Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KONKURS] Samurai Set, TAB, CC
#1
Ostrzeżenie 
Witam graczy,


konkurs dla low lvli. Dla tych, którzy dopiero co zaczynają grać, proszę o nieudzielanie się osób, którzy nie potrzebują itemków na początek.




Nagrody:
5x zestaw: Samurai Set + 20cc + Tone Armbands
1x zestaw: Tenshin Set + 20cc + Tone Armbands



Co należy zrobić?
Napisz w tym temacie od kiedy grasz na DBP, jak do nas trafiłeś i koniecznie podaj swój nick w grze.




Odbędzie się losowanie, chyba, że któraś wypowiedź złapie mnie za serce to ta osoba na bank otrzyma nagrodę.




Czekam na odpowiedzi jutra (tj. 5.11.2016) do godziny 14, później ogłosze kto wygrał
i wyśle itemki w Parcelach do DP WEST CITY.

Odpowiedz
#2
Cześć gram od paru edycji, znalazłem was na tibi.net.pl  moj nick w grze to Rrx
Pozdrawiam
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post kalekav2:
  • Alexis
Odpowiedz
#3
No czesc , jestem tu nowy , gram dopiero 6 lat Szczęśliwy
znalazlem was na otservlist.org i tak jakos zostalo.
Name to Learza
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#4
Czesc. Gram w dbp od niedawna (2-3 DNI) gralem na edycji fun kiedys ale to nie to samo co s1 Duży uśmiech Na s1 czuje ze jest wiecej wyzwan i gra bardziej jest interesujaca bo questy/sagi itp robi sie w teamach co jest naprawde fajne, Trafilem na tego otsa w otslist.eu jak wpisalem w google (tibia ots pl) Nick w grze: Dolar. Dziekuje bardzo.
Odpowiedz
#5
Siema. Znalazłem ten serwer 2 dni temu na otservlist i od tamtej pory nie wychodzę z domu :< nick w grze: Pooshy
Odpowiedz
#6
Hey, witam, dla tych co mnie nie znają tutaj Clark Kent.
Po długiej przerwie wracam do gry, gram aktualnie od 3 dni, coś na start by się przydało, ale również nie narzekam na stan rzeczy Cwaniak.
Serwer kiedyś został mi polecony przez kolegę, z zamiłowania do dragon balla wbiłem i tak już zostało.
Gram od czasów gdy jeszcze cooler był na statku na pustyni haha.
Pozdrawiam i życzę wszystkim owocnych lootów i dobrego expa.

Clark Kent
Odpowiedz
#7
- Cześć jestem Heary i jestem Tibyjczykiem.

- Długo grasz?- Pyta Xifreki

- Od paru lat.
- A jak do nas trafiłeś - Pyta Xifreki
- Znalazłem na otservlist.org zamiennik bo mnie na DBL lagowało.
Odpowiedz
#8
czesc
jestem nowy
bieda piszczy , na blasta nie stac,ledwo na chleb stac , kazdy dolar na food idzie
bardzo by mi sie przydala wspomoga na start
nick :Bydlak Smierdziel
Odpowiedz
#9
Czesc gram tu od 3 dni Szczęśliwy znalazlem was na ots lists, szukalem od dawana jakiegos dragon ball ots gdzie graja ludziki moj nick w grze to Miszczu ;].
Odpowiedz
#10
Witam serdecznie , zaczalem grac od wczoraj i znalazlem was na otservlist.org . Moja uwage przyciagnela grafika z dbl i postanowilem zalozyc konto i sciagnac klienta . Gra sie fajnie jest troche rzeczy pozmieniane ale jak najbardziej na duzy + !. Name : Lokiec Kolano
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu