Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co to ma byc?
#1
Smutek 
Z tego co zauwazylem na servie kazdy boci ,wiec i ja postanowilem nie byc gorszy i pobralem bota,nie rozumiem tylko dlaczego dostalem bana na low lvl a te wysokie lvl,e dalej to bezkarnie robia ,pisze tu do wszystkich co to czytaja ,albo serv bedzie normalny ,czyli zero bota ,bany dla kazdego co go uzywa ,mniej toksyczne spoleczenstwo graczy albo kazdy bedzie mial wyjebane i nowi gracze szybko zrezygnuja z gry i serv padnie znowu .. Zastanowcie sie czy warto psuc serv i dazyc do jego upadku czy, czerpac przyjemnosc z gry,Pozdrawiam Krzyn
Odpowiedz
#2
Dostaleś bana bo wg regulaminu jak ktoś cię nagra na full afku dostajesz 2 dni. Koniec płaczu idź się umyć i pobiegać czy coś
Odpowiedz
#3
płacz do gtra gowniaka który nagrywa bo mu ktos bombery wybil podczas pk

WSZYSCY KTÓRYCH NAGRAŁEM NIE NAGRAŁEM WAS BO MI SIE NUDZI CZY COS, GTR WSCZĄŁ TO JA KONTYUNUJE.?
każdy z nas jest taki sam Uśmiech więc ja nie będę gorszy.?

hejt plx


@@@ WEDŁUG MNIE , RAPORT NA FORUM NOTKA + KILL
RAPORT W GRZE = KILL
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Quixer:
  •
Odpowiedz
#4
Quxier ale gtr nagral cb a nie jakis randomowych nobow powinnienes go ganiac : O bo to ze zbanujesz 100 nobow a nikogo od nas to co ci daje :O
Odpowiedz
#5
da mi to ze zrozumiecie ze sami nie utrzymacie servera, a vultur moze zmieni podejscie do bota
Odpowiedz
#6
(27-10-2016, 20:52)Xifreki napisał(a): Dostaleś bana bo wg regulaminu jak ktoś cię nagra na full afku dostajesz 2 dni. Koniec płaczu idź się umyć i pobiegać czy coś

Powiem krótko,nie czytałem regulaminu , mam wyjebane ze dostałem bana a cipa ktora mnie nagrala jest niczym innym niz konfidenckim scierwem,zawistna larwa ,gdyby byl taki mocny to by mnie z respa zdjal sila tyle w temacie...
Odpowiedz
#7
(27-10-2016, 21:00)Quixer napisał(a): da mi to ze zrozumiecie ze sami nie utrzymacie servera, a vultur moze zmieni podejscie do bota

Podejście zmiennie, ale do Ciebie Oczko
Odpowiedz
#8
to zacznij myslec vultur. Banuj za bota full afk ale nie na 2 dni na expie gdzie wbijasz 1 lvl godzine na expie a bossy respiac sie kilka razy dziennie daja ci nawet do 15 lvli dziennie, po 2 dniach typ jest tak w plecy ze po tygodniu sam zrezygnuje zaczyna sie to co wczesniej.. a ty masz wyjebane bo ty nie grasz i nie obchodzi cie to

Notka + kill za report na forum i wszyscy by byli zadowoleni.. Ja nie ustapie pierdole bo nie jestem gorszy i mnie nagrywaja to ja tez bede nagrywal
Odpowiedz
#9
jestes gorszy
Odpowiedz
#10
(27-10-2016, 21:12)Kaleka napisał(a): jestes gorszy

Wiadomo skąd się wziął twój nick.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Krzynek:
  • Quixer
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu