Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sens Nowej Edycji
#31
Panowie mijamy się z tematem czy ja pisałem coś o profesjach? czy też tym podobnym?
W temacie chodzi oto czy jest sens gry na 0,1 exp i full bot? to kur.. się zdecydujcie czy rpg czy bot server jak bot to s2 zapraszam po co robic tego kopie z mniejszym expem?
Vico po chu... mam wracac za 2 miesiące? jak boty zostaną i exp tez i zobaczymy czy tobie nie zacznie przeszkadzać wbijanie 1lvl dziennie pilnując bota caly dzień pozdro
Odpowiedz
#32
Vicodinowi chodzi raczej o to, ze Jego team plus team asd'kow, plus team jeszcze tam jakis, sie bija i przez to ta edycja sie trzyma, bo to tacy Bogowie (w tym sensie) tej gry to przeciez bez nich by nic nie bylo.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Raav:
  • Ostatnia Dzika Kuna
Odpowiedz
#33
Nadmienie że chuj wam w dupe wszystkim, tak pozatym balans godny serwera nic się nie zmieniło 107 ene cooler 320 bije w niego 4,7 z dd on we mnie 7,8 z snki + MANA ZE SPAMUJE TYM SN GDY MI SENZU NIE WYRABIA ale taki obsrodin z debilkiem się cieszą dwie kurwy nic nie umiejace
Odpowiedz
#34
Mu i tak chodzi ze za dwa miechy paru osób zostanie i będzie można bossy ubijać Szczęśliwy A co do balansu dymek się mylisz piszą ludzie ze balansu nie ma o tak samo support o tym wie ze przed 400 nie ma balansu. A żeby dostać się na 400 to Have Fun Uśmiech
Odpowiedz
#35
Nie widzę problemu, znam rozwiązanie:
To dopóki macie małe lvl na swoich mainach, to zostawcie je i zacznijcie grać od nową tą "OP" profesją.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Dymek:
  • Ostatnia Dzika Kuna
Odpowiedz
#36
Tak najłatwiej napisać to zagraj profesją X jak jest dobra, a po co została zrobiona reszta profek ja się pytam dla ozdoby?
A 3-4 się liczą nie powinno być tak , zboczyliśmy z tematu , ale Oki

Vico nie każdy ma jak ty 24/7 na gre , a tutaj nie ma miejsca dla graczy którzy chcą pograć 2-3h dziennie i sami poexpic tylko dla maniaków co będą 24/7 gapić się jak bot lata heh
Odpowiedz
#37
(25-10-2016, 16:23)Athlete napisał(a): Vico nie każdy ma jak ty 24/7 na gre , a tutaj nie ma miejsca dla graczy którzy chcą pograć 2-3h dziennie i sami poexpic tylko dla maniaków co będą 24/7 gapić się jak bot lata heh

Vico gra 3-5 godzin dziennie Niezdecydowany
Odpowiedz
#38
moim zdaniem jedynie stun jest przesadzony wgl wyjebalbym to w pizdu i bybylo miodzio
Odpowiedz
#39
(25-10-2016, 11:53)Zonku napisał(a): Nadmienie że chuj wam w dupe wszystkim, tak pozatym balans godny serwera nic się nie zmieniło 107 ene cooler 320 bije w niego 4,7 z dd on we mnie 7,8 z snki + MANA ZE SPAMUJE TYM SN GDY MI SENZU NIE WYRABIA ale taki obsrodin z debilkiem się cieszą dwie kurwy nic nie umiejace

Nie placz juz, ja jakos mam nizszy lvl niz Ty a wale wiecej z DD, cos nie tak?
Mozna bylo grac inna profa Uśmiech

@TOPIC
exp jest okej, nie wszyscy wbija lvle, bo to wymaga czasu i checi

co do tego "co z ludzmi ktorzy graja max 3h dziennie"
Heh, to nie jest interes innych, mysle ze 90% gra tutaj max 3h, a ze bot ma alarmy to nikt nie placze

Wgl. po co gracz, ktory nie boci narzuca innym, ze tez maja nie bocic? To, ze Ty nie masz zycia poza gra i jara Cie gapienie sie w pixela na monitorze, to nie znaczy, ze my tak samo :Uśmiech Pozdrowki dla Anrzeja aka Xifreki!
Odpowiedz
#40
Grać na gówno servie i płakać o exp/balans Brawa dla was Panowie <brawo>


DBP miało sens tylko wtedy gdy elf był zabroniony i grało się bez bota. Teraz niestety jest gównem i tego nie zmienicie.

Pozdrawiam Hani.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu