Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Attack Speed
#1
Witam, mam dziwny problem, mianowicie:
Mam na Doushu 151 as, z legami 161, atakuje wszystko swietnie, bije fajnie, a często po relogu/paru godzinach online. Nagle moj attack speed spada do prędkości, jakbym bił bez transów, lub koło 140 as, problem pojawia sie 2/3 razy na dzien i znika dopiero po czasie, nie pomagają relogi, zdjęcie/założenie legów, czy cokolwiek innego. Bardzo prosze o naprawienie tego, bo nagle przychodzi mi się bić i prędkość ataku na last transie, jak w ogóle bez transów....


Doush


@EDIT
jest możliwość, że poprostu legi się zbugowały na mojej postaci (w sensie, postać jakby nie akceptuje legów, bo próbowałem pożyczyć legi od innych osob, i to samo)

@EDIT2
Poszedłem na metale, żeby sprawdzić jaki mam teraz exp kk/h, żeby być pewnym, że nie uroiło mi się z tym AS'em. Normalnie mam tam 5,5kk/h, teraz ledwo MAXYMALNIE 4,5kk/h. czyli problem nie jest urojony.
#2
Stojac obok dousha bez legow bil mi tak samo szybko jak z legami (sprawdzane przy uzyciu balla wiec bylo widac) gdy ja w niego bilem balem roznica z legami a bez byla bardzo widoczna u niego 0 zmian
#3
(07-11-2016, 21:04)Alexis napisał(a): nawet bym CI powiedzial o co chodzi ale to jest mega smieszne ze nie ogarniasz i jednak pozwole zebys sam do tego doszedl Szczęśliwy

Jak jestes taki swietny i wspanialy to udzielaj odpowiedzi zgodnie z tematem a nie odwalasz jakies cyrki i udajesz alfe i omege.
Warn sie dla Ciebie nalezy.

@Invi
Zamknij temat i daj to dla Vultura bo zaraz kolejny bezmozg typu Alexis bedzie nabijal posty i robil smietnik
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
#4
Na prosbe Learzy zamykam i zostawiam Vultowi
#5
Okazalo sie ze jednak urojony

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu