Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIesłuszny Block KPINA!!
#1
Szok 
witam mam problem i to wielki,a mianowicie chodzi o ban ip jaki otrzymałem. NIESŁUSZNIEPłacz już tłumacze, na help po zalogowaniu, czytałem i sami się konsultowaliśmy, pomagaliśmy sobie żaden tutor ani inny support nie odp a 4 online.A ze ja mam długi język i tym serverem interesuję się od no cheat .Zawsze z ukrycia ale bylem na all edition i wiem jak jest jak było .napisałem w języku angielskim poniekąd, ze 4 support online a żadnej odp.wtedy odp pan"Alvariss" i ostrzegł ze moja wiadomość jest bezsensu .Ps ma ang flagę na website a nie kuma ang good tutor nice) wiec zapytałem co jest bez sensu dostałem mute po chwili inny gracz, nie pamiętam nicku wypowiedział się dając mi poparcie kiedy odpowiedziałem niczym złym otrzymałem ban ip proszę o wnikliwe rozpatrzenie owego incydentuOczko godzina około 23:40
Odpowiedz
#2
Nie dostales IP bana tylko notke za ciagle dyskusje na helpie mimo wczesniejszego upomnienia i mute.

Kod:
23:26 Grzenick was notation by GM Invisiblity because of Off-Topic Public Statement now have 1 notations.
Odpowiedz
#3
Mute dalem ci ja i bylo one uzasadnione Alvariss ostrzegal cie, zebys przestal offtopowac na helpie a ty to zignorowales wiec dostales mute na cale 5 minut a, ze potem dalej offtopowales dalej to invi dal ci notke
Odpowiedz
#4
przestrzegał o braku sensu a to co innego;./
Odpowiedz
#5
Pan Alvariss robil sagi razem z CN Cive. Sorka ale nie ma mnie na helpie 24/7...
Odpowiedz
#6
no rozumiem ale można dać info "zw" a moja wypowiedz to było zwykle pytanie
Odpowiedz
#7
Sora ale jak wale z saga to nie lookam na helpa... Jak zobaczyłem co się stało Cive dal ci już muta
Odpowiedz
#8
Kod:
23:10 Knopers [65]: sprzedam gdzies itemki z namkow ?
23:11 Grzenick [56]: chyba nie watpie niestety ;/ale kto inny bd lepiej wiedzial
23:11 Diss [61]: na wiki masz wszystko napisane gdzie za ile i czy wogle
23:13 Grzenick [56]: tez prawda puzna godzina nie pomyslalem
23:14 Knopers [65]: jest w west jakis npc ktory sprzedaje bp ?
23:16 Azrael [126]: Nie ma NIGDZIE npc co sprzedaje BP. mozesz tylko lootnac
23:16 Myk [147]: jedynie chyba karirin
23:16 Frugo [127]: Idz na namek i z tripsow dropi duzo
23:16 Grzenick [56]: i dont now ja sie pytam where tutor 3 tutor online -no reaction 1 consuler nothing interesed   aa jednak bo myslalem ze support sleep
23:17 Azrael [126]: Grzenick - Ostrzegam , jeszcze jedna wiadomosc bez sensu i nie nadajaca sie na Help i lapiesz 5 min mute.
23:18 Grzenick [56]: jak bez sensu jakis moment temu padlo kilka pytan support online zero zainteresowania jak afk to kogo mamy pytac wladza zobowiazuje halo co tu niema sensu?
23:18 CN Cive [203]: 23:18 You muted Player grzenick for 5 minutes.
23:19 Knopers [65]: Czy automaty z grzybkami sa tylko na vegecie?
23:19 Azrael [126]: Tak tylko na Vegecie
23:21 Slayer [60]: Gdzie najlepiej/najlatwiej zdobyc jakis fajny sword dla 50+ :)
23:21 Frugo [127]: quest
23:22 Azrael [126]: Nie ma tu LVL na bronie / Polecam Gohan Sword lub Janemba Sword (reszta jest dostepna dopiero pozniej) ewentualnie dogadaj sie z jakims 150 zeby oddal ci Z sword
23:22 GM Invisiblity: Odbiegajac Grzenick tak tylko przypominam ze help nie jest miejscem do kontaktowania z wladza, tylko gdzie zadaje sie pytania. Tak ze jezeli na pytanie zostala udzielona odpowiedz to nie widze najmniejszego sensu aby ktos odpowiedz ponawial tylko
23:22 GM Invisiblity: dlatego ze jest tutorem/CNem
23:22 Nastrzelany [57]: Raczyl by ktos podac srednia cene monkey skina ?
23:23 GM Invisiblity: na ta chwile kolo 1-3cc
23:23 Azrael [126]: Oraz Tutorzy , CN'i itd maja wlasne zycie i tez moga byc AFK w danm momencie.
23:24 Bobciu [127]: to jak jest zalogowany to niech zajmuje sie gra, jesli zajmuje sie wlasnym zyciem niech sie wyloguje, chyba ze ten ots to jego zycie XDDD
23:25 Grzenick [56]: ja skladam na forum wlasnie o naduzycie i niestosowne mute bo nic bez sensu nie bylo i wielu sie zgodzi z tym english language man
23:26 CN Cive [203]: dostales ostrzezenie i je olales wiec dalem ci mute

Przytocze Ci rozmowe, przeczytaj i wyciagnij wnioski.

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu