Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Changelog
#1
- Loteria jest częściej o 60 sekund. Oznacza to, że przed crashem o 24h pojawi się jeszcze jedna, która zawsze przepadała
- Technika explosion, zabiera połowę hp gdy max hp gracza jest mniejsze niż 4k.
- Zmniejszenie rozrzutu DMG w technice Meteo Self oraz zabiera dużo mniej życia.
- Wyłączenie Ninji i Shogunów z daily tasków (aby nie było sytuacji jak na początku serwa)
- Zwiększenie szansy o 3 krotnie na zrespienie golden samuraia i 2 krotnie na zrespienie yetiego
- Naprawienie błędu ze sterem na nową plenete (Zmiana wprowadzona wczoraj)
- Zmniejszenie expa za bossy powyżej 400 lvla oraz spopo (Zmiana wprowadzona 12-24h temu + jeszcze dzisiaj minimalnie)
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Vultur:
  • , Psychix
Odpowiedz
#2
dbra robota
Odpowiedz
#3
Nieźle
Odpowiedz
#4
[29/10/2016 14:46:07] # [BOSS]Biotsuful has been arrived on pos x:508, y:215, z:9 !

to nie złe pierwsze częstsze bosy Szczęśliwy
Odpowiedz
#5
(29-10-2016, 15:55)Rashelovsky napisał(a): [29/10/2016 14:46:07] # [BOSS]Biotsuful has been arrived on pos x:508, y:215, z:9 !

to nie złe pierwsze częstsze bosy Szczęśliwy

Czemu macie taki ból dupy o wszystko? wszystko źle bo chłopaki się wybili? nie chodzi o to ile grasz ale organizacje bilismy się o każdego bossa więc się nie dziwcie że was nie ma w topce płacicie teraz a jak za miesiąc sami wbijacie 400 to będzie ból że nie ma boksów na wasz lvl tylko są na low albo jeszcze wyższe niż wasze 

Mogę wam polecić serwer fun bo tu jest cry me  a river and pain in the ass
Odpowiedz
#6
DObry update Vul a co do raszelow i innych quixerow to nigdy nie dogodzisz, start mielismy identyczny, to ze wygrywalismy walki o bossy to swiadczy tylko chujowo o was. Na zlosc matce zajde w ciaze, troche dystansy typy pixele Oczko
Odpowiedz
#7
Czekam na ruszenie Namek Furie.. żadne słowa, że to do combo nic nie zmienia bo czar jest slaby porównując do innych postaci.. Moja propozycja zmienić całkiem czar na obszarowy na około postaci wali dmg choby i zabiera 2k many nie będzie op.. jak czar freezy, a zmieni dużo dla namków..
Odpowiedz
#8
ja nie placze o bosy ale smieje sie ze po zmianach 1 boss to bio Szczęśliwy

@Alexis ja mam wyjebane czy stoje z 300 lvl ? nie expie sobie powoli do przodu a reszta tych coolminujacych teraz mnie srednio juz obchodzi
Odpowiedz
#9
(29-10-2016, 16:56)Carkas napisał(a): Czekam na ruszenie Namek Furie.. żadne słowa, że to do combo nic nie zmienia bo czar jest slaby porównując do innych postaci.. Moja propozycja zmienić całkiem czar na obszarowy na około postaci wali dmg choby i zabiera 2k many nie będzie op.. jak czar freezy, a zmieni dużo dla namków..

To czekaj Szczęśliwy

@topic,
Chłopaki i tak słyszałem, że za tydzień/dwa tygodnie odchodzicie także jaki miesiąc jak odejdziecie szybko na bossach się wybiją Duży uśmiech
Odpowiedz
#10
- Technika explosion, zabiera połowę hp gdy max hp gracza jest mniejsze niż 4k.
nie pozdrawiam Język

- Zmniejszenie expa za bossy powyżej 400 lvla oraz spopo (Zmiana wprowadzona 12-24h temu + jeszcze dzisiaj minimalnie)

2 tygodnie po starcie servera gratuluje ci
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Osraniec:
  •
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu