumiem, ze Vultur postanowil, ze sprawdzanie odbywa sie tylko po reporcie aczkolwiek w nocy raczej nikt nikogo nie reportuje a ludzie lataja na full bocie i wychodza na przod bezkarnie. Jestem za tym aby miedzy 24 a 8 rano bni/gmi sprawdzali expiacych normalnie (nie na podstawie reportow)
Odpowiedz
#10
ALE WŁADZA ODWALA SZAJS NA TYM SERVERZE, dno..
1. Moim zdaniem gra się fatalnie, Invi by banował wszystkich oprócz swoich Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu