Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Free items for all
#1
dzisiaj o 20 w west city [market] rozdam itemki na s1, które mi zostały
super edycja, nie widziałem lepszej i chciałbym pograć ale wyszły takie rzeczy
że nie będę miał możliwości więc chociaż ktoś skorzysta

a jak komuś zbiłem na dende to sory, server pvp musieliście się spodziewać  Anioł

For everyone who starts at dbp server and need any startup i'll throw some
items at west city 20:00 polish time
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Najebutsu:
  • this is sparta, Vultur
Odpowiedz
#2
to ja myslalem ze kolegami z tibi zostaniemy, a tu taki cyrk Smutny
Odpowiedz
#3
Powodzonka
Odpowiedz
#4
(20-10-2016, 09:01)Najebutsu napisał(a): dzisiaj o 20 w west city [market] rozdam itemki na s1, które mi zostały
super edycja, nie widziałem lepszej i chciałbym pograć ale wyszły takie rzeczy
że nie będę miał możliwości więc chociaż ktoś skorzysta

a jak komuś zbiłem na dende to sory, server pvp musieliście się spodziewać  Anioł

For everyone who starts at dbp server and need any startup i'll throw some
items at west city 20:00 polish time

Szkoda wariacie Niezdecydowany
Odpowiedz
#5
(20-10-2016, 15:31)Vultur napisał(a):
(20-10-2016, 09:01)Najebutsu napisał(a): dzisiaj o 20 w west city [market] rozdam itemki na s1, które mi zostały
super edycja, nie widziałem lepszej i chciałbym pograć ale wyszły takie rzeczy
że nie będę miał możliwości więc chociaż ktoś skorzysta

a jak komuś zbiłem na dende to sory, server pvp musieliście się spodziewać  Anioł

For everyone who starts at dbp server and need any startup i'll throw some
items at west city 20:00 polish time

Szkoda wariacie Niezdecydowany

dobrze ze dzieli sie itemkami i oddaje je low lvl jest to dobry start dla nowych graczy gdy ktos takie rzeczy robi pelen podziw dla typa ze nie wywalil tego do wody .
Odpowiedz
#6
Co się stało?! Zdziwko
Odpowiedz
#7
Badzo Popieram free item dobrego człowieka dziś bo fajny gest solidarności zero egoizmu lepiej podarować nic utopić a tak jest satysfakcja ze pomogło się komuś nowemu zacząć przygodę z bdp

Badzo Popieram free item dobrego człowieka dziś bo fajny gest solidarności zero egoizmu lepiej podarować nic utopić a tak jest satysfakcja ze pomogło się komuś nowemu zacząć przygodę z bdp
Odpowiedz
#8
Tyyy, wiem czemu przestal grac, bo padl bez aola na vegecie na silce i mu zajebali itemy


ahahahahahahahahahahah QQ



@edit
nieee, nie mam z tym nic wspolnego ;>
Odpowiedz
#9
Gościu idź się leczyć, straciłem bp z 4 razy to czemu nie przestałem grać od razu? bo nie jestem Tobą.
stracić co kolwiek z seta czy bp na 100-200 lvlu to jak stracić 10 minut expa na warriorach ale dla ciebie tab
to aktualnie wyzwanie więc o czym tu gadać.
Wyobraź sobie mam swoje sprawy do ogarnięcia a nie kończę żywota jak Ty - na dbp co można wywnioskować
po twoim tępym wrzucaniu każdemu w tematach w ogóle nie związanych z tobą, noł nejmie.
ponadto, te twoje beczenie po każdym dedzie w grze jest już nudne, chodzisz, reportujesz, nagrywasz i
liczysz że kogoś to rusza a 90% ma na ciebie wyjebane jajca po chuj tu w ogóle piszesz jak nikt cie nie pytał o zdanie,
A zresztą w/e - ignored.

Cytat: r e m i x
Pokaż post Zawartość posta została ukryta, ponieważ r e m i x jest na liście ignorowanych.

przykro mi musisz przejść jeszcze raz proces rejestracji
bo chyba zapomniałeś Niezdecydowany
temat wyczerpany, itemy rozdane, dzięki. Oczko
Odpowiedz
#10
jezu jak dobrze X DDDDDDD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu