Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Bug][s1]
#1
Uncontroled Rage został zmieniony zęby dać Trunkowi i Gohanowi nieśmiertelność na 5 sec lecz zabiera 40 rage

zabiera 50 soula i przez chwile tylko leczy nie daje nieśmiertelności Smutny(((((((((((( proszę o naprawę 

ps. proszę o nie wypowiadanie się stronniczych osób w tym temacie tak invi to ty
#2
LOL nie no zrobimy z gohana opeka nad opekami wez sie ogarnij wszystko jest dobrze sam gram gohanem i nie marudze

musisz z dista sie trzymac i walic targeta to nie ma byc profka ze podleci do Ciebie o ile mi wiadomo Szczęśliwy
#3
Napisz ile konkretnie czasu trwa niesmiertelka, podesle to Vulturowi.
#4
nie ma takiego czegoś jak nieśmiertelka poprostu to działa jak na początku czyli leczy po ileś % hp przez 3 sec coś takiego
#5
(20-10-2016, 15:01)Kaleka napisał(a): nie ma takiego czegoś jak nieśmiertelka poprostu to działa jak na początku czyli leczy po ileś % hp przez 3 sec coś takiego

Okej, podeslalem mu to. Zamykam temat i czekamy na wypowiedz Vultura.
#6
*** Uncontroled Rage ***

Wymaga minimum 81 rage, leczy od razu do full'a, następnie co 0,3 sekundy leczy po 30% hp, przy czym za każdym razem zabiera 8 rage, dzieje się tak do wyczerpania rage, maxymalnie 10 razy. Cooldown 60 sekund.

//Komentarz: Jest to takie pewne wyjście z ciężkiej sytuacji, postacie te mają mało hp i w krytycznej sytuacji kosztem swoich punktów rage mogą uciec od deda, zarówno w pvp jak i pvm. Bardzo mocno boostujący czar, z powodu tego że praktycznie do 3 sekund jesteśmy niemalże nieśmiertelni jak target nie zjada nas na hita.

W którym miejscu ja napisałem, że to nieśmiertelka? Czyli chcesz co dało by możliwość gohanowi i trunkowi zabicia każdego na siłowni na 200 lvlu? Zdziwko


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu