Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sens Nowej Edycji
#21
Według mnie exp jest w porządku. Robiąc daily da się wbić ok. 10 lvli dziennie, a przynajmniej tak jest poniżej 200 poziomu. Można pomyśleć o rozłożeniu trawki, time rooma i grav rooma jakoś inaczej, bo teraz da się wbić 125 lvl w jeden dzień, przez co omija się kilka respów. Ewentualnie te respy przerobić na wyższy poziom. Ja bym też pozmieniał questy, bo na niskim poziomie (poniżej 200) jedynym problemem jest sam poziom, ze zrobieniem questa nie ma żadnych problemów. Warto by było dodać jakieś questy, które by wymagały kilku graczy do ich ukończenia. Jednak tak jak wspomniał Xiran, problemem też są sami gracze. Jeśli ktoś z topki/jakiegoś teamu siedzi na respie, który by starczył dla dwóch osób i jakimś  cudem zabije się taką osobę, to nagle pojawia się kilku graczy i cie zabijają. Jeśli źle trafisz, to nawet możesz paść kilka razy, co skutkuje straceniem kilkunastu leveli (o ile kogoś nie stać na reduce). Na s2 można było paść nawet na trainach. Jednak jest to "przypadłość" tibii, a nie tego serwera i wątpię, żeby dało się to jakoś naprawić.
Odpowiedz
#22
Ale mleko się wylało przecież nie zrobi teraz resa, albo nie zwiększy expa,
A topka też zaraz zacznie płakać jak 1lvl będzie się wbijało 5h Uśmiech bo niedługo tak będzie bo expienie na mobach to teraz jest żenada exp porównywalny do Real tibii heh
Ciekawe kto wbije 750 i kiedy za 5lat heh pomyślcie ,że level np. 700-701 na mobach myśle będzie się wbijało około 10h Język
Ale spoko póki co jest dobrze bo grają antyafki i mcki , dlatego jest 200os wow rekordowa edycja heh w botach chyba Uśmiech
I jak dla mnie to kwintesencja gry to właśnie expienie ręczne starzy gracze mnie zrozumieją ,a nowi wyśmieją bo teraz nastąpiła ERA BOTA Uśmiech
Ale wiadome kasa się liczy i rekordy pozdro and peace


PS.
Jakoś dałem rade wbić 800 po rebie bez bota Uśmiech
Wiadome ene/def to inna sprawa czy też TP , ale ja jestem z tych co odpala muze na słuchawkach i czerpie radość z wbicia czegoś samemu wiadome chwilami jest ciężko i żmudnie Uśmiech
Odpowiedz
#23
Cytat:Rozumiem ten exp mały jak dla mnie zbyt mały jeżeli ktoś chce grać fer,
kary za bota 2dni albo dead? kpina? czy to jest serwer RPG? heh
Ja nie rozumiem graczy czerpiecie frajde z puszczenia bota na respie i pilnowania go, w pvp autotarget,auto spell,auto heal, auto senzu?
to jaki jest sens gry patrzenie się i ustawianie bota?? bezsensu wiele ten serwer stracił no , ale trudno kasa się zgadza bo Pacc wlatuje, duża liczba graczy to przedewszystkim MCki i Antykicki wszystkich heh no ,ale jak na tym to ma polegać to niestety gra tutaj jest bezsensu bo patrzenie na bota? strata czasu , zero frajdy.

PS.
Możecie pisać ból dupy itd. , ale wyrażam swoją opinie wbicie ręcznie mojego buubka 800 po reb to była frajda z gry Uśmiech
może starzy wyjadacze to zrozumieją heh


Tak czerpiemy. Odpowiedziałem na pytanie za wszystkie osoby, dzięki którym ta edycja jeszcze się kręci.
Wróć za 2 miesiące wtedy będzie idealny server dla ciebie i tobie podobnym.
Można zamknąć.
Odpowiedz
#24
Co edycje to samo.
Start=to zle tamto źle, zły balans.
A później, jak wbiajcie podobne skille i lvl to "igła profesja".

NIE DA SIĘ zrobić tak, że wszyscy są na każdym lvl tak samo silni. Wy tak to piszecie, że najlepiej zrobić 1 profesje, ale z 16 różnymi outfitami i wyglądem czarów.

Tak to wygląda.

To oczywiste że na low lvl jest jedna postać lepsza a druga gorsza, że na mid inna postać lepsza a inna gorsza oraz na hlvl inna najlepsza i inna najgorsza.

Teraz macie noob skille i noob eq i oczekujecie od swojej postaci aby zachowywala się jak wymaksowana.
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Dymek:
  • Leszek, Xifreki
Odpowiedz
#25
przyznaje turbo dymomenowi racje
Odpowiedz
#26
Odrazu wyjebcie to s1/s2 zrobcie pvpe passy 1/1 500 lvl itp itd i niech tak zostanie do konca ._.
Odpowiedz
#27
No Dymek wszystko fajnie, z tym ze np. Gohan majac transa na 300, skosi wszystko jak leci. Ja mając lasta na 350, wbijajac 2lvle dziennie + 3-5 za daily jestem +- tydzien w plecy. Przez ten tydzień mogą mnie cisnąć jak chcą i nawet oporu nie zrobie.
Odpowiedz
#28
(25-10-2016, 00:48)poulkulist napisał(a): No Dymek wszystko fajnie, z tym ze np. Gohan majac transa na 300, skosi wszystko jak leci. Ja mając lasta na 350, wbijajac 2lvle dziennie + 3-5 za daily jestem +- tydzien w plecy. Przez ten tydzień mogą mnie cisnąć jak chcą i nawet oporu nie zrobie.

to zrob gohana i nie pierdol
Odpowiedz
#29
(24-10-2016, 18:23)Vicodin napisał(a):
Cytat:Rozumiem ten exp mały jak dla mnie zbyt mały jeżeli ktoś chce grać fer,
kary za bota 2dni albo dead? kpina? czy to jest serwer RPG? heh
Ja nie rozumiem graczy czerpiecie frajde z puszczenia bota na respie i pilnowania go, w pvp autotarget,auto spell,auto heal, auto senzu?
to jaki jest sens gry patrzenie się i ustawianie bota?? bezsensu wiele ten serwer stracił no , ale trudno kasa się zgadza bo Pacc wlatuje, duża liczba graczy to przedewszystkim MCki i Antykicki wszystkich heh no ,ale jak na tym to ma polegać to niestety gra tutaj jest bezsensu bo patrzenie na bota? strata czasu , zero frajdy.

PS.
Możecie pisać ból dupy itd. , ale wyrażam swoją opinie wbicie ręcznie mojego buubka 800 po reb to była frajda z gry Uśmiech
może starzy wyjadacze to zrozumieją heh


Tak czerpiemy. Odpowiedziałem na pytanie za wszystkie osoby, dzięki którym ta edycja jeszcze się kręci.
Wróć za 2 miesiące wtedy będzie idealny server dla ciebie i tobie podobnym.
Można zamknąć.

Komu jak komu, ale tobie nie wypada mówić takich rzeczy. Szczurem jestes i szczurem pozostaniesz.

[Obrazek: PsDxtoK.jpg?1]
Odpowiedz
#30
no bez kitu up ma racje jak on tylko cos na tych otsach dbla osiagnol Szczęśliwy Reszta to taki placek na hita
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu